Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2021. augusztus 10.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyek: vetiver, gyömbér, ámbra, pézsma, bergamot, bors

OilandGas

2021. augusztus 9.

Nagyon rég volt már, mikor a legelső üveggel elkezdtem használni, lassan 10 éve. Azóta nagyon sok márkás (prémium kategóriás) parfümöt próbáltam már, de csak oda jutottam, hogy ezen az iilazon kívül még nem találtam olyat, amit hosszú távon el tudok viselni magamon. Nagyon kellemes, üde illat, szintetikus érzet nélkül. Imádom, és sokan megkérdezik női ismerőseim, hogy milyen illat, mert nagyon vonzó. Egyáltalán nem tolakodó döglény illat, fellettéb kellemes friss, egész évben viselhető bármilyen alkalomra. Egy ideig nem lehetett kapni drogériákban, most megint kezdem újra látni (Rossmannban legutóbb). Interneten vásároltam eddig, nagyon kedvező áron, most legutóbb Emag-ról. Ajánlom kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

vicuskat

2020. április 23.

A. B. parfümben én még nem csalódtam. :) Igazi biztonsági játékos, párom is nagyon elégedett vele. Lágy, tavaszi-nyári illat, 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 23.

Laci

2012. június 20.

Én még DM-ben is láttam, sőt van is itthon. Fanyar, tényleg mediterrán aromájú illat, tartós is. Van jobb is Banditól, ezért nem adok rá 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

kacatka

2012. június 19.

Ez volt az első parfüm amit a párom tőlem kapott három éve,és mondhatom azt hogy eddig ezt szerette a legjobban. A bőrén sokáig lehetett érezni,nagyon jól állt neki ez az illat,mikor elfogyott sajnos már nem árulták sehol,pedig szívesen meglepném vele újra.Nálunk 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.