Ardell

Ár:   1759 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fnoori, Módosítva: 2023. július 19.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   online, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% natúr, emberi hajból készült szempillák. Puha, légiesen könnyűek és többször felhasználhatóak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Yubiri

2024. január 13.

Nekem nem vált be, nem tetszett magamon. Ardell Fauxmink 815 nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 13.

Cintia04

2021. március 26.

Sajnos nekem nem vált be! A pillák gyönyörűek de nekem nem sikerült feltenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Sajnos nekem nem vált be! A pillák gyönyörűek de nekem nem sikerült feltenni!

vlvtnrbbt

2020. szeptember 29.

A 122-est vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve. Már legalább 15-ször használtam, ha nem többször. Kicsit macera letisztítgatni, de megéri. Nagyon szuperül néz ki, természetes, de mégis extra :-) Mostanában sok soros pillát próbáltam, felrakás szempontjából ez vált be a legjobban, 1 perc alatt felteszem őket, szuper vékony és hajlékony a band, egyből oda passzol ahová kell neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

113-asat vettem belole. Hatalmasak,megsem termeszetellenes...eleg draga volt, de megeri mert iszonytato gyonyoru.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

maow

2017. június 13.

Az első soros pillám, és nagyon szeretem, mert látványos, mégsem természetellenes hatása van (pedig műanyag, nem emberi), bár nekem amúgy is hosszúak a szempilláim. Már többször is használtam, szerintem ha vigyáz rá az ember, akkor több alkalomra is jó lesz. Az én csomagolásom nem így néz ki,gondolom azóta változtattak rajta. Notinon 1000 Ft körül jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Dorisz1990

2016. július 25.

Jó minőségű szempillák , és 100% természetes hajból keszólt . Könnyű a használata nagyon , én nagyon szeretem ezt a szempillát . Könnyű viselni és természetes hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.