Armaf

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: bal26, Módosítva: 2018. december 29.

Ciprusos-virágos uniszex illat.

Fejjegyek: mandarin, petitgrain, keserű narancs, rózsabors

Szívjegyek: tubarózsa, jázmin, lonc, ylang-ylang, pézsma

Alapjegyek: pacsuli, benzoin, vanília, fás jegyek

3tara2

2020. május 24.

Ha nem ismerném és nem használtam volna az eredeti illatot több éven át, akkor most az egekig magasztalnám.
Csakhogy ez egy másolat! Christian Dior Poison parfümjének lebutított másolata méghozzá niche kategóriában!!
Szóval ide jutottunk?! Niche alatt dupe - okat forgalmaznak és nem vágják ki a fenébe az ilyent!
Épp most írok/írnék róla hosszabb lélegzetet....de még egy alapvetően pozitív oldalon sem tudom azt kihagyni, hogy ez bizony koppintás.
Tehát olyan mint a csodálatos Poison szintetikus gyengébb kivitelben.
Olcsó. És aki nem ismeri az alap illatot annak őszintén fogom ajánlani.
Nagyon szexi illat, messzemenően csodás kivitelezésben. Az indító csipkedős rózsabors egyesül a mandarinnal. Később kibontakozik a tubarózsa lágy esszenciája a jázminnal. Az alapokat vanília és benzoin struktúrálja.
Elég tartós, vonzereje valóban erős!
Bár kreatívabb lenne az Armaf!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Tehát olyan mint a csodálatos Poison szintetikus gyengébb kivitelben.
Olcsó. És aki nem ismeri az alap illatot annak őszintén fogom ajánlani.
Elég tartós, vonzereje valóban erős!
Bár kreatívabb lenne az Armaf!!