Arkopharma

Ár:   4690 Ft és 9590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db és 180 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2022. február 15.

Ár:   4690 Ft és 9590 Ft
Kiszerelés:   60 db és 180 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Majida

2024. június 8.

2 hónapja szedem elèg borsos àra volt a patikàban 13 ezer forint volt de úgy voltam vele ha hatásos megéri 2 hónapja szedem semmi változást nem vettem èszre sem baba hajak még a hajhullásomon sem segített semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 8.

Jelizz

2024. május 24.

Mar ertem miert kerul ennyibe. A borgyogyaszom ajanlotta. Elkezdtem latni hogy hat. Rengeteg babahajam lett,a kormeim is gyorsan nonek es szbbek a szempillaim. Meg csak 1 honapja szedem de mar latom a hatasat . Meg vegig fogom szedni a 3 honapig . Ez a legjobb hajkapszula. Csodat nem szabad varni tole.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 24.

chichi92

2023. május 1.

Hajhullás miatt kezdtem el használni, a 3. hónapban megállította a hajhullásom és gyorsan nőtt tőle a hajam, sajnos hajdúsító hatást vagy baba haj burjánzást nem vettem észre tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

anna_5

2023. február 13.

Nem segített semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 13.

Nem segített semmit.

Stella8

2022. november 18.

2018.11.27.Ma hozta a postas ugyhogy ma kezdem a 3 honapot, nagyon bizom benne, havonta irok rola,hatha valakit erdekel :)

2019.01.28. Na itt vagyok, 2 honapra ra, haaaaaat nem tudom.. en nem igazan veszem eszre a valtozast, nem hullott a hajam, viszont lassan no es elegge szaraz... most is ugyan ez van :( kicsit csalodott vagyok, de meglatommit hoz a 3. honap :)

2019.02.27. Nos, vartam ezt a pillanatot, de megmondom oszinten semmi nem valltozott, babahajaim mindig is voltak, en a novekedest szerettem
volna vele serkenteni es a vekonyszalu hajamat megvedeni... hat nem igazan segitett, sajnalom nagyon :(
(a hajam le lett szivatva, aztan egy het mulva mentem
festetni mashova annyira elrontotta a fodrasz... hala
egnek nem serult akkor a hajam, nem tudom ennek koszonheto e vagy sem, ezelott meg nem volt leszivva sose)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 18.

(a hajam le lett szivatva, aztan egy het mulva mentem
festetni mashova annyira elrontotta a fodrasz... hala

bnikolett11

2022. november 7.

A harmadik hónap végére rengeteg babahajam lett, a hajam hossza ugrásszerűen megnőtt. Maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

Jade62

Korcsoport: >54
2022. július 26.

Sok évvel ezelőtt, amikor nagyon hullott a hajam, szemmel láthatóan kopaszodtam, akkor ajánlotta egy ismerősöm, aki hajgyógyászattal is foglalkozik. Szedtem 3 hónapig, és tényleg megállította a hajhullást. Mint később kiderült, a stressz okozta, az akkori munkahelyemen. Rá pár évre munkahelyet váltottam, de előtt itthon voltam 2 hónapot. Csoda történt, a hajam elkezdett vissza dúsulni, megerősödni. Évekig nem volt gondom vele. Majd jött a Covid, az itthonról dolgozás, a bizalmatlanság a munkáltató részéről, hogy biztosan dolgozik-e a melós vagy lopja a napot,, egyszóval megint a stressz, és megint elkezdődött. Ismét szedtem a Forcapilt, de nem nagyon segített. A hajhullás meg állt valamennyire, de nem akart vissza nőni. Ezután elkaptam egy nagyon komoly fertőzést, amiből nehezen, több hét alatt jöttem ki. És a hajam annyira kihullott, hogy sírva állok a tükör előtt, több mint a fele oda lett. A fodrászom szerint van rengeteg új, picike hajszál, de ez 4-5 hónap, míg megnő. Ismét elkezdtem szedni, már tényleg mindent megpróbálok, hátha.. Szóval nekem bevált, de csodát nem tud tenni, ha a körülmények okozzák a hajhullást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. július 26.

Samantha

2022. május 27.

Egy drága, haszontalan parasztvakítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 27.

Egy drága, haszontalan parasztvakítás.

jena2000

2022. április 24.

Nem tudom,hogy pontosan ennek tudhato e be de elmult a hajhullas,mast is ezzel egyidejuleg kezdtem el hasznalni,de lenyegeben 2 honap utan hatasos akkor!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 24.

Nika25

2022. február 14.

Én is csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló...nem egy csodaszer. Nekem se szüntette meg a hajhullàsom, csak lett pàr babahajam itt-ott, de az se olyan làtvànyos. Összeségében ennyi pénzért nem érte meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.