Aquamineral

Ár:   $219   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   $219
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

• A nappali krém hidratálja az arc bőrét és ugyanakkor feszessé és ragyogóvá varázsolja.
  • A krém Renovage technológiával készült, egy egyedi aktív összetevővel, amely meghosszabbítja a bőrsejtek élettartamát és segíti a sejtek megújulását.
  • Tartalmaz: szőlőmag olajat, körömvirág olajat, olivaolajat, shea vajat, kamillát, alo vera és Oenothera biennis, méz, rózsaolaj, holt-tengri ásványokat és dunaliella algát.
  • Használata ajánlott zsírosodásra hajlamos normál bőrre.