Arkopharma

Ár:   4390 Ft és 9950 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   4390 Ft és 9950 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Forcapil Hair Activ tabletta aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat és gyógynövényeket tartalmazó étrend-kiegészítő készítmény.

A Forcapil Hair Activ komplex összetételű, a szép, egészséges haj megtartása érdekében összeállított készítmény. A tápanyagok közül a biotin és a cink szerepet játszik a haj és a bőr normál állapotának fenntartásában, a réz a haj pigmentációjában. A pantoténsav hozzájárul a szteroid hormonok, a D-vitamin normál szintéziséhez, anyagcseréjéhez.

A B6-vitamin szintén részt vesz a hormonális aktivitás szabályozásában, a folsav pedig a normál vérképzésben, aminosav szintézisben. A B6-vitamin a folsavval és a biotinnal együtt szerepet játszik a normál pszichológiai funkció fenntartásában. A cink és a réz hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A növényi komponensek közül a rukkola kivonat támogatja a hajhagymák normál működését, így az egészséges hajnövekedést, a mezei zsurló elősegíti a bőr, haj és köröm normál állapotának fenntartását.

Összetevők: D3-vitamin 5,0 µg 100%, B5-vitamin (pantoténsav)  6 mg 100%, B6-vitamin 5,4 mg 386%, Folsav 200 µg 100%, Biotin 450 µg 900%, Cink 10 mg 100%, Réz 1000 µg 100 %, L-cisztin 400 mg, L-metionin 100 mg, L-arginin 6 mg, Mezei zsúrló hajtás por 45 mg, Rukkola hajtás kivonat 100 mg

Ár: 3900 , Eladó: Lilyke793
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest XXI. Kerulet , fizetés: Személyes átvétel: BP XX., XXI. Kerulet vagy postazom, pk: 1000.-

Krisztiiii

2020. július 17.

Nagyon jó hajvitamin..az hogy magában milyen a hatása azt nem tudom. Bőrgyógyász ajánlotta plantur 39 samponnal együtt. ☝🏼Rengeteg új hajszálam lett, sokat nőtt a hajam. Ha valaki ezt akarja szedni szerintem próbálja ki tényleg a samponnal mert így tényleg bevállt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

BJucus

2020. június 23.

Próbáltam több hajvitamint, de ennél abszolút semmi változást nem tapasztaltam (beszedtem a 3 havit)... sem a bőrömön, sem a hajamon, sem pedig a körmömön. A DM-es hajvitamin 1000% többet ér és árban is barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Nitusss

2020. február 14.

Sok új babahajam nőtt és a hajhullás is nagyban mérséklődött. Szerintem újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

szucsnikky

2019. december 14.

Végig szedtem a kúrát, rosszat nem tett a hajammal, kicsit kevésbé hullott, és pár babahajam is lett tőle, de elmaradt az a "wow hatás", ami miatt szerintem ár-érték arányban annyira nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

lacee4

2019. augusztus 6.

2 hónapja szedem a kapszulát és használom az oldatot is és valóban segített, már csak pár szál hajam hullik ki hajmosásnál, és mintha erősebbek is lennének a hajszálak valamennyivel. Nem rossz a cucc tényleg, sőt szerintem az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Neniko

2018. október 26.

Nem igazán hittem benne, viszont végigcsináltam a 3 hónapos kúrát és lett egy csomó babahajam :))
Az étvágyam egy kicsit nagyobb lett, nemtudom hogy a benne található B vitaminok miatt, de megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

ancus83

2018. augusztus 10.

Két hete szedem, szülés szoptatás után vagyok, iszonyatosan hullik, illetve hullott a hajam :) , már most sokkal jobb a helyzet!És csak ez az újdonság amit mostanság szedek, tehát ennek tudom be, hogy már most kevesebb hajam hullik. :) Nekem úgy néz ki megérte!Ja és a körmeim is fényesebbek és a bőröm is szebb lett tőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

timilla

2018. június 6.

Valószínűleg életem egyik legfeleslegesebben elköltött 10 ezer forintjáról beszélhetünk, amikor megvettem a forcapil activot 3 havi adagban. Most járt le a 3 hónap, és hát a hajammal semmi pozitív irányú változás nem történt: ugyanúgy hullik, mint azelőtt, és még babahajaim sem nőttek, pedig arról a sima forcapilnál egy csomóan beszámoltak. :( Egyedül talán a körmömön látok némi változást, nem válik szét lemezesen és elég gyorsan nő (már ha ez pozitívum), de mondjuk ez a több napsütéstől is lehet, illetve attól is, hogy másfél hónapig lakkszünetet tartottam. Sajnos 2 csillagot tudok csak adni, azt is a vélt körömerősítő hatásra. Nem igazán ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.