Ardell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2013. május 6.

Műszempilla ragasztó, átlátszó.

Vanília

2020. július 3.

Abban a reményben próbáltam ki ezt a ragasztót, hogy a tincses pillák fennmaradnak egy-két hétig. Ezzel szemben csak annyi különbséget tapasztaltam e között a tartósnak mondott és a Duo rugalmas ragasztó között, hogy utóbbit kellemesebb, könnyebb használni és nem brutál ragasztó-szagú. Amúgy a tartós ragasztás után szinte azonnal hullanak a pillák. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem vált be. A két csillag azért jár, mert a szaga ellenére sem irritálja a szemem és nem nehéz leszedni a fennmaradó pillákat (ha már potyog, ez is előny...:)).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

dianae

2019. április 2.

Hosszantartó tincses szempillázáshoz használtam, szép mikor frissen felrakom, aztán 5-6 nap múlva elkezd kifehéredni a ragasztó, így akkor le kell oldani ami baromi fájdalmas az oldószerével! :/ a fekete verzió jobban bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Timcsi85

2015. augusztus 25.

Update:
Elég nehezen, de végül oldószer nélkül meg tudtam tőle szabadulni, a pilláimat sem annyira viselte meg a használata. Legyen 3 helyett 3 csillag.

Keményen száradt, valóban van némi kipárolgása a felvitelt követően, kissé Technokol ragasztós :)
Sajnos félek tőle, hogy nem sok saját pillám marad, miután a tincses szempilla lekerül. Három napja tettem fel, szúrósra és kényelmetlenre száradt, és bár tartósnak tűnik, remélem hamarosan minél kíméletesebben meg tudok tőlük szabadulni. Sok van az üvegcsében, de azt hiszem sosem fogom elhasználni. 2 csillag, mert: tartósnak tűnik és szép átlátszó a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Update:

Betty05

2015. április 28.

Nagyon szerettem volna ha meg marad több ideig a tincses műszempillám, ezért meg vettem őt,. Első benyomásra nagyon erős volt az illata, és egy picit idővel ilyen "szöszösen" szált és az bele ment a szembe is,szempillára nem volt egyszerű le szedni, figyelni kell hogy szigorúan ne érjen a bőrhöz csak szempillára ragaszuk, könnyezett a szemem amikor közelébe ért az anyag annyira erős volt. amikor meg , meg kötőt szúrt, nagyon zavaró és kellemetlen egy idő után, :S az is igaz hogy fent maradt, de ennyit nem ért meg :S, nem nagyon tudtam mivel le szedni,nem sok saját pillám maradt utána, kínkeserves volt kivárni míg újra sűrű lesz a sajátom, :( ( Viszont most a fekete társát próbáltam ki és nem tapasztaltam ezeket,a szőrnyű dolgokat )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Orsyna

2013. november 13.

Egyetértek keményre köt és szúrja a szememet kényelmetlen és irritáló legalábbis számomra az erős szaga is zavaró.Amúgy ahhoz képest nekem már másnap levált a szemem sarkából és letudtam tépni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Sindy6

2013. június 22.

Nagyon tartós,de keményen köt,nem ugy mint a duo,ami rugalmas. Kizárólag tincseshez ajanlom mert szerintem soroshoz tul erős. Csíp,es folyamatos használat mellett kiírtja a szempillát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Sminkakademia

2013. június 3.

Nekem ez és a zöld DUO van meg. Mind a kettőt szeretem. Talán annyi a különbség, amit észrevettem, hogy a DUO higító nélkül is gond nélkül lejön, de 1 hét után az Ardell-nek jobb, ha higítóval szedem le. Azt hiszem ez azért teljesen normális, mivel ez egy 6 hetes ragasztó, a DUO pedig 1-2 napos, ha jól tudom. Igazából bármelyiket szívesen használom, mert csak 1-2 napig van fent a műszempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Rityy

2013. április 29.

Évek óta használom, nekem bevált. Bár én mindig leszedem használat után a műszempillákat, mert képtelen lennék benne aludni. De míg fent van, addig marad a helyén. Néha alig bírom leszedni, úgyhogy biztos tartós. Sokáig elég szerintem, 2-3 év óta megvan és még félig van! (bár csak alkalmakra használom) :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.

Alkoholok: SD Alcohol 40B