Aromax

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 19.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes eredetű levendula- és rózsavizet, aloe vera gélt, kakukkfű-kivonatot és B5-provitamint (pantenol) tartalmazó, alkoholmentes arcápoló tonik. Használata a zsíros, pattanásos bőr mindennapos ápolására ajánlott. Értékes összetevői fertőtlenítik a gyulladt bőrt, szabályozzák a bőr faggyútermelését, enyhítik a bőrirritációt.

javi

2019. március 2.

Az eddigi legjobb amit próbáltam. Nem alkoholos, de mégis kicsit összehúzza a pórusokat és nagyon jó hatása van az arcra, szépen tisztítja a bőrt. Bőrhibákra is oké, némelyiket még a kezdeti fázisban el is tünteti. Néhol kicsit szárazabb most a bőröm, de nem tudom biztosra hogy ettől vagy a szeles időjárástól. Csodát azért nem tett, de ennél a toniknál végre érzem, hogy csinál is valamit.
(Amúgy a csomagolása már más, mint a képen.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

(Amúgy a csomagolása már más, mint a képen.)

Csobanka

2018. december 14.

Zsíros pattanásos, miteszeres a bőröm mostanság, de emellett vízhiányos is. Szerettem volna venni egy ilyen bőrre való tonikot, ami se illóolajat se alkoholt nem tartalmaz, mert érzékeny is a bőröm. A sokat emlegetett bio-oilban is hasonló növények kivonata van, ami elvileg jó a hegek eltüntetésére, szóval bátran adtam le a rendelést erre termékre.

Reggelente használom. A tenyerembe csepegtetek belőle, amit a megtisztított arcomra viszek fel. Pár pillanat alatt beszívódik, kicsit bizserget, de csak kellemes érzés. Szebb a bőröm és lehet, emiatt is. A krémet segít eloszlatni, nem feszül a bőröm és az alapozó is kevésbé zsírosodik.

Nem értem azokat, akiknek ragad, én ezt nem tapasztaltam és egyébkként tonik után úgyis érdemes egy fényvédőt vagy hidratálót használni.

Én jó szívvel ajánlom, nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Én jó szívvel ajánlom, nekem csodaszer.

1cukor

2018. október 8.

A sok jó vélemény miatt vettem meg próbaként és csöppet se bántam meg!
Még csak pár napja használom, de eddig nagyon tetszik. Nagyon tetszik az illata és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet, vagy épp ellenkezőleg, túl száraz érzést se hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

A sok jó vélemény miatt vettem meg próbaként és csöppet se bántam meg!

kurikitty

2017. július 25.

Én főleg az esti arcápolási rutinomban használom és nagyon szeretem. Az illata jó,gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy ragacsos érzést a bőrön. Az árát megéri és ha valakit érdekelné akkor én a Tescoban vettem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

VikiVixy

2017. május 16.

Annyira finom levendula illata van és fantasztikus az INCIje. Reggelente mindig ezzel törlöm át az arcomat és tökéletesen bevált. Nem szárít, nem okoz piros foltokat, nem irritál. Nagyon szeretem, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

zsazsa

2014. július 8.

Eleinte csak olyan kis se nem árt-se nem használ toniknak gondoltam, bár nem is használtam rendszeresen. Most, hogy minden nap használom reggel, és este sminklemosás után is, nagyon megszerettem, rendben tartja a bőröm, nagyon puha, finom tőle. Eleinte picit ragacsos érzést hagy az arcon, de ez hamar elmúlik. Nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

berenicée

2014. március 14.

Egyet elhasználtam kínkeservesen.. Büdös, a bőröm ragacsos lett tőle, a pozitív csak annyi, hogy alkoholmentes. Viszont az üres flakont megtartottam, az nagyon jól jött már párszor, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

v.szilvia789

2014. február 13.

Egy időben szigorúan kerültem az alkohol tartalmú tonikokat, ezért próbáltam ki ezt is. Az összetevői szépek, de nekem kipirosodott tőle az arcom minden használat után és az erős gyógynövényes szagára is még mindig emlékszem. A pattanásokat nem csökkentette, sem pedig az irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Októberi Lány

2013. július 12.

Használtam régen, hogy ne mindig alkoholos cuccal tisztítsam a bőrömet. Szerettem, bár látványos javulást nem eredményezett, jól tisztít, üdébb tőle a bőr. Szaga kissé "gyógy", nade valamit valamiért. Régebben DM-ben lehetett kapni, legutóbb neten tudtam csak megrendelni. 1000 forint-ért nem rossz, összetevői pedig...igen szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

csepelia

2013. március 29.

Az összetevők szépek, de szerintem semmi különös nincs ebben a tonikban. Semmivel nem tud többet más tonikoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.