Aroma

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2011. december 15.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Hajfestékek

Tartós krém hajfesték, élénk, ragyogó színekkel. Tartós színt és egészséges hajat bíztosít. A természetesen tápláló formula aloe tejjel és jojoba olajjal vitalítást és ragyogó színt biztosít a hajának.

Flamingo992

2019. január 23.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket,nem drága és nagyon jól fed nagyon szép fényes lesz a hajam töle és puha :)Én a feketét veszem 01-es Black.
Nagyon be vált már ezt használom 4 éve és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Nagyon be vált már ezt használom 4 éve és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Hecate

2018. július 14.

Fekete színben veszem. Imádom. Tökéletesen fed (, ősz hajszálakat is), a hajam puha és ragyog. Könnyen használható, hajápoló balzsama különlegesen kellemes. Nálam kellően tartósnak bizonyul mindig - mivel rövid a hajam gyakran csak a felét kenem fel, az is elég. 1 hónap múlva még csak a hajam lenövése látszik a töveknél, a festett rész fekete.

Ami igen szuper: nagyon olcsó. Érzékeny a bőröm, de nem irritál. Nincs kellemetlen szaga. Előtte márkás kozmetikai cégek drága festékeit használtam (Garnier, Schwarzkopf), de ezzel elégedettebb vagyok. A külsejére is adtak, a használati útmutató érthető.

A kedvenc hajfestékem. :o)

FRISSÍTÉS: Örömmel tapasztaltam, hogy egy-egy kínai bolt mellett az eurós üzletláncok is forgalmazni kezdték. Időközben több fekete és sötétbarna árnyalatát kipróbáltam és továbbra is fantasztikusnak tartom.

Ha nem kapok feketében sötét barnát használok attól is fekete lesz. Ha pedig barnából csak a felét használom, (rövid a hajam), akkor nálam barna színt eredményez. :) Szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

A kedvenc hajfestékem. :o)

Nico1984

2017. szeptember 16.

11-es természetes szőke árnyalatot vettem, világosbarna lett belőle a hajamon, amit nem bánok. Az ősz szálakat nem fogta be, de ezt betudom a bénaságomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

annamarialado

2017. március 18.

Kiváló Hajfesték , mogyoro szöke,enyhén hamvas az eredeti hajszinem 11es natural blond szinnel festem fél éve nagyon szép és természetes szőke lesz az össz hajszálakot nem fedi be rendessen kopik is de következö hajfestésig vállalható aszin.festés közzben nem csip ,nem marja a fejböröm szép és egyenletes hajszin a végeredmény.SZuper!!(remélem nem szünik meg!!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 18.

vadcseresznyefamag

2016. szeptember 1.

Nem szoktam no name kategóriás hajfestékeket próbálgatni, idáig Palette-t használtam,de a pozitív véleményeket olvasva kipróbáltam a 27-es Deep Red árnyalatot.

Örültem a felvivő flakonnak (ez drága festéknél sem mindig van). Először kicsit fura volt a folyós állag, de ennek és a flakonnak köszönhetően rekord idő alatt és pontosan tudtam eloszlatni a hajamon. 1 doboz is kb.annyira bőséges mennyiség mint más festékből 2.
A bőrömön nem hagyott nyomot ez újabb jó pont.
A szín nagyon szép intenzív, a hajam fényes (a saját utóápoló balzsamát nem használtam még fel) .
A kopásról még nem tudok beszámolni, de ennyiért mindenképp megéri és ezentúl lecserélem a Palette-t.

Sok éve sokféle márkával festettem már a hajam, de bátran állítom hogy egyik drága festék sem tudott soha így teljesíteni mint az Aroma Color.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

A bőrömön nem hagyott nyomot ez újabb jó pont.

DaisyAv

2016. július 29.

Elolvasva az itteni véleményeket választottam ezt az új festéket, a korábbitól (Palette) brutálisan elkezdett hullani a hajam és be is korpásodott; szóval ebből vettem két dobozzal, a 04 light chestnut árnyalatot. Nem vártam csodát, ígyhát meglepődtem! Először is elég volt egy doboz, pedig rengeteg hajam van, hátközépig érő; másodszor nagyon finom eperillata van; harmadszor egyáltalán nem csípte és nem is fogta meg a fejbőrömet. Korábban mindíg szenvedtem az első hajmosásig, mert az egész arcom körül barna volt a fejbőröm. Hja igen, egy kicsit már kezdek őszülni, aggódtam, hogy nem fogja majd be ezeket a részeket, de igen!

Kopás három hét után teljesen elfogadható, a drága l'oreal-ok jobban kopnak és mivel a lenövés miatt amúgy is havonta festek, alapvetően meg vagyok elégedve. A színe még mindíg szép és a hajam csillog.

Negatívumként annyi, hogy eléggé kiszárította a hajam közvetlen a festés után, pedig rátettem a saját balzsamját, plusz csokis pakolást (Kallos) és sima hajbalzsamot, amit rajta is hagytam vagy 20 percig. Ezután is csikorgott a vizes hajam, úgyhogy fújtam rá egy tonna Gliss Kur balzsamot is. Komolyan tartottam attól, hogy ez a durva szárazság megmarad és a hajam tovább törik majd, de amikor 3 nap múlva megmostam már semmi baja nem volt. Balzsam és Gliss Kur elég. Nem is eresztette a levét (színét) egyáltalán. Én maradok most ennél, ráadásul elég olcsó is, szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

LadySzosszenet

2016. május 11.

Na lányok! :)
Én 2, az az 2 éve használom a 12 - es aranyszőke árnyalatot és nagyon szeretem. Csak ezt festi be a hajam olyan arany színűre amit még a wella, syoss és a L'Oréal casting creme Gloss sem tud! 290.- Ft ért bőven jó és 1 doboz elég is (lapocka alá erő hajra is). Kb 3-3,5 hét után kezd kopni de nem vészes :)
Hát... Én rég óta használom de eper illat sehol nincs :D de komolyra fordítva a szót: mindig dicsérik az arany színű hajcim és mindig kérdezik h mivel festem be. Egy darabig a L'Oréal t használtam de annak sem volt tökéletes a színe és az 2 hét után egyáltalán nem hasonlított az eredeti színre. Szóval nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Na lányok! :)

Anyuci

2016. május 4.

Árához képest nem vártam tőle sokat,350 ft-ért vettem,gondoltam egy próbát megér.Az eredmény puha csillogó haj és nagyon szép szín.Nagyon jó az illata nem olyan erős mint sok drágább hajfestéké.Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

SLetti

2016. május 3.

A barátnőm haját festettük be vele feketére.Gyönyörű kekesfekete szine lett,a Pakolas valami isteni illatu es nagyon puha volt a haja tole. Fényes szep kekesfekete haja lett,tartósságáról meg nem tudunk nyilatkozni.Nekem sikerült most szép barnát elérjek Oliaval es nem merem
Megvenni pedig lattam egy par szep szint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Megvenni pedig lattam egy par szep szint.

nagyerika28

2016. április 19.

Elég gyorsan kopik,pont a képen látható színt használtam de nekem nem fogta ilyen sötétre,több volt benne a vöröses pigment.Emiatt nagyon nem tetszett.Már csak olyat használok amibe nincs resorcin.

UD:Azóta kiszőkültem és a 35-ös árnyalatot próbáltam ki.Lehetne világosabb,de sebaj, legközelebb majd másik színt választok.Egyébként nem csípett, elég fullasztó a szaga,de a hajam,pihe-puha és egységes színű lett!

UD2:Hááát...azt hiszem lemondok erről a festékről.18-as skandináv szőkét próbáltam,mert a dobozon extra világosnak mutatja a végeredményt, de közel sem hasonlít a dobozon lévő színre.Ezért mínusz 1 * mert második esélyt is kapott, hátha sikerül olyan színt kapnom, mint ami ígérve van.

UD3:Jelentem visszatértem hozzá és nem is fogok váltani,mert a többezres festékek semmiben érték utol.Megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.