Armaf

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Plenda, Módosítva: 2019. március 26.

Illatcsalád: orientális, virágos

Fejjegyek: bergamott, gyöngyvirág, mandarin

Szívjegyek: licsi, tubarózsa

Alapjegyek: pézsma, szantálfa,vanília

Ár: 1390 Ft/10 ml, 990 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PerfumePippi

2019. április 28.

Örülök, hogy valakinek nagyon bejön ez az illat!
Anno hosszas hezitálás után vettem meg, mivel azt írták róla, hogy a Dolce&Gabbana The One jellegű illat - abból van 5ml fújósom, és hát...szörnyű rajtam (azon kevés parfümök egyike, ami valami rejtélyes oknál fogva büdös lesz a kezemen), de úgy voltam vele, hogy az csak egy fújós, a fragis véleményekre pedig nem lehet mindig adni...Sajnos rajtam teljes D&G The One jellege lett, vagyis "szintén szörnyű", így visszaszolgáltattam notinóéknak.
De annyit el kell mondanom, hogy nagyon tartós illat, mint a márka többi darabja is - tehát ha valakinek a One a kedvence, akkor érdemes vele próbálkoznia, mert ár-érték arányban szuper terméket kap!
Nekem eddig nagyon jó tapasztalataim vannak Armafékkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 28.

Örülök, hogy valakinek nagyon bejön ez az illat!
Nekem eddig nagyon jó tapasztalataim vannak Armafékkal.

Plenda

2019. április 26.

Mikor megvettem átlagos virágos illat volt. Viszont mikor kisütött a nap és melegebb lett, úgy bontakozott ki a parfüm is! Isteni finom illata van. Nekem inkább a gyümölcsök illata érződik, különleges édeskés finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.