Arkopharma

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

Ár: 6500 ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 180/125 db, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalas

Maze

2020. június 18.

Hajhullás miatt is, de inkább hajnövesztés céljával estem neki, 2 hónapig szedtem és szuper volt. Csak jókat tudok róla mondani, tényleg nem hullott annyira a hajam és mintha gyorsabban is nőtt volna. A hajam vékony szálú és sérülékeny és mindent megteszek, hogy szép legyen. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Anitacska01

2020. június 18.

Tesztelés alatt, jelenleg egy hete szedem kb (vagy màsfél, annyira nem is figyeltem mikor kezdtem) 2esével szedem, ahogy azt valahol olvastam. Hàt ez egy borzasztóan jó vitamin.. Hajra vettem, hajra bőrre és körömre való... Nekem jelenleg megàllt a hajhullàs.. Hajmosàsnàl tízen pàr szàl hullik ki (ami nàlam semmi!!!) fésülködésnél legfeljebb 3... A növesztő hatàsa még nem tűnt fel, de ennyi idő alatt nem is gond. Viszont mintha jobban zsirosodna.. De csak nagyon picit, megbocsàjtandó.. És selymesebb is lett a hajam. A körmeim durva növekedésnek indultak!! Egy nagyon picit vastagodtak is, erősebbnek érzem. Nem vagyok az a műkörmös fajta, úgyhogy kimondottan örülök neki. A bőrömön nem vettem észre semmit. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy a komolyabb pattanàrsok ideje hamarosan beköszönt :/ ha ez tényleg lesz, az màr minusz egy csillagos véleményezés :/ van egy sajàtos plusz is, ami nekem szuper ebben a vitaminban, még pedig az, hogy nagyon jó étvàgyat csinàl.. Rosszul étkeztem eddig, kb napi egyszer ettem tartalmasabban, az is maréknyi adag. Most azt mondom kezdek helyre jönni, bàr még hízni nem sikerült és igen a túl vékony nőket is negatívan érinti az erre tett megjegyzés.. Szóval remélem hízni is fogok egy kicsit. Varàzshajat próbàltam eddig meg a dm-est de köszönőviszonyban sincsenek. Pipàlja a varàzshajat is magasról!!!! Ajànlom azoknak is, akik rendszertelenül étkeznek :)

Up1: mostmàr talàn beszedtem kb a 30 darabos felét. Nagyon fontos a folytonossàg, nem szabad elfelejteni bevenni. Havi hormongondok miatt megjöttek a gigàszi pattanàsok, vagy 4-5 db.. Nem nyomkodtam hanem paradicsomsűrítménnyel legyógyult 2 nap alatt.. Sűrűsödik a hajam, hosszabbak a babahajak és a hajam teljes szàla erősebb. Bőrömön nincs vàltozàs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Monitus

2020. június 9.

Egy hete szedem a Forcapilt, eddig úgy tűnik a hajhullásomra jó hatással lesz de azért még kivárom mi lesz ezután.Remélem a pattanásaimra is jó hatással lesz, mert a dm -es vitamintól csak rosszabb lett a helyzet.

Update: így 2 hetes szedés után a testszőrzetem nagyon megerősödött:)) Ha a hajamra is ilyen hatással lesz, igazán boldog ember leszek!!!XD

Update: 1 hónapja szedem már és negyed akkora hajcsomó jött ki hajmosásnál,nagyon nagyon boldog vagyok hogy ennyire jótékony a hatása:)) Így már az sem zavar hogy többször kell borotvát ragadnom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Barbibaba

2020. június 3.

En 1,5 honapja szedem es nagyon sok baba hajam not!Alpecin c1 sampont es hajszeszt hasznalok mellete.Szelen (pajzsmirigy vitamin)tablettat szedek(napi 1x) es nekem nagyo sokat not a hajam.A borgyogyasz akart felirni hajhullasra vitamint es mikor mondtam hogy ezt a Forcapilt szedem nem is adott mast mert mondta hogy ez jo ,tele van vitaminnal.Amugy elkuldott hasi uh. es fogaszatra( panorama)!A verkepen a maj tobb enzimet termel arra gondol hogy azert hullhat a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Barbara95

2020. május 4.

Eredetileg hajhullásra vettem, mert csomókban jött ki minden egyes fésülködéskor. Most végeztem 3 havi adaggal és amellett, hogy megállította a hajhullásomat, sokat nőtt. A hajam a csípőmig ért, és itt mindig megáll a növekedésben. Most fenék középig ér. Biztos vagyok benne, hogy a 3 hónapos szünet után újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

jbarbi91

2020. május 3.

Szerintem az egyik legjobb haj-köröm-bőr vitamin. Akinek csak ajánlottam teljesen megvolt vele elégedve, hajhullás megáll, sok sok babahaj. Nem csinál orbitális étvágyat, mint a többi szépségvitamin telenyomva B vitaminnal. Ajánlani tudom bátran, végig kell szedni a 3 hónapot és nme egy ét után várni a csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Benedetta88

2020. április 7.

Talán az egyetlen hajvitamin, aminek a szedése alatt ténylegesen is éreztem, hogy na igen, ez tényleg segít. Évente 2x szoktam kúraszerűen szedni.
Ilyenkor azt veszem észre, hogy jesszus megint mennyit nőtt a hajam. :) Na és a körmeim is brutálisan nőnek, aminek "annyira nem örülök", mert műkörmöm van, de ez legyen a legnagyobb problémám a termékkel. Szoktam kísérletezgetni néha más termékkel is, de aztán mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Skylar

2020. január 31.

Nekem ugyan nem volt hajhullasom, de meg szerettem volna tamogatni a szervezetemet ezzel a kapszulaval. Regebben probalkoztam a Revaliddal es mas drogerias keszitmennyel de tobbnyire nem volt eredmenye/fejfajast okoztak.
Nagy pozitivum, hogy sok babahajam nott. Mar hetek ota befejeztem a kurat (3 honapos), de meg mindig erezheto a hatasa, ajanlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

AszusZ

2019. december 5.

Nekem semmit nem ért. Ugyan úgy talán még jobban is neki állt hullani a hajam pedig 2 esélyt is adtam neki. De semmi.

Update: Vettem egy másik fajta vitamint. Nem tudom hogy le lehet e írni a nevet így inkább csak rövidítek: Dr. L....i féle vitaminból 2 félét ha hiszitek ha nem eddig amikor hajat mostam dugig volt a lefolyó szűröke hajjal.... és amikor fésülködtem akkor is körülöttem egy rakat haj volt ami kihullott,már úgy voltam vele hogy az én hajhullásomat csak a föld állítja meg ha lefekszek... egy hónapja szedem egyre kevesebb hajam hullik a lefolyóba lassan már nincs csak egy pár szál van benne... és a fésülködésnél is ugyan ez a helyzet egyre kevesebb a haj körülöttem. és ennél már látom a kis baba hajakat. :D :D :D Nagyon örülök magamnak. :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

spannika

2019. október 11.

Legjobb! A hajam megmentője, imádom! Évente két kúrát csinálok vele, de még sose csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.