Arkopharma

Ár:   4690 Ft és 9590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db és 180 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2022. február 15.

Ár:   4690 Ft és 9590 Ft
Kiszerelés:   60 db és 180 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

Jade62

Korcsoport: >54
2022. július 26.

Sok évvel ezelőtt, amikor nagyon hullott a hajam, szemmel láthatóan kopaszodtam, akkor ajánlotta egy ismerősöm, aki hajgyógyászattal is foglalkozik. Szedtem 3 hónapig, és tényleg megállította a hajhullást. Mint később kiderült, a stressz okozta, az akkori munkahelyemen. Rá pár évre munkahelyet váltottam, de előtt itthon voltam 2 hónapot. Csoda történt, a hajam elkezdett vissza dúsulni, megerősödni. Évekig nem volt gondom vele. Majd jött a Covid, az itthonról dolgozás, a bizalmatlanság a munkáltató részéről, hogy biztosan dolgozik-e a melós vagy lopja a napot,, egyszóval megint a stressz, és megint elkezdődött. Ismét szedtem a Forcapilt, de nem nagyon segített. A hajhullás meg állt valamennyire, de nem akart vissza nőni. Ezután elkaptam egy nagyon komoly fertőzést, amiből nehezen, több hét alatt jöttem ki. És a hajam annyira kihullott, hogy sírva állok a tükör előtt, több mint a fele oda lett. A fodrászom szerint van rengeteg új, picike hajszál, de ez 4-5 hónap, míg megnő. Ismét elkezdtem szedni, már tényleg mindent megpróbálok, hátha.. Szóval nekem bevált, de csodát nem tud tenni, ha a körülmények okozzák a hajhullást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. július 26.

Samantha

2022. május 27.

Egy drága, haszontalan parasztvakítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 27.

Egy drága, haszontalan parasztvakítás.

jena2000

2022. április 24.

Nem tudom,hogy pontosan ennek tudhato e be de elmult a hajhullas,mast is ezzel egyidejuleg kezdtem el hasznalni,de lenyegeben 2 honap utan hatasos akkor!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 24.

Nika25

2022. február 14.

Én is csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló...nem egy csodaszer. Nekem se szüntette meg a hajhullàsom, csak lett pàr babahajam itt-ott, de az se olyan làtvànyos. Összeségében ennyi pénzért nem érte meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

Gabica88

2021. november 22.

Nem mondom, hogy csodaszer. Nem a hajhullásom szűnik tőle, hanem több a babahajam. Ha reggel veszem be éhgyomorra, hányingerem van, úgyhogy én csak reggeli után vagyok hajlandó. Évente 2 kúrát meg szoktam csinálni, összességében szebb tőle a hajam, és nem vagyok tőle pattanásos, mint más készítménytől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Kriszta92

2021. szeptember 27.

Évek óta használom, minden évben 2x4 hónapos kúrát szoktam csinálni és nagyon szeretem. Szülés után megállította a hajhullásom, sokkal de gyorsabban nő a hajam. Nem híztam tőle, nem növelte meg az étvágyam, nem lettem pattanasos sem szőrös... Továbbra is ezt a vitamint fogom szedni, nekem tökéletesen bevált! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

kittir

2021. szeptember 8.

Végeztem a 3 hónapos kúrával, nekem az egyetlen vitamin ami segített a hajamon pedig már nagyon sokat kipróbáltam. Látványosan nőtt és erősödött a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Leppard

2021. augusztus 18.

Nekem sajna nem történt akkora változás a három hónap alatt. Talán mintha több babahajam lenne, bár ez a nyárnak is betud ható, de a kúra vége felé ugyanúgy hullik a hajam. Nekem ezért a pénzért nem érte meg.De legalább pattikat nem okozott, sok másik hajvitaminnal ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Kiccsa

2021. április 23.

Már kb a 3. vagy 4. kúrát csinálom, évente 1x. Fogamzásgátló tabletta abbahagyása mellett döntöttem és itt kezdődött a katasztrófa. A hajam vastag tincsekben elkezdett hullani, már már látványosan csökkent az amúgy is vékonyszálú hajam mennyisége.. Már rettegtem a hajmosásnál, fésülködésnél, hogy megint mennyi hajszálam bánja.
Sok sok keresgélés után rátaláltam erre a kapszulára és a tenyérnyi mennyiségű kihullott hajcsomó lecsökkent pár szálra. Azóta ha észreveszem tavasz vagy ősz környékén, hogy kicsit több hullik a kelleténél, elkezdem a kúrát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

doritka21

2021. április 14.

Erősödött a hajam, nem hullik már és hosszabbra is nő, mint eddig 2 hónap szedés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.