Arkopharma

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

AszusZ

2019. december 5.

Nekem semmit nem ért. Ugyan úgy talán még jobban is neki állt hullani a hajam pedig 2 esélyt is adtam neki. De semmi.

Update: Vettem egy másik fajta vitamint. Nem tudom hogy le lehet e írni a nevet így inkább csak rövidítek: Dr. L....i féle vitaminból 2 félét ha hiszitek ha nem eddig amikor hajat mostam dugig volt a lefolyó szűröke hajjal.... és amikor fésülködtem akkor is körülöttem egy rakat haj volt ami kihullott,már úgy voltam vele hogy az én hajhullásomat csak a föld állítja meg ha lefekszek... egy hónapja szedem egyre kevesebb hajam hullik a lefolyóba lassan már nincs csak egy pár szál van benne... és a fésülködésnél is ugyan ez a helyzet egyre kevesebb a haj körülöttem. és ennél már látom a kis baba hajakat. :D :D :D Nagyon örülök magamnak. :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

spannika

2019. október 11.

Legjobb! A hajam megmentője, imádom! Évente két kúrát csinálok vele, de még sose csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

kate93

2019. október 11.

Végigcsináltam a 3 hónapos kúrát. A hajhullás csökket és rengeteg babahaj nőtt két oldalt, ahol ki volt kopva. Én ebben a termékben hiszek, a gyógyszerész ajánlotta. Nincs extra marketing, hozza, amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

IvettPalfi

2019. október 6.

Kétszer szedtem belőle végig egy-egy 3-4 hónapos kúrát, mindkétszer amiatt, mert a fokozottabb stressz hatására nagyon elkezdett hullani a hajam. A hajhullást megállította, mindkétszer rengeteg új babahajam lett, a fodrász is megjegyezte, hogy mennyire látványos. A körmeimen nem vettem észre, hogy sokat változtatott volna, talán picit erősebbek lettek, de ezt lehet csak belebeszélem. Az arcomra nekem egyáltalán nem volt hatással, nem okozott pattanásokat. Mivel alapvetően a hajamra vettem, azon pedig látványos változást okozott jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Evelin123

2019. augusztus 22.

2-3 éve észrevettem, hogy több hónapja több hajam hullik ki hajmosáskor, mint ami megszokott volt, és mivel már tartott egy ideje, nem akartam rá legyinteni, hogy őszi hajhullás, elmúlik magától. Emlékszem, a választásom azért esett erre a termékre, mert többen írták, hogy a bőrük állapota is javult vagy legalább nem romlott, mert volt, amire többen panaszkodtak, hogy pattanásokat okozott. Nos nekem nem volt semmilyen hatással a bőrömre, tehát szerencsére nem is romlott. Egy kúrát, azaz 3 hónapot csináltam végig. A hajam kimondottan dúsabb nem lett, talán ha nagyon bele akarok valamit magyarázni, akkor nagyon picit több növésben lévő babahajat vettem észre. Azonban a hajhullás megállt szerencsére szépen lassan, és soha nem tért vissza. Tehát funkcióját ellátta, amire én vettem megfelelt, ártani nem ártott az ára nem volt húzós. Számomra ez így 5*. Gondolkozom egy újabb kúrán talán, mert a körmeim állapota nem túl jó, pedig műkörmöm soha nincs, vitaminokat és cinket szedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

NikoS

2019. augusztus 14.

Végigszedtem egy havi adagot, utána vettem egy 180 db-os dobozzal is. Azt kell, hogy mondjam, CSODÁLATOS! :) A többi hajvitamint a piacon lekörözi. Semmi pattanást nem okoz, ami hatalmas plusz pont. És már 2-3-hét után nem hullik a haj. A körmeim szerintem nem nőttek tőle gyorsabban, de én is elsősorban a hajamra vettem. Sokan megjegyezték, hogy dúsabb a hajam. Ősszel jön a következő kúra. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

kuklis.aniko

2019. július 22.

2019.04.24.
A hajam hullámos, festett és baromira hullik. Pár hete használom, napi 2 kapszula a leírás szerint.
Hajhullásomat nem igazán állította meg, bár mintha a mennyiség kevesebb lenne. Végülis még lesz ideje bizonyítani.
A 3 havi adagot rendeltem meg.
Egyelőre 3 csillag.
Később updatelek....

2019.05.08.
Több ismerősöm is megegyezte, hogy sokat nőtt a hajam. Én a több babahajakat véltem felfedezni.
Meg hát.... sűrűbben kell epilálni.... 😄 Ennek annyira nem örülök, de valamit valamiért.

Javítom 4*-ra.

2019.06.24.
Nos, a legutóbbi véleményemet azóta annyival egészíteném ki, hogy: hajam valóban sokat nőtt, dúsult. Elég nagy a lenövésem is, de szerencsére természetesnek hat így nem gáz.
Örülök hogy kipróbáltam, az ősszel elkezdek mégegy kúrát.
Apropó, hajhullás. Hullik még, természetes mennyiségben viszont már korántsem annyi mint Forcapil előtt.
Ja, és a kapszula szedése óta a holdnaptár szerint vágok a hajam végéből keveset, szerintem ez is jelent valamit.

Szóval összességében sokat segített a hajam állapotán mind hajhullás mind növekedés szempontjából. Megadom az 5 csillagot.

Nemsokára újra találkozunk 😋😃

2019.07. 22.
Kúra után már újból hullani kezdett a hajam, mint előtte. 😥😥 Szomorú voltam nagyon.
Így végül rendeltem egy dobozt újfent. Úgy látom valamelyik vitamint, nyomelemet muszáj pótolom folyamatosan. Így lehet egész életem során szednem kell. 🤔 Hmm.... Szóval jöhet a fogorvos... hátha ott bújik valami ami miatt hullik a hajam.

Továbbra is marad az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

2019.04.24.
A 3 havi adagot rendeltem meg.
Egyelőre 3 csillag.
Később updatelek....

2019.05.08.

Javítom 4*-ra.

2019.06.24.
Örülök hogy kipróbáltam, az ősszel elkezdek mégegy kúrát.

Nemsokára újra találkozunk 😋😃

2019.07. 22.

Továbbra is marad az öt csillag.

biiius

2019. július 3.

Most tartok a 2.hónapnál a 3 havi kúrából, de sajnos abba kell hagynom idő előtt, mert olyan durva furkók nőttek az arcomra egy rakáson, amiket már hamvas tini korom óta nem tapasztaltam.
A hajam erős szálú, göndör és festett, száraz tapintású. Így a 2. hónap után fényesebb, de nem nőtt gyorsabban. Én sajnos nem fogom újra használni valószínűleg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

farkasrena

2019. július 2.

Évek óta ezt használom, rengeteg babahajam nőtt tőle. A körmömön és a bőrömön nagy változást nem vettem észre. Hajhullásra nem volt jó nekem, csak új babahajaim lettek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Klaudia25

2019. június 5.

2015. augusztus 18. Tökéletes szépségkapszula. Nekem a hajhullásom megállt tőle,és nőni is kezdett, a körmeim is erősödtek!
Viszont ne gyógyszertárba vegyétek, a www.multi-vitamin.hu oldalról rendelem 1x 180 darabos kiszerelést ami 8290 forint, nem vagyok reklám ember, remélem a hozzászólásom nem moderálják! Ez 3 havi adag napi 2 kapszulával számolva. Sok sikert mindenkinek!

2019.01.22 Újra vettem :D Két hete szedem, de már a körmeim látványosan erősebbek. Csak gél lakk van rajtuk, de olyan mintha épített zselé lenne. Nagyon bízom benne, hogy a hajam is meglódul megint, mert egy ideje stagnál egy szinten. 4 havi kúrát tervezek, most megvettem a 3 havi adagot, és még egy 60 darabosat a végén :) Beszámolok később is. Most 68 centi a hajam.

2019.03.10-én volt 70 centi :D Ez nálam rekord :) Konkréten a tavalyi évben összesen nőtt 6 centit, tehát nálam a havi fél centis növekedés az átlag...
Nagyon megvagyok elégedve. Letelt a két hónap, most vagyok félidőnél. Annyira bepörögtem, remélem még jobban beindul, és elérem a 72-74 centit a kúra végére :)

2019.05.20-án telt le a 4 hónap (volt, hogy elfelejtettem bevenni, innen a csúszás), és 73 cm-vel zártam a kúrát, ami nálam hatalmas siker. Egyszerűen mesés :D Engem teljesen megvett a Forcapil hatása. Dúsult is sokat, emiatt a vége még vékonyabbnak tűnt mint előtte, így vágtam belőle 9 centit. Sajnáltam nagyon a hosszát, de életemben nem volt még ilyen dús és tömött a hajam a tövétől a végéig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.