Aromax

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dobin, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Az Antibacteria (korábban AF) légfrissítő sprayk kiváló minőségű, antimikrobiális hatású illóolajokat tartalmaznak, melyek a megfázásos, őszi-téli időszakban a levegő tisztítására alkalmazhatóak. Például a szegfűszeg is antimikrobiális hatású, tehát képes elpusztítani a baktériumokat, gombákat és vírusokat.

Az Antibacteria termékcsalád emellett füstös, nehezen szellőztethető helyiségek levegőjének frissítésére az év bármely szakában használható. Kellemes illatuknak és speciális összetételüknek köszönhetően szekrények illatosítására, illetve potpourrira permetezve is használhatók.

A koncentrált összetétel lehetővé teszi, hogy 1-2 fújásnyi permet hosszú ideig kellemes, friss illatot biztosítson.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

hartmanvivien

2022. december 28.

Nem tudom, hogy-hogy lehet valami ilyen csoda cucc, de életmentő! Isten tuti fogta a kezem vásárláskor! Elnéztem és illóolajat szerettem volna venni, mert 1hete tiszta t@kony vagyok… mikor kibontottam, utána láttam, hogy nem olaj. Egész héten orr és fül dugulassal voltam, a fejem szet akart menni, bármilyen gyógyszert vehettem be… ezzel befujtam az üzletbe és kb.2ora alatt kidugult mindenem és kapok levegooot… koszonom! 🙏🏼 mindenkinek ajánlani tudom, főleg megfázáskor! Mindezek melle okyan kellenes illata is van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 28.

Asztraia

2022. december 3.

Covid berobbanásakor találkoztam ezzel a légfrissítővel először, a cég ahol akkor dolgoztam, előszeretettel használta az irodákban.
Elsőre rettentően fullasztó és sok és tömény, de pár nap alatt annyira hozzászoktam, hogy azóta amikor bejön a hideg, már veszem és fújom otthon is, az irodában is.
Nagyon jó találmány, nagyon hatásos és imádok ebben az illatfelhőben tobzódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 3.

Lanie

2018. december 26.

Fantasztikus friss illat, végre valami természetesebb amivel frissíteni tudom a levegőt ebben a szörnyű taknyos időszakban. Nekem nagyon bevált, annyira hogy anyukám is vett egyet más illatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Dobin

2018. szeptember 29.

Kedvenc légfrissítőm. Szellőztetés után elég egyszer befújni vele a szobát és nem csak ott, hanem a lakás többi részen is érezni. Megfázásos időszakon kívül is szoktam használni, így azt vettem észre, hogy ha sokáig áll a spray a polcon veszít erejéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.