Aromax

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dobin, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Az Antibacteria (korábban AF) légfrissítő sprayk kiváló minőségű, antimikrobiális hatású illóolajokat tartalmaznak, melyek a megfázásos, őszi-téli időszakban a levegő tisztítására alkalmazhatóak. Például a szegfűszeg is antimikrobiális hatású, tehát képes elpusztítani a baktériumokat, gombákat és vírusokat.

Az Antibacteria termékcsalád emellett füstös, nehezen szellőztethető helyiségek levegőjének frissítésére az év bármely szakában használható. Kellemes illatuknak és speciális összetételüknek köszönhetően szekrények illatosítására, illetve potpourrira permetezve is használhatók.

A koncentrált összetétel lehetővé teszi, hogy 1-2 fújásnyi permet hosszú ideig kellemes, friss illatot biztosítson.

Lanie

2018. december 26.

Fantasztikus friss illat, végre valami természetesebb amivel frissíteni tudom a levegőt ebben a szörnyű taknyos időszakban. Nekem nagyon bevált, annyira hogy anyukám is vett egyet más illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Dobin

2018. szeptember 29.

Kedvenc légfrissítőm. Szellőztetés után elég egyszer befújni vele a szobát és nem csak ott, hanem a lakás többi részen is érezni. Megfázásos időszakon kívül is szoktam használni, így azt vettem észre, hogy ha sokáig áll a spray a polcon veszít erejéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil