Apeiron

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3190 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 3190 FT

Az Apeiron szájöblítő koncentrátuma mentával, zsályával, fahéjjal, szegfűszeggel, levendulával és teafaolajjal készült, növényi hatóanyagokkal gondoskodik a szájhigiéniáról.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. Vegán. Glutén- és laktózmentes. BDIH minősítéssel.

Ár: 3190 FT , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Megan

2018. február 23.

Már 2 éve használom nagyon jó és nem drága sokáig elég. Fogágy betegségben szenvedek és csak ez jó , már sok fajtát használtam a drogériásak 0-sak! Érzékeny fogakra gyulladásra. Csak ajánlani tudom nem öt hanem 10 csillag!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

kovikata

2017. június 28.

Sajnos nagyon érzékenyek a fogaim, de ez a szájvíz egy igazi csoda. Régebben, ha megittam egy limonádét vagy megettem egy jégkrémet, akkor csillagokat láttam. A hideg és meleg vízről ne is beszéljünk. Nos, ez teljesen megszűnt. Nagyon kellemes az íze, hihetetlenül felfrissít minden fogmosás alkalmával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Lilla777

2017. április 6.

Kiváló! Sokáig elég, nagyon kellemes használni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil, Limonene, Eugenol

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.