Armaf

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2021. április 20.

Fejjegyek: frézia, narancsvirág, őszibarack, keserű narancs

Szívjegyek: jázmin, magnólia, rózsa

Alapjegyek: borostyán, pézsma, vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vinike

2021. június 9.

Annyira finom!!! :)) Nagyon-nagyon édes, de nem cukrosan, hanem virágosan, gyümölcsösen édes. Egyáltalán nem PEZ cukorkás, mint a piros üveges tesója, ebben nincs mandarin, csak ínycsiklandó őszibarack. Azután előkerülnek a szépséges virágok, csodás vaníliás, pézsmás alapon. Sillage, élettartam a szokásos Armaf, érthetetlen, hogy pici pénzért milyen minőséget képesek nyújtani. Elvileg Givenchy Very Irresistible klón, ezt sajnos nem tudom mennyire helytálló, nem ismerem az illatot, de a leszáradásában van egy kis LVEB is szerintem. De lehet, hogy csak az édessége miatt. Az üvege nem lenne annyira csúnya, de az alján az a műanyag toldalék teljesen értelmezhetetlen számomra. Valahogy az Armaf üvegek kétségbeejtően rondák és/vagy szar minőségűek. A CDNIW üvege például csodás lenne, de egyet sem láttam még a parfümös videókban, amelyiken ne lenne szakadt a lánc, törött a kupak körüli műanyag gyűrű, vagy nemes egyszerűséggel leesve róla az arany medalion. :DD De nyilván szükség van kompromisszumokra, az illatok abszolút magas minőséget képviselnek...az üvegekre már nem maradt kapacitás. :DD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 9.