Ariana Grande

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: Sterc, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: fehér körte, vadmálna, kókuszkrém, rózsaszirmok, kókuszos habcsók, bársonyos pézsma

Ár: megegyezés szerint , Eladó: lizanagy
Állapot: 30 ml/25ml, Helyszín: Budapest, fizetés: posta + banki utalás, személyes átvétel lehetséges Budapesten
Ariana Grande Thank U, Next EDP 7,5ml
Ár: 2500 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nika117

2021. december 19.

Nem rossz, de rajtam egy az egyben ugyanaz az illat mint az “Ari”. Édes, gyümölcsös, lányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

kisbobitas

2021. szeptember 13.

Pár napja vettem, eddig meg vagyok elégedve. Az illata néha a rózsaszín lapos rágók ízére emlékeztet :D Na de komolyra fordítva a szót ez tényleg egy tömény édes illat, lehet a 40 fokba sok is lenne, de ilyen 30 fok körül egész jó.
Tartóssága közepes, max 3-4 óra.
Nem hiszem, hogy újra veszem, mert más illatot is ki szeretnék még próbálni Arianatól, ami kicsit komolyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Tartóssága közepes, max 3-4 óra.

szabicso

2021. szeptember 4.

Teljesen átlagos, édes, tini lányos parfüm. Nem tartós. 3*
Biztosan nem venném újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Teljesen átlagos, édes, tini lányos parfüm. Nem tartós. 3*
Biztosan nem venném újra!

Cathi

2021. augusztus 28.

Update: tuladtam rajta, mert mar tul emelyitö volt az illata. Az utobbi idöben amugy sem erzem mar magamenak a kókuszos parfümöket

Megvettem, mert imadom a kokusz illatot, illetve az edes illatokat. Sokaig nem tudtam eldönteni, hogy ez, vagy a tresor nude tetszik jobban, de neha nekem ez egyszerüen tul sok. Ettöl függetlenül nehanapjan szivesen hasznalom. Es a szillazsa meglepöen nagy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Serpentina

2021. július 30.

Update:
Megfigyeltem, hogy az Ariana Grande illatok alapvetően elég jól működnek rajtam, de ez… 😵‍💫 Valahányszor viseltem, anyám reakciója mindig ez volt, hogy “Fúj, mi ez a büdös??!” 😂 Tévedés ne essék, valakin biztosan egy álom, azonban egyáltalán nem az én kémiámra írták. Ezek szerint nem vagyok az a nyári, napfényfürdő és kókusz mániás lány/nő. Pedig nem vagyok “kókusz ellenes”, de ebben van valami irritáló és kellemetlen púderesség, ami elrontja az egész illatot. 😨 Ha már kókusz, akkor ezerszer inkább a VS Coconut Passion, annak sokkal finomabb illata van. Egyébként rendkívül erőteljes, “hiperaktív” és karakteres ez az enyhén kapros, rózsás, majd kissé marcipános kókusz.
Akin jól mutat, az biztosan nagyon szeretheti, mert tényleg egész nap tartós. De számomra külső szemlélők is megerősítették, hogy ez nem az én illatom. A Mean Girl conceptet, amivel beharangozták, még mindig nem tudom beleképzelni az illatba, annyira nem illik hozzá.
Elméletileg már van limitált Thank U Next 2.0. Az már az összetevők piramisa alapján is szimpatikusabb nekem, mályvacukros alapja van, mint a legelső pomponos illatoknak és nincs benne kókusz. Erről már sokkal inkább eszembe jutnak a kétezres évek elején játszódó gimis filmek és Regina George. (Persze, EZ IS csak feltételezés 🤷🏼‍♀️). De egyre kevésbé vagyok biztos benne, hogy kis hazánkba eljut-e egyáltalán. 😕

2020. július 6. 🌕🌕🌕🌕🌑
Már jó ideje tűkön ülve vártam, hogy kipróbálhassam ezt az illatot.
Vakon nem igazán tudtam megsaccolni, hogy valójában milyen is lehet ez az illat, mert az általam olvasott leírások/vélemények alapján homlokegyenest eltérően írták le: volt, aki az Ari “nyáriasabb verziójaként” utalt rá, volt, aki a “Cloud No. 2”-ként, illetve a két említett illat ötvözeteként.
Mindenesetre meglepett, mert teljesen más, mint ahogy elképzeltem.
Ami biztos: az Arira EGYÁLTALÁN NEM hasonlít, pedig az életem egyik kedvenc illata. Még a kifújás pillanatában sem. Mert amíg az Ari édes, málnás-mályvacukros nyitánnyal robban be, addig ő kezdetben meglepően savanykás. Többen jellemezték ezt a még nem leszáradt érkezést “uborkás” jelzővel, amit én is aláírhatok, - de nem azzal a jól ismert finom, frissítő komponenssel: ez konkrétan kovászos uborka (!!! 🤯) aroma 😫.
Na, azért nem kell elkeseredni: nem marad így sokáig, de azért érdemes várni fél percet, mielőtt az ember utcára lép vele.
Ez az illat rajtam krémes, nem túl cukros pézsmás kókusz 🥥 - de az a “szexibb” fajta, NEM gyerekeknek való. Maximum a mélyén bújik meg egy leheletnyi édesebb fajta rózsa. A nyár, a napfény, a kék víz, a strandolás, a lebarnult bőr jut eszembe. 🏖🏄🏻‍♀️🐠☀️ Nem túl harsány, messze nem annyira karakteres, mint a “klasszikus Aris” vonal, de elég ütős és modern “beach Barbie” koktél.
Ebből a szempontból nem igazán releváns ez a “Thank U, Next” koncepció. Mert ehhez az illathoz valami strandolós, pálmafás, nagyon nyárias aranyló homokot imitáló, vagy vízkék, négyzetrácsos “Sims medence” design jobban illene, mint ez a hideg pasztell rózsaszín szív. A klip láttán, hallva a zenét valami jóval cukormázasabb, gyümölcsökkel fűszerezett, “Doktor Szöszisebb” alkotásra számítana az ember.
Örülök, hogy nyáron vettem meg, biztos, hogy hasznát veszem ebben a melegebb időszakban.
Ruhára fújva permanensen megmarad a kókuszos vonal egész nap, - bőrön viszont a nap folyamán tompul ez a jegy. A végére egy nagyon enyhe édeskés, kissé “marcipános” illatot érez az ember, - valószínű, hogy ez akar a macaron lenni, - de ez tényleg a legvégső akkord, és rajtam csak bőrön jön ki. Nem hasonlít arra az idealizált képre, amit hittem róla, ezért egy kicsit mérges is vagyok. Az eddigi Ariana illatokat pont az édesebb gourmand, mégis légiesen fűszeres vonal miatt szerettem - ez most nem jött össze. Habár azt is meg kell említenem, hogy ennek ellenére nem rossz. Olyan 2 évvel ezelőtt biztosan imádtam volna.
Egyébként meglepően tartós, - az ember másnap reggel is érzi magán, illetve a ruháin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 30.

2020. július 6. 🌕🌕🌕🌕🌑
Már jó ideje tűkön ülve vártam, hogy kipróbálhassam ezt az illatot.
Mindenesetre meglepett, mert teljesen más, mint ahogy elképzeltem.

mangoBEAR

2021. június 22.

Nagyon kedvelem ezt az illatot, szerintem teljes mértékben illik hozzám, mert cuki, fiatalos, és bohókás mint én :D (de talán 10 év múlva, amikor már "felnőttebb" leszek, inkább más illatú parfümöt választok majd)

A nyár és a melegebb idő hozza elő leginkább azt az édeskés, kellemes illatát, télen inkább másik, sokkal inkább "komorabb" parfümöket szoktam használni.

Emlékszem először csak kipróbálásként fújtam magamra az üzletben, de utána egész nap "gyönyörködtem" az illatában, (viszont pár hét után nagyon hozzászokott az orrom és akkor úgy éreztem, hogy nagyobb mennyiséget akarok használni), utána pedig jött a hidegebb idő és kicsit félretettem, de most újra használom, és előjött az a szerelem ami először volt <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Burgundy.Dahlia

2021. május 11.

Egy barátnőmmel szagoltuk meg a Douglasban. Nagy kedvelője vagyok Ariana munkásságának és az illatainak, a piros Sweet like candy és a Frankie kivételével mindegyik megvan. Az összesnek fantasztikus illata van, rajtam is, de ez valami förtelmes volt. Nem tudtam eldönteni, hogy kapor vagy uborka vagy a kettő együtt.
Biztos teszek még vele próbát, mert nem tudom elhinni, hogy a többi illata milyen jó és ez ilyen borzalmas lenne rajtam.

Update:
Megkövetem magam. A melegebb időjárás jót tesz neki, nem érezni azt a fura fűszer- szagot, amit hidegben igen. A rózsás és a kókuszos jegyek jönnek ki rajta melegben, de nem az "öregasszonyos rózsás", inkább olyan, mint egy kókuszos napvédő enyhe rózsaillattal.
Ettől függetlenül még mindig úgy gondolom, hogy nem egy "safe buy" érdemes többször kipróbálni milyen időben hogy viselkedik a bőrön. (Most egyébként a D.- ban nagyon kedvezményes áron lehet hozzájutni.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

szilwijja95

2021. április 7.

A napokban kaptam meg az első mintám Arianatól, ami ez volt. Nekem durván édes, vattacukros, nagyon erős elejében, aztán gyorsan ereszt és el is tünt a csuklómról. Tiniknek ajánlom, bár ennyiért tartósabbat is kapni, de egy Ariana-rajongó biztosan örülne neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Kingaisa

2021. március 11.

Nagyon jó illata van, inkább nyárias. Tartós is, és jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Nagyon jó illata van, inkább nyárias. Tartós is, és jó áron van.

tigerkid

2021. január 9.

Sosem voltam oda az Ariana Grande parfümökért, főleg, hogy a felhős az a nem szeretem Baccarat utánzata. Aztán hozzájutottam egy mintához és - annak ellenére, hogy abszolút nem az én stílusom - beleszerettem. Rendeltem is a Douglasból egy kis üveget és fújogatom. Maga az üveg elég érdekes kivitel, az üveget körül ölelő gumi szív azonnal leesik, még csak meg se szorul benne az üveg, és mivel a kupak túl szoros, nem is lehet fújni szívestől, így mindig ki kell venni. Kivéve egy kis kommersz kerek üvegcse, vallajuk be sokat dob a dizájnon ez a szivecske, és örülök, hogy magaménak tudhatom a sok más, és főleg niche parfüm mellett. Az illat maga összetett és érdekes. Sokan azt mondják, hogy szokványos kommersz, de van benne valami, ami nem hagy nyugodni, talán a rózsa, aztán a pézsma mindenképp, és lehet, hogy a kókusz marad meg legtovább, de nem amolyan kókuszgolyó illat, hanem jól harmonizál a többivel. Az illatból többet fújok, 4-5 fújás, de tartós, és érzem sokáig magamon.
Szinte adnék egy ötöst rá, de az üveget jobban is kitalálhatták volna, hogy ne hulljon le rögtön a szivecskéről, vagy legalább a kupak ne legyen ennyire szoros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin

Részletesebb információ a smartskincare-en.