Apis Cosmetics

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnerika, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendkívül hidratáló körte és rebarbara kivonatot tartalmazó krém. A könnyű, gélszerű maszk a körte, a rebarbara-gyökérkivonat, az aloe vera, a lenmag, a hialuronsav és a ceramidok alapján. Erősíti az epidermális gát mechanizmusát és elemeit - hosszantartó hidratáció és életszerű megjelenés.

vadcseresznyefamag

2020. május 28.

Csalódás. Az egy dolog hogy az illatának semmi köze sem a körtéhez sem semmi más kellemes illathoz. Kifejezettem fura "szaga" van ami talán megszokható lenne de azt tapasztaltam hogy nagyon ragacsos érzetet hagy maga után a krém ami órákig ugyanolyan ragacsos. Nem ajánlom senkinek. A széruma is ugyanilyen rossz, ugyanezek a hibái.

Update: annyira drága volt hogy adtam neki még 1 esélyt.
Másodjára a ragacsosság pár perc múlva beszívódott, utána elég hidratált a bőröm. A szérummal együtt használtam. Lehet hogy szoknunk kell még egymást, az illata még borzalom. Újra tuti nem venném.

Update 2: 4-5 nap használat után bámulatos eredményt produkált. A bőröm mattabb, a tág pórusaim összehúzta.
Kellett neki idő míg a bőröm megszokta, de ezeket a hatásokat még semmilyen krémmel nem tudtam elérni. Varázslatos. De a szaga még mindig taszít.
Szerintem a bőröm minősége volt túl ramaty. Talán újraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Update: annyira drága volt hogy adtam neki még 1 esélyt.

Szerintem a bőröm minősége volt túl ramaty. Talán újraveszem

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactose, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.