Armaf

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2021. április 20.

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: piros ribizli, mandarin, jázmin, narancsvirág,s heliotróp, borostyán, pacsuli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vinike

2021. június 9.

Isteni édes gyümölcskosár. Én virágokat nem igazán véltem felfedezni, de a mandarintól olyan érzésem volt, mintha PEZ cukorkát fújtam volna magamra. Érdekes, hogy ennek ellenére mégsem egy infantilis gyerekparfüm, megvan benne minden, ami egy nőies, szexi parfümben meg kell, hogy legyen. Igazi tavaszi-nyári finomság, az, hogy mégis megváltam tőle, nem a parfüm hibája. Sajnos én 5 perc után nem éreztem semmit belőle, pedig rendkívül tartós is. A kisfiam még este 9-kor is megjegyezte, hogy mennyire jó illatom van, pedig dél körül fújtam magamra. Tehát teljesen rendben van minden tekintetben. A hiba az én készülékemben volt sajnos. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 9.