Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Az Aquolina tusfürdők gyümölcsös illatukkal energiával töltenek fel egész napra. Lágy állagúknak köszönhetően gyengéden tisztítják a bőrt, miközben a frissen szedett gyümölcsök illatával burkolnak be.

Kiszerelés: 300 ml

juditkaa70

2015. július 19.

Aki különlegességre vágyik, csak olyan hölgynek ajánlom! Egy igazi mennyei csoda,az illata is sokáig érezhető a bőrön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.