Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: vörös bogyók,szilva,szantálfa,pézsma,narancsvirág,bazsarózsa

drozsi

2015. június 27.

Ajandekba kaptam egyet, gyorsan tovabb adtam. Sajnos nem tetszett az illata! Pedig probaltam szeretni.. Nekem is az jutott eszembe hogy ez inkabb idosebb noknek tetszhet,viragos, buzos en sose ereztem benne a jo illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

AnnaPanka

2014. szeptember 23.

Ezt is egyik karácsonyra kaptam nővéremtől. Nekem az illata nagyon nagyon tetszett, alig mertem használni, hogy ne fogyjon el. :D Nagyon logikus, tudom... A tartósságára nem emlékszem igazából, de szerintem nem lehetett vele nagy baj, mert arra emlékeznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Bnemrita

2014. augusztus 27.

Jaj, megvettem a Rossmannban nagy felindultságomban anno, mert iszonyú jó áron adták. Nem egy korszakalkotó parfüm. Kis virágos-gyümölcsös semmiség. Nem kellemetlen, de nem is figyelemfelkeltő. Továbbadtam egy torokgyulladáskor a fiam gyermekorvosának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Csirip74

2014. augusztus 27.

Volt ilyenem egyszer, kicsi üveges. Az is nehezen akart elfogyni. Rajtam a gyümölcsös jelleg dominált, de úgy, mintha egy zacskó fagyasztott erdei gyümölcsöt turmixolás után rámöntöttek volna. Nem tetszett, a férfi párja ezerszer jobban sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

viktorianikolett

2014. augusztus 9.

A ezt a parfümöt nagyon nagyon de nagyon imádtam!!!! Ismét megvenném nagyon szívesen, csak ugye mikor lenne rá az embernek pénze akkor nincsen a helyi müllerben belőle....
Ez az az illat amit 100%-ban magaménak érzek, ha lehetne végtelensok csillagot kapna tőlem, dehát sajnos véges az adható csillagok száma... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Virag45

2013. szeptember 9.

A kedvenc parfümöm nem szokványos, karakteres ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

A kedvenc parfümöm nem szokványos, karakteres ;)

little_amadeus333

2013. május 11.

Én tavaly nyáron vettem akciósan tusfürdővel együtt. Először nagyon intenzív, de a bőrömön kellemesen virágossá válik, megéri várni. Sokan dicsérték már rajtam ezt az illatot, nekem ezzel a nyár illatává is vált, így a max. 5öst megérdemli tőlem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

hedgehog

2013. március 28.

Én ajándékba kaptam ezt a parfümöt. Elmegy parfümnek mondanám, a jót nem közelíti meg. Az én ízlésemhez nem nagyon illik, nem találtam benne érdekeset, erre mondják, hogy átlag parfüm, max. hétköznapokra tudom elképzelni. Elfújkálom, de már várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

sabrirory

2013. március 28.

Tavaly kaptam egy ilyen parfümöt,és egyenesen hányingerem volt az illatától! Elpasszoltam,borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

pink sunrise

2012. augusztus 24.

Nagyon virágos...érdekes parfüm.Használgattam párszor,de nem tudok azonosulni ezzel az illattal.Érett,határozott,karakteres nőkön képzelem el,akik után ájuldoznak az Antonio Banderas féle pasik:D Számomra hiányzik belőle minden játékosság,fiatalosság.

Up:kifújáskor mintha körömlakk lemosó féle erős vegyszer szagot éreznék,persze ez aztán eltűnik,de kinek van kedve kivárni ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.