Arkopharma

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

Ár: 5000 ft p.val , Eladó: Lina6
Állapot: 180/125 db, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki ut

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kiccsa

2021. április 23.

Már kb a 3. vagy 4. kúrát csinálom, évente 1x. Fogamzásgátló tabletta abbahagyása mellett döntöttem és itt kezdődött a katasztrófa. A hajam vastag tincsekben elkezdett hullani, már már látványosan csökkent az amúgy is vékonyszálú hajam mennyisége.. Már rettegtem a hajmosásnál, fésülködésnél, hogy megint mennyi hajszálam bánja.
Sok sok keresgélés után rátaláltam erre a kapszulára és a tenyérnyi mennyiségű kihullott hajcsomó lecsökkent pár szálra. Azóta ha észreveszem tavasz vagy ősz környékén, hogy kicsit több hullik a kelleténél, elkezdem a kúrát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

doritka21

2021. április 14.

Erősödött a hajam, nem hullik már és hosszabbra is nő, mint eddig 2 hónap szedés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Gabriellabrown

2021. március 7.

Beszedtem a 3 hónapos adagot. Nagyon jó kis termék, tényleg . Nekem olyan stagnáló hajam van, hogy iszonyatosan töredezik, lassan nő, soha életembe nem volt ennyire hosszú. Babahajak meg látványosabb növekedés 2 hónap után vettem észre, a 3.hónap végére mások is észrevették hogy milyen szépen megnőtt. Körmeim meg sokkal erősebbek lettek és gyorsabban nőnek, egészségesek. Szóval nálam no.1 haj-köröm vitamin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

NanaW

2021. január 13.

10 évvel ezelőtt megmentette a hajamat. Egy elég durva gyulladás volt a szervezetemben, amitől a hajam csomókban hullott, illetve a gyulladás olyan komoly volt, hogy 1 hétig voltam lélegeztetőgépen, ami miatt a fejem felfekvéses lett és tenyérnyi helyen teljesen kihullott a hajam, kvázi megkopaszodtam egy nagy foltban. Ha akkor írtam volna a bejegyzésem, azt írtam volna,hogy csodaszer, most azonban legszívesebben teljesen lepontoznám.
Fél éven belül másodjára ugrok neki a kúrának. Mindenhol gyorsabban nő a testszőrzetem, de a hajammal nem csinál semmit, pedig bevetettem a samponját és hajszeszét is.
Elhatároztam, hogy bármi lesz, végig fogom csinálni a kúrát, de egyre nehezebben bírom, mert pont úgy mint legutóbbb, most is hatalmas,mély, gyulladt, fájdalmas göbök, furkók (pattanásnak nem mondanám) jelentek meg a vállamon, dereakamon.
Megpróbalom elsőkörben levinni a napi adagot 2 kapszuláról 1re, hátha jobban tolerálja a szervezetem, illetve amig az arcobon nem jelennek meg a ragyák, addih kitartok. Nyáron zavart, hogy a vállam, hátam tele, de most télen szerencsére a pulcsi eltakar. Hamarosam updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

munyi91

2020. október 26.

Szuper! Egyik vitamin sem használt különösebben azok közül amiket próbáltam. Lassan a három hónap végén vagyok és a fejemen kész babahaj dzsungel van. Tuti, hogy évente újra fogom csinálni a kúrát, hogy orvosoljam az időszakos hajhullásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Odri

2020. október 21.

Elképesztően elkezdett nyár közepén hullani a hajam ezért tartottam egy két hónapos Forcapil kúrát, hátha történik valami csoda. Pattanásokat nálam szerencsére nem okozott, de hajam még mindig hullik, mint a hó, nem tudom érdemes e venni egy harmadik dobozzal is, mert különben drága. Ja, és ha éhgyomorra vettem be, konkrétan hányingerem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

LillaM

2020. október 21.

Most értem egy három hónapos kúra végére, de sajnos semmi hatást nem tapasztaltam. Alapvetően gyorsabb növekedésre szerettem volna serkenteni a hajam, de pont annyit nőtt, amennyi normális, bő 1 centit havonta. A hajhullásom sem csökkent. Ennek ellenére tavasszal adok neki egy új esélyt, és ha akkor is ez lesz a véleményem, akkor adom fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

AVoracsek

2020. október 19.

Hát sajnos nekem nem vált be. A körmöm szebb és erősebb lett tőle, a hajhullásomon viszont mit sem segített. Nem lassult, nem állt meg. Több hónapos kúrát követően sem. És valahogy pár hónap után elkezdett fájni tőle a gyomrom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

adra

2020. augusztus 29.

Jajj. Jajj. Hát ez a termék maga a kaszás annak, aki pattanásokkal küzd és érzékeny a biotinra... a napi adag a biotin RDA 400%-át tartalmazza, tehát 2 heti szedés után pont úgy nézett ki a fejem, mint egy mogyorós milka hátulja. Borzalmas, nekem sajnos óriási pattanásokat hozott elő, sok kicsivel mellékelve. Abbahagyás után pár héttel kezd már normalizálódni a bőröm. No no no no..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

ramonav

2020. augusztus 6.

A 180 db-os kiszerelést vettem meg.Még csak pár hete szedem, de az eredmény már most is látványos.Sokat nőtt a hajam és eltűntek a kopasz foltok oldalt, ami miatt nagyon aggódtam. Rengeteg babahajam lett és úgy látom, nem is hullik annyira. Szóval eddig bevált, remélem tartós lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.