Argital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: grizus, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   1 kg
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb

Az Argital Napon szárított és finomított tengeri zöld agyag felhasználható arc-, haj-, és testpakolás készítésére minden korosztály számára. A tengeri zöld agyag egy ősi binom (kettős természetű) ásvány, régóta használják egészség-megőrzési és bőrápolási céllal. Regenerálja a bőrt, a haj egészségesebbé és erősebbé válik tőle, lábfürdőben alkalmazva felfrissíti a fáradt lábat.

Sokoldalúan alkalmazható, vízhez adva pakolásokat készíthetünk a bőr védelmére és regenerálására, részletes leírást a különféle pakolások készítésére a termékhez mellékelünk.

grizus

2016. január 4.

Elsőosztályú termék egy kitűnő minősítésű cégtől. Én arcpakolásnak használom, kis tejföllel, valamilyen növényi olajjal kikeverve, teszek bele egy kis aloét is, méz is mehet bele vagy egyéb porok, vagy bármi amit szeretnénk. A tisztátalan, gyulladt bőrt megnyugtatja, a pórusokat összehúzza és esküszöm, hogy feszesít is. Egy igazi ápoló tuning az arcnak. Igaz, volt olyan, hogy túlérzékeny és pattis volt a bőröm és a pakolás után még gyulladtabb lett, de másnapra teljesen lenyugodott. Óriási mennyiség, évekig elég. Mindezt nevetséges áron. Problémás bőrre, bőrfeszesítésre ajánlom. Patikában vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.