Antonio Banderas

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatjegyek: mandarin, zöld levelek, bergamott, pacsuli, bors, geránium, bőr, szantálfa, pézsma

Diablo

2015. január 15.

Nem szeretem a sztárocskák illatait... Gyenge tartósságú, középszerű olcsó illatokat dobnak piacra.
Amit többnyire tinédzserek vásárolnak, persze vannak kivételek! Antonio-nak korrekt illatai vannak, és színészként is bírom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 15.

senskin

2014. augusztus 23.

Érettebb pasikon tudom elképzelni, amúgy egészen jó kis illat. Markáns, férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Joe38

2013. július 28.

Akkor én írnék erről is egy pár sort,ha nem haragszotok!Évekkel ezelőtt használtam és elsőre nem tett rám mély benyomást............Kezdettől fogva volt egy Fahrenheit-es "feeling"-em!Kicsit le is írtam a Banderas-t - gondoltam ,ha már az első illata egy koppintás, akkor mi jöhet még? - de szerencsére azért megbarátkoztam vele és a későbbi parfümjei között is találtam nekem valókat!Igazából mindegyik Banderas illatra elmondható ,hogy minőségi illat, mert az Antonio Puig parfümház áll mögötte, aki bizony neves parfümök illatait keveri már elég régóta,mint pl. a "Quorum" és nem kisebb divatcégeknek kreál parfümöket ,mint a "Zara" vagy éppen a Carolina Herrera és még sorolhatnám...............Talán kezdésnek nem biztos, hogy telitalálat volt ez a kompozíció, de összességében elég férfiasra sikerült és szerintem illik is a Banderas-hoz.Nekem nem az orientális vonal mutatkozott meg benne,hanem inkább egy fás-fűszeres vonal, ami mindenképpen tüzes,és lehengerlő lehet egy középkorú férfin,és ahogy az elején is írtam aki szereti a Dior- Fahrenheit-jét, annak mindenképpen ajánlom kipróbálásra a Diavolo-t is ,mivel sokkal olcsóbban érezheti magát luxus miliő-ben és aki erről gondoskodik az nem más, mint Antonio Banderas..............

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 28.

samtelen

2012. augusztus 4.

Vagy tíz éve kaptam az elsőt a keresztanyámtól, de csak most kezdek felnőni ehhez az illathoz. Elég fűszeres, kicsit édeskés, "delejező" illat. Szerintem egész egyedi. Estére ideális, illetve télen, mert nappal kánikulában fejfájdító lehet.
Egy időben eltűnt a drogériákból, de ma belebotlottam az Asia Centerben egy teszterbe, le is csaptam rá, de utána láttam, hogy a Müllerben is van a 100 ml-es EDT 5000 forint körüli összegért; régebben sem volt annyira drága.
A tartósságát közepesnek mondanám. Az ár-érték aránya szerintem elég jó.

Update: Hoppá, ez a férfi változat, nekem pedig értelemszerűen a női van meg, a "per donna" verzió, arról írtam pár sorral fentebb. Elnézést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

A tartósságát közepesnek mondanám. Az ár-érték aránya szerintem elég jó.