Apivita

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kiszerelés:   4,4 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakápoló stift, mely felerősíti az ajkak természetes színét és puha, hidratált és fénylő ajkakat biztosít

• Az organikus gránátalma olaj erős antioxidáns védelmet ad.
  • Természetes, ragyogó, piros-rózsaszínű ajkakat ad.
  • Görög olívaolaj, méhviasz, kakaóvaj, shea vaj, ricinus olaj és jojoba észter tartalma hidratálja, táplálja és puhává varázsolja az ajkakat.
  • Organikus geránium illóolajjal revitalizál és tovább fokozza a hidratáltságot.
  • Kellemes, piros bogyósgyümölcs ízű.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

beautyanna

2022. november 9.

Tetszik a csomagolás és a beltartalom is, enyhén színezi az ajkakat, közben hidratál - pont elég, amikor az ember boltba meg vagy kirándulni, esetleg olyan helyre, ahol nem biztos a vörös rúzsban és a full smink létjogosultságában. Én szeretem, és az idős édesanyámnak is bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 9.

nemethn91

2022. július 28.

Elégedett vagyok a termékkel. Kellemes az illata, jól hidratál, ad egy pici színt az ajkaknak de nem tolakdodó. Akár rúzs helyett is megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

KisHeni

2021. április 24.

Imádom ezt az ajakbalzsamot, csodaszép színe van, kellemes érzés viselni az illata is nagyon klassz és jól ápolja az ajkaimat. Most a patikában 50% kedvezmény van a 2 termékre, így én 650 ft-ért jutottam hozzá. Akár rúzs helyett is megállja a helyét, bár nem olyan intenzív a színe, de a smink mentes hétköznapokat remekül feldobja, mindennap magammal viszem az irodába. + PONT a termék kialakítása nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Nomchy

2020. december 15.

Beauty boxban kaptam a terméket. Én amúgy is kedvelem az apivita ajakápolóit, ez is kiválóan hidratál. Szerintem bájos kis termék, amit most a maszkozás idején sajnos nem tudok kihasználni. Remélem eláll addig, amíg ismét lehet rúzsozni, stb.
Addig is itthon néha felkenem, hogy feldobja a mindennapok szürkeségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Addig is itthon néha felkenem, hogy feldobja a mindennapok szürkeségét.

EvandEra

2020. június 27.

Nekem kissé olyan volt, mint ha zsírkrétával kenegetném az ajkaim. A színe szép, de nem túl jól hidratál. Minden esetre nyári meleg napokra inkább ez, mint egy erős rúzs ami szétfolyik! Az ára alapján biztos nem venném meg, olcsóbban lehet hasonló jót is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Fridus0807

2020. június 11.

Nekem összességében tetszik. Nem nagyon szoktam színezett ajakápolót használni, de ez a szín nekem bejön. Amikor felviszem az ajkakra nincs az a zsíros, ragacsos érzet, hanem olyan mintha fel se kentem volna semmit. Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Naspoja

2020. június 2.

Pár éve Görögországban vettem egy ilyet szükségből, és annyira lenyűgözött az illata, a csomagolása (nem ez a pettyes, hanem a méhecskés volt talán) hogy rögtön vettem amikor a patikák elkedték árulni. Van egy piros színe, ami néha jól jön, néha viszont sok, ezért nem olyan széleskörűen alkalmazható számomra. Abszolút hozza amit ígér, de talán kicsit sokba kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

galivali

2020. május 31.

Nem szeretem a színezett ajakápolókat, és csak olyat használok amiben van fényvédő. A színe túl erős. A hatása nem rossz, bár nem tudom télen, hogy teljesítene, most nagyobb feladata nem volt. A doboza borzalmasan gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

balkri

2020. május 24.

Hidratáló hatása nem túl erős, szín fedése is hagy kivetni valót, így örülök, hogy nem teljes áron jutottam hozzá. A piacon számtalan hatásosabb termék található, így nálam nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

jubileum

2020. május 23.

Aminek nagyon örülök, hogy azt veszem észre nem csak addig hat amíg a számon van, szemben a legtöbb ajakápolóval. Kicsit gondom a színezett ajakápolókkal, hogy nem színeznek eléggé, viszont arra pont jók, hogy elkenődjenek, ez erre is igaz persze, de az állaga elég szilárd, kevésbé folyik szét azért.

Igazából mióta esténként használom, azóta napközben is sima a szám, és ezt nem is tudom volt e ajakbalzsam ami tudta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.