Aromatica

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 28.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidegen sajtolt 100% organikus, vegán csipkebogyóolaj minden bőrtípusra. Hidratálja a bőrt, és ragyogóvá teszi. Az organikus csipkebogyóolaj 100%-ban Ecocert minősítéssel ellátott csipkebogyóolajból készül. Az egyenetlen, érdes bőr, a feszességét és rugalmasságát vesztett bőr, vagy az olyan bőr, amely hidratáló krém felkenése után újra hamar szárazzá válik, mind olyan tünetek, amelyek a bőr védőrétegének sérülésére, szárazságára utalnak.  A csipkebogyó gazdag rostban, fehérjében, A- és C-vitaminban, omega 3-6-9 zsírsavakban, ásványi anyagokban, aminosavakban és béta-karotinban, ezzel energizálva és vitalizálva a bőrt.