Aramis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád:ciprus-aromás

Illatjegyei: lime,bergamot,uborka,menta,virginiai cédrus,szantálfa,olíva fa,bőr

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Joe38

2013. augusztus 4.

Szerintem ez a parfüm nagyon jó vonala az Aramis-nak!Igaz nem mai darab(legalább 10 éves),de mikor megjelent a drogériákban nekem nagyon tetszett annak idején!Nagyon határozott férfias illat,ugyanakkor van egy sportos, friss kicsengés benne.A kék szín is nagyon találó,mert totál passzol hozzá.Az illat tartósságáról is csak jókat tudok mondani,mint ahogy szerintem az összes Aramis-ra jellemző is(már amiket használtam és ismerek),hogy a nagyon tartós kategóriába tartozik ő is!Nem az olcsó kategória képviselője,de aki megveszi biztos hogy a "győztesek" között érezheti magát ,mint Andre Agassi,aki az arcát adta ehhez a parfümhöz!Nekem mindenképp 5*-os kategória!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.