Aquolina

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bergamott, málna, barack, zöld tea levelek, rózsa, jázmin, frézia, orchidea, bourbon vanília, pézsma, pacsuli, kávé

Ár: 5000 , Eladó: Zsokalma
Állapot: Három spricc hiányzik az 50 ml-ből, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen Szegeden, csomagautomata, posta, futár

Timi8

2016. november 12.

Mindíg azt hiszem, hogy kinőttem màr a "vakvàsàrlàs"-ból de azèrt időről időre mindíg sikerül egybe belefutnom. Ez a parfi legfrissebb impulzusvàsàrlàsom eredmènye, mert pl. a Flowerbom ill. Jimmy Choo vonal közel àll az ízlèsemhez, emiatt mertem bevàllani. Nos, èn sokkal de sokkal èdesebbnek gondoltam, viszont tulajdonkèppen egyàltalàn nem egy èdes illatról beszèlünk. Nem tizenèves kislànyoknak való az biztos! Kifújàskor egy kis "harapósabb" ànizsos-pacsulis kombót èrzek (ezen a ponton a Diesel Loverdose-hoz hasonló feeling), az ànizs szerencsère hamar elillan belőle de a pacsuli marad vmi hűvösebb, aldehidesebb jeggyel ès a zöld tea fanyarsàgàval. Minimàlisan a kàvè ill. vmi fàs-mogyorós jegy is felfedezhető de pl.èn a gyümölcsöket, vaníliàt egyàltalàn nem èrzem ki. Hatàrozottan egy nem rossz illat, elèggè sokmindenre hasonlít mègis kb.egyedinek mondható. Igazsàg szerint viszont az èn szívem a sokkal èdesebb illatok felè húz, azokkal körülvève magam èrzem csak igazàn komfortosnak. Tartóssàga elèg jó, esti fújàs most reggel is èrződik, finom tejeskàvès jellegű illatnyomot hagyva a bőrömön, ruhàmon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Dormir

2016. január 31.

Aki a Flowerbombot ismeri, annak be fog jönni!
Az elején nem értékeltem, túl cukros volt, és én kávésabbat szerettem volna. De lassan megtetszett.
Olyan Flowerbomb, Jommy Choo vonal.
Mély, gyümölcsös, édes, de nem gejl és nem csupán tiniknek találták ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 31.

Aki a Flowerbombot ismeri, annak be fog jönni!
Olyan Flowerbomb, Jommy Choo vonal.
Mély, gyümölcsös, édes, de nem gejl és nem csupán tiniknek találták ki.

Vivienna

2014. december 30.

Barátnőmnek volt ilyen és egyszer próbáltam ki életemben..többször nem is szeretném. azóta akárhányszor megérzem ezt az illatot szabályosan rosszul vagyok tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

klau810614

2014. szeptember 22.

Vele nem tudom hogy állok...Egyszer tetszik egyszer nem, Jimmy Choo illata jut eszembe róla de ez egyáltalán nem olyan édes mint a többi Pink Sugar parfüm.Még barátkozom vele aztán meglátjuk mi lesz egyenlőre egy 4-es alá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

vanillacaramella.sweet

2013. július 7.

Lentiek ellenére mégis nagyon hasonlít K.Minogue -Sweet Darling parfümjére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Lentiek ellenére mégis nagyon hasonlít K.Minogue -Sweet Darling parfümjére.

tengeritehen

2013. június 19.

Locsolkodópacsuli-ez jutott először az eszembe, amikor megszagoltam. Aztán megfájdult a fejem tőle. Épp Vaterán árulom, ha valaki ismer egy korosodó, szétsminkelt nénit vagy egy koravén, decensnek álcázott tinit (ezeken tudom elképzelni), akiknek ez bejön, akkor szóljon...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

moonlitnight

2012. december 17.

Meg kell védenem ezeknek a parfümöknek a becsületét ( igaz nagyon vicces lesz, mert én is kevesebb pontot fogok adni, mint ami az írásomból kikövetkeztethető lenne) Lehet egy illatot utálni vagy szeretni, ez mindenkinek a saját egzisztenciájának kivetülése, sőt tovább megyek lehet saját önnön magunkhoz illő esszenciákat utálni, és lényünkkel szöges egyenes ellentétben lévő illatokat az egekig magasztalni, sőt még ennél is tovább kell, hogy menjek, egyik reggel kelhetünk fel úgy hogy imádott parfümünkre rá sem tudunk nézni, és lehet indokokat és kauzalitást sem fogunk találni, egyszerűen nők mi ilyenek vagyunk. Mi szidjuk szegény illatot, mikor néha saját magunk nem tudjuk eldönteni mit is szeretnénk? Az illat az " csak " illat nem a semmiből született, hanem valaki megkomponálta, és teljes bizonyossággal én magam sem állíthatom, de a mai kapitalista világban ( ahol nincsen kapitalizmus a földön, ott az illatok pontozgatásával sem nagyon foglalkoznak) félek, hogyha ennek az illatnak és a kis barátainak nem lenne létjogosultságuk már nem lennének köreinkben. Az illat " csak " illat, de ezeket valakik megveszik és valamiért magukra fújogatják, legyenek bár tinik vagy tisztességben megőszült özvegyek netalántán az összes köztes korosztály, aki még mindig valamit remél ezzel az illattal. Kik vagyunk mi , hogy pálcát törjünk? Ez tipikus esete annak, hogy amíg nézzük a valóságshow-kat és a tehetségkutatókat, addig igenis arcunkba fogják nyomni a 23. részt is, és ez szerintem így is van rendben.
És szubjektív véleményem, hogy az original verzió az egyszerű gejlségével nagyszerű, csak szegényt nem reklámozták Julia Roberts-el. Ettől függetlenül magam közelébe nem engedném ezt az illatot a dolgok menetének normális kerékvágásában, de lehet egyik nap úgy kelek fel, hogy semmi másra nincsen szükségem csak rájuk és egy hatalmas adag szirupos- tartósítószeres- cukros-színezékes vattacukorra, hogy imitáljam a boldogságomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

momo

2012. december 17.

Tán nagyon messzire megyek, ha azt írom: ez a parfüm a társadalom egy nagy problémájának, akut betegségének cseppfolyósított következménye. A felnőtté válásról van szó, ahogyan Medora is írta. Ez az ami nem megy. Sokan akarnak cserfes tinilányokként, felelősség nélkül élni. És ezeket a cukorleveket használják, teszem hozzá teljesen jogosan, ha valóban elakadtak a kamaszkornál. Mindig vannak kivételek, nyilván, de én nem egy, nem kettő ilyen hölgyet látok magam körül. Az illatról legyen elég annyi, hogy inkább elindulnék otthonról parfüm nélkül, egy szál dezodorban, mint hogy ezt magamra fújjam. A Sensual változatot birtokoltam 1 napig, az is sok volt. Taszító és tartós, remek párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

godgirl86

2012. június 8.

Nekem nagyon édes, nagyon tömény. A csomagolás cuki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Nekem nagyon édes, nagyon tömény. A csomagolás cuki. :)