Apivita

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kiszerelés:   4,4 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakápoló stift, mely felerősíti az ajkak természetes színét és puha, hidratált és fénylő ajkakat biztosít

• Az organikus gránátalma olaj erős antioxidáns védelmet ad.
  • Természetes, ragyogó, piros-rózsaszínű ajkakat ad.
  • Görög olívaolaj, méhviasz, kakaóvaj, shea vaj, ricinus olaj és jojoba észter tartalma hidratálja, táplálja és puhává varázsolja az ajkakat.
  • Organikus geránium illóolajjal revitalizál és tovább fokozza a hidratáltságot.
  • Kellemes, piros bogyósgyümölcs ízű.

Tmika

2019. november 22.

Enyhén színez, de nekem ez túl rózsaszín. Nagyon jó ajakápoló, de az ára kicsit túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

bernadettu

2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, már régóta szerettem volna kipróbálni a márkától ajakápolót, de kicsit sokallom az árát.
Maga az ajakápoló csak enyhén színezi meg az ajkakat, finom, enyhe málna illata van.
A tubusa eléggé laza, ha kicsavarjuk a stiftet és használjuk, akkor hozzáütődik a tubus széléhez (nyomot hagy a stift oldalán), táskába dobálósnak szerintem nem lenne jó.
A hidratáló hatása is elég átlagos volt számomra, az Alverde körömvirágos stiftjéhez hasonló.
Mivel ajándékba kaptam, így nem akarom annyira lepontozni, de ha elfogy szerintem maradok az Alverdénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.