Aromax

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Aromax Beauty szérum C és E vitaminokat tartalmaz, amik természetes antioxidánsok, így segítenek megtartani a bőr nedvességtartalmát, megőrzik annak feszes és sima felületét. Értékes összetevői között vannak még telítetlen zsírsavak és hidegen sajtolt, természetes növényi olajok is, amiknek köszönhetően puhább és hirdatáltabb lesz a bőr. A zsíros olajok feloldják az esetleges faggyút és vízzel lemoshatóvá teszik azt, így a szérum nemcsak az arcápolásban, de az arc bőrének megtisztításában is kifejezetten hatékony. Az Aromax Beauty szérum mesterséges szín- és illatanyag mentes, továbbá nem tartalmaz allergén összetevőket.

Ideális önmagában és más bőrápolóhoz keverve is. Nyakra és dekoltázsra is ajánlott.

Honeyhair

2019. július 3.

Az első pár használat során a vízhiányos, az olajos textúrákkal amúgy máskor jó barátságban lévő arcbőröm nem nagyon szerette ezt a terméket, tiltakozását egy-két kisebb pattanással fejezte ki. A szaga sem volt éppen kellemes. Aztán egy este azt mondtam neki - mármint az arcomnak -, hogy leszel szíves megszokni a cuccot, mert a számodra legjobb, legértékesebb olajokat tartalmazza, plusz E és C vitamint, úgyhogy hagyd abba a hisztit. És ha hiszitek, ha nem, ez bevált, azóta nagyon szeretik egymást. Eddig az Alverde vadrózsás arcolajáról zengtem ódákat, most ketten felváltva gondoskodnak a bőröm puhaságáról és vízmegtartó képességének javításáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

MrHannaBela

2019. május 31.

Nem életem terméke. De kiárusításon vettem. Nem lesz tőle pattanásom. A száraz érzéses elmúlik. Az illata nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

tinyblackpaw

2019. március 30.

UPDATE: Megérdemli, hogy felpontozzam és megkapja az 5 csillagot! :) Időközben nagyon megkedveltem ezt a szérumot, gyönyörű ragyogó, feszes, táplált, élettel teli bőrt varázsolt napok-hetek alatt. Pattikat egyáltalán nem okoz, ellenben más termékekkel együttműködve még tisztább és szebb összképet produkált. Ha továbbra is ilyen szép eredményeket érek el a használatával akkor újra fogom venni :)

Elhatároztam, hogy újra visszanyúlok régi jó szokásomhoz és beiktatok egy kis olajat az arcápolási rutinomba. Eredetileg a már korábban is használt csipkebogyó olajat akartam megvenni, de azt nem találtam sehol ez pedig éppen akcióban volt és a benne lévő értékes olajak mind ígéretesnek tűntek. Pattanásokra hajlamos és mitesszerektől cseppet sem mentes bőrömön nem okozott idáig problémát, nem lett több vagy kevesebb pötty az arcomon. Az állagát tekintve kicsit hígabb olajra számítottam, ez viszont meglehetősen sűrű és tömény, így smink alá nem tartom praktikusnak felkenni. Elsősorban arcmasszázshoz használom "masszázsolajként" legtöbb esetben nem mosom le, hagyom az arcomon, utána még feldobok mellé egy hidratálókrémet. Amennyiben lemosom akkor előzetesen megtisztított arcon olívaolaj hozzáadásával szintén arcmasszázshoz alkalmazom azonban a géles lemosómmal lemosom, az olaj és lemosóból képzett "emulzión" átmegyek Foreo Play Plus-szal (a mélytisztító hatásért) és készen is vannak a tökéletesen kitisztított pórusok. Sima, puha, ragyogó és élettel teli bőrt kapok használata után. A szaga nem különösebben zavar, bár nem a legkellemesebb. Összességében jó kis olajszérum ez, még nem használtam el a teljes üvegcsét, egyelőre 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

anett76

2019. március 27.

Ez nem szérum, hanem olaj. Amivel nem is lenne semmi baj, ha az lenne ráírva. Viszont akkor biztos, h nem vettem volna meg, mert már kitapasztaltam, h nem szereti a bőröm az olajos formulát semmiben, se arclemosó, se szemfesték lemósó.... A téli hidegekben a kezemre kenegettem, de valószínű, h előbb rámromlik, minthogy elfogyjon. Ja és a lényeg, h nekem nem hidratált szinte semennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Szepis

2019. március 14.

Az új "bari"nőm....csodálatos hibátlan összetevőkkel! árban is megfelelő. A hatása meg lenyűgöző, nekem az esti rutinom része lett, vizes kézzel kenem fel...nem pattogtam ki tőle a bőröm azonnal beszívja, van hogy púder alá ezt használom nem fénylik nem ragad..felváltva használom az Argánolaj-os változatával, az is szuper bőrre hajra mindenre, simán verik a drága krémeket még akkor is, ha mentesek a krémek.

Örülök, hogy találkoztunk az AROMAX termékekkel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Örülök, hogy találkoztunk az AROMAX termékekkel :)

bernadettu

2019. március 9.

Nekem egy patikai szépségcsomagból van meg, magamtól nem választottam volna, de a jó értékelések és a hideg idő miatt szívesen kipróbáltam.
Sajnos az én arcomnak ez az olajos állag túl sok volt, elég félrevezető a szérum megnevezés, nem itta be az arcbőröm, illetve az illata is zavart,leginkább illatmentes termékeket használok az arcomon.
Kipróbáltam sminklemosásra is, de elég pazarlónak éreztem, hogy mennyi vattát el kell használnom és még mindig nem lett tiszta az arcom (utána még micellás vízzel áttöröltem és nem volt tiszta a vatta).
Végül kipróbáltam a talpamra, ami nagyon puha lett tőle, szóval valószínű lábápolóként fogom elhasználni.Illetve olvastam a többi véleményben, hogy csak néhány cseppet kell belőle használni, szóval majd erre jobban odafigyelek.
A szép összetevői miatt nem pontozom le,de szerintem ez inkább a nagyon száraz, zsírhiányos bőrre ideális és a szérum elnevezés megtévesztő lehet, olyan szempontból, hogy a legtöbb ember valami könnyebb formulára számítana.
Összel majd újrapróbálom és updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Összel majd újrapróbálom és updatelek.

Pattandi

2019. február 16.

Kb két hete használom, és eddig csak jót tudok mondani róla. Nem képez mitesszereket (sőt!!), sem pattanásokat, és irritációnak sincs nyoma. A kedvenc olajaim vannak benne, együttesen. :) Ha csak 1-2 cseppet kenek reggel a krémem alá a hidegben, még az én zsírosodó bőrömön sem sok. Legalábbis télen, nyáron már simán sok lesz, viszont nyáron a vízhiányosság is kevésbé érvényesül, aminek szintén jót tesz, fokozza más kencék működését is. Esténként jobban megtolom. A bőröm beissza, és nagyon szép reggelre. Az argánolajnak egyébként is van egy azonnali, már másnap reggel látszó hatása, ad egy optikai tuningot az arcnak, ami lemosás után is megmarad - kendd fel, ha csak pár órád marad aludni! ;) -, a többi olaj pedig hosszú távon hat. De így együtt azonnal szebb a bőr, már 1-2 nap után. Az arcbőröm rugalmas, fényes, rózsaszín. Valamelyik nap azt vettem észre az utcán, hogy az emberek arca olyan fakó, szürke, de az enyém nem ilyen. Néhány napja aloe géllel (Alveola) együtt használom esténként, szerintem ráturbózik rendesen, jól összedolgoznak, állagban is. (Az aloe önmagában összehúzza a bőrt, plusz az Alveola márkájú gélben kamilla is van, ami dettó, de olajjal keverve nincs ez a húzódás, csak ragyogás.) A C vitamin-származékáról azt olvasom, hogy nem a legtutibb, pedig szerintem a látványosságnak ez az egyik oka. Az E vitamin dettó. Más C vitaminos szérumot nem használtam, csak néha egy kicsi aszkorbinsavat keverek a krémembe vagy a maszkomba, utána szoktam ilyen hűhát látni. E vitamint szintén időnként kenek este, úgy, hogy kiszúrok 1-2 kapszulát, és azt direkt kenem fel vizes arcra, krém alá. Az is hűha. :) Na, ez a cucc ezt tudja, minden nap. :) És MAGYAR termék. Ez mostanában szempont nekem, ha van és ki tudom fizetni, magyar márkát választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

natasa

2018. december 19.

Az összetevői valóban nagyon jók, de nekem túl tömény. Mivel szérum a neve, kicsit hígabb anyagra számítottam, ez inkább bőrápoló olaj. Van az Aromaxnak már érett bőrre való olajos ápolója, ez is hasonló. Sűrű, így kicsit nehezebben szívja a bőröm. Ha krémmel keverem, akkor félek, hogy túl sok lesz.
A szaga sem tetszik, kicsit avas olajszag, gondolom a jojoba és az argán miatt. (Még messze a lejárat, szóval csak nem romlott...)
Sminklemosásra használtam el. Nedves vattakorongra csepegtettem, kicsit összenyomkodtam, és így töröltem le a sminket. Kiválóan tisztít, szépen lehozott mindent, a szemkörnyéket is kíméletesen lehet vele tisztítani, és még ápol is közben. Nem volt így túl gazdaságos, de a jövőben előfordulhat, hogy újra megveszem így lemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

lixia168

2018. december 8.

Ma vettem meg, 2100ft volt a rossmannban. Erdekes az illata nagyon nem tetszik de viszont a boromre felkenve nagyon puhava varazsolja az arcomat. Remelem hosszutavon is eredmenyes lesz. Regota szerettem volna mar egy szerumot. En estenkent fogom hasznalni az arckremem ala, egyenlore nem merem az alapozo ala hasznalni mert olajos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

TimeaZsofia

2018. október 17.

Csodálkozom, hogy még csak egy vélemény van egy ilyen szuper termékről. Szóval lányok, érdemes megvizsgálni az összetevőket, csupa kiváló alapanyag, ez csak jó lehet 😊
Én is úgy használom, mint Nena, este krém előtt, nappal pár csepp a krémbe. Más olajokat és szérumokat is használok, de ez az egyik kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0