Argital

Ár:   4760 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. december 7.

Kategória:   Testápolás

• Mellfeszesítés
  • Öregedésgátlás

Az Argital Feszesítő mellápoló olaj a százlevelű rózsa illó olaját, a búzacsíraolajban található természetes E-vitamint tartalmaz, ezáltal tonizáló és feszesítő hatású, védelmet nyújt a korai öregedés ellen.

Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>