Ardell

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creativelifes, Módosítva: 2015. május 30.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vigye fel a műszempilla tövére vékony rétegben a ragasztót, majd 1 perc alatt kissé megszárad és így ragacsossá válik, ezt követően illessze a felső szempillatőhöz majd tartsa ott míg teljesen rögződik.

encicsipke

2021. szeptember 27.

Ez a termék a kedvenc műszempilla ragasztóm! A tubusból kinyomva egy kissé híg, szürke színű gél jön ki ami kb. 1 perc alatt ragacsos állagúvá és fekete színűvé változik. A tubus vékony, cső kialakítása miatt könnyen adagolható a megfelelő mennyiségű ragasztó. Egész nap a helyén tartja a műszempillát, viszont az eltávolítása is meglepően egyszerű. Mivel latex bázisú ezért gumis állagúra szárad. Ez nagyban megkönnyíti a műszempilla eltávolítását is, hiszen egy mozdulattal le lehet húzni a pillát anélkül, hogy kitépné a sajátot. Sőt, soros műszempilla tisztítása esetén is könnyen leszedhető a pilláról a ráragadt ragasztó. Kezdőknek inkább az átlátszó verzió használatát ajánlom, azzal jobb elkezdeni a gyakorlást mivel kevesebb a hibalehetőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

linabitter

2021. március 29.

Ettől rosszabb ragasztóm még nem volt... Iszonyú lassan szárad. Sose veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Koncz

2017. december 21.

Ár-érték arányban jó. Sokáig fent marad vele a műszempilla,viszont az eltávolításnál a szemhéjamról alig tudom levakarni a fekete színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Boombapple

2017. január 16.

Szörnyű! Utálom, hogy fekete. Eurós boltban vettem, de megbántam. Ha készítettem egy szép sminket és megkoronáztam volna egy műszempillával, azonnal összekente a szemhéjamat és le sem lehetett szedni a fekete festékmaradványokat. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Betty05

2016. március 11.

Sok műszempillaragasztól használtam már, nagyon megéri az árát!!! Nagyon nagyon szeretem, már több éve csak ezt használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

nagyerika28

2016. január 1.

Egyáltalán nem rossz!1 napja tart a tincses pillám,túlélve a szilveszteri bulit,alvást, stb.Remélem még a holnap napot is kibírja,eddig meg se moccantak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Creativelifes

2015. május 17.

Egy Goods market-ben vettem, mert ki akartam próbálni a műszempillákat, mivel eddig nekem még nem volt. Na de ez nekem nem igazán vált be, mivel fekete színű könnyen elmaszatolhatom és ha megszárad, akkor szinte levakarhatatlan. Viszont az igaz, hogy könnyen lehet adagolni és valóban jól ragad, de semmiképpen sem ajánlanám kezdőknek, mert nehéz úgy felvinni, hogy nem legyen olyan az egész szemhéjam. Legközelebb biztos egy átlátszóval próbálkozok. Összességében egy csillagot vonok le a szín miatt, ami ugyan az én ügyetlenségem, de ettől nehezen használhatóvá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Emulgeálószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Tisztítószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.