Aquamineral

Ár:   $39   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   $39
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Az Infudra Nourishing Shampoo kiváló textúrájával felfrissíti a hajat, felfrissíti a hajat, visszaadva természetes ragyogását. Egyedi, hatékony formulája kombinálja a Holt-tengeri ásványok restauráló hatását keratin kivonattal és abesszin mag olajjal.

juditkaa70

2016. május 9.

A rendelésem nemrég érkezett meg. A hajam,vastagszálú,dús,könnyen gubancolódik. Nagyon jól habzik,kis mennyiség elég belőle,én többnyire hígítva használom a samponokat. Gyönyörű fényes,lágy a hajam tapintása a balzsamjával együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.