Ariana Grande

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: Sterc, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: fehér körte, vadmálna, kókuszkrém, rózsaszirmok, kókuszos habcsók, bársonyos pézsma

Ár: 8000 ft , Eladó: lea6012
Állapot: 30 ml/ kb 17-18 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel
Ár: 7.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 100 ml/ kép , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

tigerkid

2021. január 9.

Sosem voltam oda az Ariana Grande parfümökért, főleg, hogy a felhős az a nem szeretem Baccarat utánzata. Aztán hozzájutottam egy mintához és - annak ellenére, hogy abszolút nem az én stílusom - beleszerettem. Rendeltem is a Douglasból egy kis üveget és fújogatom. Maga az üveg elég érdekes kivitel, az üveget körül ölelő gumi szív azonnal leesik, még csak meg se szorul benne az üveg, és mivel a kupak túl szoros, nem is lehet fújni szívestől, így mindig ki kell venni. Kivéve egy kis kommersz kerek üvegcse, vallajuk be sokat dob a dizájnon ez a szivecske, és örülök, hogy magaménak tudhatom a sok más, és főleg niche parfüm mellett. Az illat maga összetett és érdekes. Sokan azt mondják, hogy szokványos kommersz, de van benne valami, ami nem hagy nyugodni, talán a rózsa, aztán a pézsma mindenképp, és lehet, hogy a kókusz marad meg legtovább, de nem amolyan kókuszgolyó illat, hanem jól harmonizál a többivel. Az illatból többet fújok, 4-5 fújás, de tartós, és érzem sokáig magamon.
Szinte adnék egy ötöst rá, de az üveget jobban is kitalálhatták volna, hogy ne hulljon le rögtön a szivecskéről, vagy legalább a kupak ne legyen ennyire szoros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 9.

albertinablogg2

2020. december 30.

Nekem sosem tetszettek az énekesnők és színészek parfümjei, számomra kommerszek. Aztán a Douglastól rendeltem egy pár dolgot, és ezzel volt belül befújva a doboz és a benne lévő kártya. Nagyon kellemes, finom édeskés illata van, sajnálom, hogy mikor tini voltam nem voltak ehhez hasonló “olcsóbb” kategóriás parfümkék. Ha tinédzser lennék, biztosan megvenném magamnak, egy 16 éves lányhoz illő, púders, virágos, gyümölcsös illat. Csillagot az üvege miatt vonok le, mert az szerintem nagyon olcsó, gagyi. Bocs, Ariana.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

magyaredina

2020. december 25.

Érdekes.
Én kaprot érzek, érzéki kaprot, jelentsen ez bármit is...
Nekem tetszik.
Roppant tartós, erőszakos illat, de ugyanakkor lágy.
Mondjuk nekem a Decadence is tetszett Marcitól.
Az üvege... na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 25.

Érdekes.
Én kaprot érzek, érzéki kaprot, jelentsen ez bármit is...
Nekem tetszik.
Roppant tartós, erőszakos illat, de ugyanakkor lágy.
Mondjuk nekem a Decadence is tetszett Marcitól.
Az üvege... na.

kissagi19

2020. december 24.

Wahaha. Kifújáskor római kömény szaga van. 20 mp múlva málnás köményes kókusz.
5 perc múlva kókuszos habcsók, háttérben némi szúrós köménnyel.
Erős illat, és valami irtó erőszakos. A célcsoport a 18 év alatti lánykák, akik nagyon csajosak akarnak lenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 24.

Wahaha. Kifújáskor római kömény szaga van. 20 mp múlva málnás köményes kókusz.
5 perc múlva kókuszos habcsók, háttérben némi szúrós köménnyel.

Soly77

2020. december 3.

Egy hete szagolgatom a D- ben ha arra járok... nem hagyott nyugodni az érzés hogy nekem ez kell! Tegnap be is szereztem... nagyon kellemes édes nem tolakodó de mégis figyelemfelkeltő és nagyon tartós. Az idei év téli parfümje nekem. A műanyag külső akármi kritikán aluli, hál istennek le lehet róla szedni és így elég táskabaráttá tehető ez a kis csoda. Tényleg nem kislányoknak való... növeli az önbizalmam... nagyon jó viselni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

MissMinnie

2020. november 7.

A legtöbbet dícsért parfümöm, sok ember orrát rabul ejtette már :D én leginkább a kókuszt érzem magamon belőle. Szerintem a legjobb Ariana illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Csillampor26

2020. november 5.

Nem is tudom mit mondjak. Nem vészesen rossz, de nem is tetszik. Sőt! Egyenesen zavar. Az eleje egész gyümölcsös, azzal el is vagyok. Aztán sima, édes, krémes illattá változik, de valahogy mégis olyan eröltetett. Pontosan nem tudom megmondani melyik illatjegy a hibás, de az egész krémességet egy kicsit a kellemetlen, kesernyés mű édesség irányába tolja. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de engem egyenesen irritál ez benne. Megérzem és szabadulnom kell egyszerűen, úgy zavar. A legelső parfümöm valamiféle Playboy volt, egészen pontosan nem tudom, de egy az egyben ugyanolyan az illatuk. Ha ár szempontjából nézzük, azzal még mindig jobban járunk. Összességébe véve nem jelenteném ki, hogy rossz, csak olyan kis komolytalan, felejthető illatocska. Az már a személyes problémám, hogy valami nagyon bántja benne az orrom. Akik szeretik magukat málnás, túlcukrozott, egy kis keserűséggel megspékelt süteménynek érezni, azoknak hajrá. Én köszönöm, de inkább kimaradok ebből a buliból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Destinyh

2020. október 30.

Teljesen oda vagyok érte!! :D Brutál tartós, először a kókuszt érzem majd a málnát, végül egy édes puha illattá alakul. Sok emlék fűződik hozzá, talán azért is olyan különleges nekem. Emlékszem a Cloud és ez között vacilláltam végül ő jött velem haza, de egyszer a Cloudot is beszerzem. Meleg és hideg időben is megállja a helyét. Amikor legelőször megszagoltam tudtam, hogy kell nekem. Legelsőre megfogott. Édes illat kedvelőinek ajánlom, hogy próbálják ki. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

blackcat007

2020. szeptember 27.

Mikor először megszaglásztam már rögtön tudtam hogy ez a parfüm kell nekem :)
Amúgy is Ari zenéje és személyisége közel áll hozzám,az illatait meg egyenesen imádom de még nem adtam be a derekam egy vásárlásra.Viszont nagyon vágyok valami újra valami édesre de ezeket a tucat Opium és Sí illatokat már untam.Azt hiszem ez elég különleges és mégis olyan édes, “meleg” illat.A kókuszos vonala miatt akár nyáron is el tudnám képzelni.Tartóssága viszont nem annyira nyűgözött le,olyan közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Mikor először megszaglásztam már rögtön tudtam hogy ez a parfüm kell nekem :)

fdrvtt

2020. szeptember 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Én legjobban a málnát és a körtét érzem benne, melegben nagyon jól kiteljesedik. Sokan megszokták dicsérni rajtam ezt az illatot, habár mások leginkább a kókuszt veszik észre.
Tartósságra számomra sajnos nem a legjobb, nem szeretem ha már nem igazán érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin

Részletesebb információ a smartskincare-en.