Aquamineral

Ár:   $39   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   $39
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Tápláló balzsam, ami tisztítja és felfrissíti a hajat. Ez a hatékony, egyedi formula Holt-tengeri helyreállító ásványok kombinációja. Az ultra-light formula, amely vitaminok és telítetlen zsírsavak társításán alapszik, védelmet nyújt a hajnak. A keratin kivonattal és az abesszin mag olajjal, amelyek szépítő tulajdonságaikról híresek, optimális fényt és ragyogást nyújt a hajnak.

juditkaa70

2016. május 31.

Update: Sajnos az értékelemesen változtatnom kell 4 csillagra. Nagyon finom illata van,és nagyon kevés kell belőle. Könnyen kifésülhető a haj,viszont nem a dús,vastagszálú hajtípusnak megfelelő. Száraz,igénybe vett hajnak,vagy a vékonyszálú hajtípusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 31.