Aquamineral

Ár:   $39   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   $39
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A testfelület egészére alkalmazható, a bőrnek szépséget és ragyogást biztosít. A jojoba mag olaj kombinációja E vitaminnal és kamilla kivonattal a bőrt nyugtatja és puhává teszi.

juditkaa70

2016. április 1.

A márkából sok terméket feltöltöttem,de amiket rendeltem és használok,szívesen osztom meg a KM tagjaival. Egy rendkívüli jó és finom testolaj. Ami igen jótékony hatással van a testbőrre. Fürdés után testápoló helyett használom,nagyon puhává varázsolja a bőrt. A lábamnál a sarokrész szárazabb ezzel a testolajjal ápolom. Igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 1.