Arkopharma

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

weiwei

2019. május 14.

Hajhullásra szedtem, amin nem segített, de a maradák hajam és a körmöm is extrém gyorsan nőtt tőle. Ez utóbbi sokat erősödött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

kuklis.aniko

2019. május 8.

2019.04.24.
A hajam hullámos, festett és baromira hullik. Pár hete használom, napi 2 kapszula a leírás szerint.
Hajhullásomat nem igazán állította meg, bár mintha a mennyiség kevesebb lenne. Végülis még lesz ideje bizonyítani.
A 3 havi adagot rendeltem meg.
Egyelőre 3 csillag.
Később updatelek....

2019.05.08.
Több ismerősöm is megegyezte, hogy sokat nőtt a hajam. Én a több babahajakat véltem felfedezni.
Meg hát.... sűrűbben kell epilálni.... 😄 Ennek annyira nem örülök, de valamit valamiért.

Javítom 4*-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

2019.04.24.
A 3 havi adagot rendeltem meg.
Egyelőre 3 csillag.
Később updatelek....

2019.05.08.

Javítom 4*-ra.

creammaniac

2019. május 4.

Hajam megmentője!

Ősszel brutálisan elkezdett hullani a hajam (hosszú, hátközépig érő), tele volt vele minden, ahol jártam, pedig a laboreredményeim normálisak voltak, így csak a stresszre tudtam fogni, amiből sajnos bőven kijutott. Végül januárban kezdtem el szedni, mert nagyon el voltam keseredve, hogy magától nem rendeződik a helyzet. Kb. egy-másfél hónap szedés után megállt a hajhullásom, azóta is rendben van a hajam, mosáskor és fésüléskor is csak minimális a hajveszteség, ami hosszú haj esetén szerintem normális. Nagyon örülök, hogy ezt a vitamint választottam, mert nagyon-nagyon bevált, maximálisan hozta a várt eredményt.

A körömre gyakorolt hatásáról nem igazán tudok beszámolni, talán egy picit mintha gyorsabban nőne, de én ugye nem is ezért vásároltam meg. Most nem kezdek újabb kúrába, mert úgy érzem, minden rendben van hajammal, de ha netalántán ismét hullani kezdene (ami ősszel elég valószínű), biztosan ezt fogom újravásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Hajam megmentője!

papramona

2019. április 16.

2018 december óta szedek napi kettőt belőle és ugyanúgy hullik a hajam mintha nem szedném. Szerintem ennyi idő alatt azért már segíteni kellett volna. Elkezdtek ugyan hajacskák növekedni, de ez minden évben tavasszal így van nálam, és nem is annyira látványos, hogy esetleg kapszula hatásának tudjam be. Sajnálom, most már tényleg nem tudod mit szedjek be... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Nikolett085

2019. március 22.

Ez valami csodaszer! Sajnos szoptatás alatt teljesen megkopaszodtam a hajam tömeg számra hullott még a fodrász sem látott ilyet. A dús hajamból alig maradt valami. Sajnos későn kezstem el utána olvasni a vitaminoknak de végül emelett döntöttem mert ez akár szoptatás alatt is lehet szedni. Az eredmény 1,5 hónap után már látszott. A hajhullásom teljesen megállt és annyi baba hajam lett, mintha frufrum lenne 😀 ez alatt a röpke idő alatt rengeteg nőtt új hajam. És még van egy hónap a kúrából... biztosan újra fogom venni és ajánlani!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Anada

2019. március 22.

Én nagyon szeretem :) Most szedem harmadszorra, nekem mindig sokat segített, a hajhullásomat megállította és nőni is kezdtek a babahajaim, ami nekem nem volt.
Megmondom őszintén, nem tartom be a max 4 hónapig szedhető szabályt, és továbbszedem, mert biológiai okot nem találtak arra, hogy miért hullik a hajam, de ha nem szedem, nekilódul újra a hajhullás... viszont ez szépen kiegyenlíti és segít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Klaudia25

2019. március 22.

2015. augusztus 18. Tökéletes szépségkapszula. Nekem a hajhullásom megállt tőle,és nőni is kezdett, a körmeim is erősödtek!
Viszont ne gyógyszertárba vegyétek, a www.multi-vitamin.hu oldalról rendelem 1x 180 darabos kiszerelést ami 8290 forint, nem vagyok reklám ember, remélem a hozzászólásom nem moderálják! Ez 3 havi adag napi 2 kapszulával számolva. Sok sikert mindenkinek!

2019.01.22 Újra vettem :D Két hete szedem, de már a körmeim látványosan erősebbek. Csak gél lakk van rajtuk, de olyan mintha épített zselé lenne. Nagyon bízom benne, hogy a hajam is meglódul megint, mert egy ideje stagnál egy szinten. 4 havi kúrát tervezek, most megvettem a 3 havi adagot, és még egy 60 darabosat a végén :) Beszámolok később is. Most 68 centi a hajam.

2019.03.10-én volt 70 centi :D Ez nálam rekord :) Konkréten a tavalyi évben összesen nőtt 6 centit, tehát nálam a havi fél centis növekedés az átlag...
Nagyon megvagyok elégedve. Letelt a két hónap, most vagyok félidőnél. Annyira bepörögtem, remélem még jobban beindul, és elérem a 72-74 centit a kúra végére :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Stella8

2019. február 27.

2018.11.27.Ma hozta a postas ugyhogy ma kezdem a 3 honapot, nagyon bizom benne, havonta irok rola,hatha valakit erdekel :)

2019.01.28. Na itt vagyok, 2 honapra ra, haaaaaat nem tudom.. en nem igazan veszem eszre a valtozast, nem hullott a hajam, viszont lassan no es elegge szaraz... most is ugyan ez van :( kicsit csalodott vagyok, de meglatommit hoz a 3. honap :)

2019.02.27. Nos, vartam ezt a pillanatot, de megmondom oszinten semmi nem valltozott, babahajaim mindig is voltak, en a novekedest szerettem
volna vele serkenteni es a vekonyszalu hajamat megvedeni... hat nem igazan segitett, sajnalom nagyon :(
(a hajam le lett szivatva, aztan egy het mulva mentem
festetni mashova annyira elrontotta a fodrasz... hala
egnek nem serult akkor a hajam, nem tudom ennek koszonheto e vagy sem, ezelott meg nem volt leszivva sose)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

(a hajam le lett szivatva, aztan egy het mulva mentem
festetni mashova annyira elrontotta a fodrasz... hala

picitina

2019. február 20.

Fodrászom ajánlotta, mivel lelkileg nagyon megviselt a hajhullásom.
Felére csökkent a hajkoronám úgy 1-1,5 év alatt, reggelenként úgy húztam ki a csomókat mint valami rossz kemós, és hát voltak olyan reggelek mikor sírva is fakadtam, hogy én így többé ki nem teszem a lábam a lakásból.
Pajzsmirigy túlműködésre és mindenre ki vagyok vizsgálva, valószínűleg a stressz, de persze mutassanak már nekem olyan embert a mai világban aki nem stresszel...-.-
Egy szónak is száz a vége, elkezdtem minden hajnövesztő kapszulát megvenni és minden fórumon segítséget kérni. A visszajelzések alapján a fodrászom azt mondta, hogy 2 jó tablettát tud ajánlani (a Magic Hair-t és a Forcapil-t), ezekkel voltak a legjobban megelégedve a hozzá járó vendégek.

Most tartok 2 hónap szedésnél és persze frissítem a véleményt 4 hónap után.
Pozitívum:
-2 db kicsi, ízetlen és szagtalan tabletta reggelenként (nincs szenvedés a lenyelésével)
-időszakosan csökkent a hajhullás (van amikor teljesen visszacsökken, elbízom magam, következő héten viszont ismét jön a kemós effektus)
-egészségesebb tartása van a hajamnak (erősebbnek tűnnek a hajszálak)
-hajnövekedés az átlagnál jobb (havonta 1cm, ami általában a normális, nálam volt olyan, hogy 1,5 hónapig nem kellett hajat festenem)

Negatívum:
-ára kicsit húzós a többi szépség vitaminhoz képest
-eddig a leglátványosabb hajnövésem és legtöbb baba hajam a HairMina vitamintól lett szerintem (párom véletlenül vett nekem egy dobozzal), de lehetségesnek tartom, hogy a teljes kúra befejezése után mégis ez lesz a tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Fodrászom ajánlotta, mivel lelkileg nagyon megviselt a hajhullásom.

Most tartok 2 hónap szedésnél és persze frissítem a véleményt 4 hónap után.
Pozitívum:
-egészségesebb tartása van a hajamnak (erősebbnek tűnnek a hajszálak)

Negatívum:
-ára kicsit húzós a többi szépség vitaminhoz képest

Vicus

2019. február 19.

Több szépségvitamint próbáltam már (Revalid, Dm saját márkás, Jutavit Hair Caps), de ez az egyetlen ami segített a hajhullás leküzdésében. Magam is nehezen hittem el, hogy segíteni fog.. de mégis így lett! Viszont kell a 3-4 hónapos kúra, én a 2. hónap környékén kezdtem el észlelni a változást. Érdemes online megrendelni a 180 darabos kiszerelést megbízható patikától, sokkal olcsóbb így, mint havi adagonként megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.