Armaf

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2020. október 20.

Megjelenés éve: 2017.

Fejjegyek: citrom, mandarin, grapefruit

Szívjegyek: geránium, levendula, pacsuli, vetiver

Alapjegyek: cédrus, fás jegyek, borostyán.

Armaf Ventana Pour Homme EDP 5ml/10ml
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Ár: 12.000 Ft. , Eladó: Itachi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Kizárólag budapesti személyes átvétel.

pacsalia

2021. január 18.

Update: egy fenét 8 óra a tartóssága... és egy még nagyobb fenét gyenge a szillázsa! Napok múlva is érezni a mosásra váró ruhákon, a kabáton (holott nem is arra lett fújva!)
Talán az egyik legbrutálisabb tartósságú+hatótávú illat férfi kategóriában amihez valaha szerencsém volt. 4-esről 5-ös!!! :) Nem tudom először miért éreztem gyengébbnek... Idővel rájöttem hogy talán még az eredetit is lekörözi minden tekintetben...

Dior Sauvage koppincs, sajnos inkább EDP jellegű számomra, jobban örülnék ha EDT lenne. Az első 20-30 percben bazi erős, már-már orrfacsaróan és zavaróan. Azért nem rossz :) tartóssága okés(kb 8 óra), szillázsa a fejjegyeinél még túl erős, leszáradásában pedig picit gyenge.. Nem tökéletes Sauvage hasonmás, de kellőképpen hasonlít. Ha valaki sajnálja a huszonXezret a fent említett illatra, próbálja csak ki bátran! Számomra ez erős 4-es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.