Ardell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 23.

Valódi hajból készült műszempillák.

3000 Ft - Ardell mágneses Műszempilla
Ár: 3000 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Bontatlan, vadonatúj , Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, sima posta

laracroft

2018. december 16.

UPDATE: Sajnos valójában nem igazán alkalmas többszöri használatra, pedig én nagyon óvatosan, odafigyelve bántam vele. Másodjára már nem úgy ragad, ahogy kéne (pedig külön, ugyanilyen márkájú ragasztót használtam hozzá), nem tartós a ragasztás, és maga a pillasor is deformálódik, hiába vigyáz rá az ember, annyira törékeny. Utána pedig már formátlan. 4 csillag lesz a vége, mert egyébként alkalmakra nagyon jó.

Életem első soros műpillája. Tartottam tőle, hogy majd macerás lesz a felhelyezés, nem ragad meg, látványosan elüt, stb., de minden félelmem alaptalannak bizonyult. Elsőre is szépen sikerült felrögzítenem, látványosan, de ízlésesen dúsít és hosszabbít, mégsem feltűnő. Egyelőre 5*, de a tartósságról és a többszöri használatról még visszajövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Marietta1977

2017. október 24.

Szkeptikus voltam ezzel a termékkel kapcsolatban, hiszen szinte sosem használok műpillákat. De ez valami csodás volt, tényleg nagyon feldobta a szememet.
A használata sem volt macerás szerencsére. Alkalmakra kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

A használata sem volt macerás szerencsére. Alkalmakra kiváló.

ponikiralylany

2015. november 30.

Nagyon szép, nagyon diszkrét, nagyon könnyű felhelyezni. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Nagyon szép, nagyon diszkrét, nagyon könnyű felhelyezni. Kedvenc.

wishes

2014. január 23.

A szemem a külső sarkakba ragasztott műpillával mutat a legszebben, ezért ha megkaparintok egy műszempillát, szinte száz, hogy azzal kezdek, hogy kettényesem.
Az Ardell félsoros szempilláival már régóta szemezek, mert igaz, hogy árban 2x annyi, mint 1-1 pár félbevágott Red Cherry pilla, de olyan sok helyen dicsérték, és olyan szép képeket láttam róla, hogy rendeltem egy 301-est. Nagyon szép természetes, pillekönnyű. Alig nyúlik túl a természetes pilláimon, tökéletesen közéjük simul, és csodaszép, cicás szemet csinál :) Ha idegenkedtek a természetellenes, nehezen feltehető pilláktól, ezt ti is imádni fogjátok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.