Aromax

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Aromax Beauty szérum C és E vitaminokat tartalmaz, amik természetes antioxidánsok, így segítenek megtartani a bőr nedvességtartalmát, megőrzik annak feszes és sima felületét. Értékes összetevői között vannak még telítetlen zsírsavak és hidegen sajtolt, természetes növényi olajok is, amiknek köszönhetően puhább és hirdatáltabb lesz a bőr. A zsíros olajok feloldják az esetleges faggyút és vízzel lemoshatóvá teszik azt, így a szérum nemcsak az arcápolásban, de az arc bőrének megtisztításában is kifejezetten hatékony. Az Aromax Beauty szérum mesterséges szín- és illatanyag mentes, továbbá nem tartalmaz allergén összetevőket.

Ideális önmagában és más bőrápolóhoz keverve is. Nyakra és dekoltázsra is ajánlott.

MartiWindisch

2020. július 7.

Megunhatatlan. Az első üvegcséhez valamelyik beauty boxban jutottam hozzá, és azóta már a 4. üveget használom, mert számomra egyszerűen kihagyhatatlan a rutinból. Nem vészes az ára és nagyon sokáig elég. Annyira jók az összetevői, és minden egyes használat után elájulok, hogy a bőröm mennyire hálás érte. A kombinált bőrömet nagyon szépen helyre teszi. Nyílván a zsírosabb területekre kevesebb szérumot teszek, inkább az orcákra koncentrálok, de nagyon szépen kiegyenlíti másnapra a bőrömet.
Egy időben könnyebb állagú hidratálóhoz keverve használtam, úgy is szuper, így ha valaki soknak érzi az olajat önmagában, próbálja ki egy laza állagú hidratáló krémhez keverni.
Mostanában pár csepp homoktövis és pár csepp csipkebogyó olajjal keverem össze, és ezzel a kombóval masszírozom az arcomat. Használat után persze minden esetben kell a törölköző a párnámra, illetve másnap reggel hajat is kell mossak, de megéri a kényelmetlenség, az olajos állag engem nem zavar, sőt a hatás miatt alig várom ezeket a napokat (heti 2-3x alkalmazom).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

niki33

2020. május 3.

Nagyon szeretem, még ilyen tavaszi szeles időben is igényli az arcbőröm este. Kb. 1000 forintért vettem, ennyiért teljesen megérte. Ősszel és télen biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

crazy724

2019. november 26.

Kiárusításban vettem, kemény 1300 forintért, ennyit megér, többet nem adtam volna érte. Szeretem az aromax bőrápoló termékeit, mert szuper a csomagolásuk és pipettás darabok. A hűvősebb időben ideális társam volt, a száraz bőröm szerette, remekül hidratált. Aki nem szereti az olajos érezetet a bőrén azoknak nem épp ideális választás, főleg mert nem szívódik be túl hamar, de ha ezen túl tudsz lendülni és száraz, esetleg vízhiányos a bőröd ő a te terméked. A szérum megnevezés erős túlzás, (ahogy előttem is írták), ez nem szérum, csupán egy bőrápoló/tápláló olaj. Az illata minimális, alig érzeni, könnyen eloszlatható, kicsit nehezebb olaj. Elhasználtam, de nem fogom újravenni, mivel a hatása kb. annyi, mint egy sima csipkebogyóolajé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

bernadettu

2019. november 5.

Update: végül lemosóként használtam el, a szemsminkemet szépen eltávolította, persze utána használtam egy géles lemosót, hogy ne maradjon olajos az arcom. Egy próbát megért, de szerintem legközelebb koreai olajos lemosót veszek inkább vagy kipróbálom simán a jojobaolajat.

Nekem egy patikai szépségcsomagból van meg, magamtól nem választottam volna, de a jó értékelések és a hideg idő miatt szívesen kipróbáltam.
Sajnos az én arcomnak ez az olajos állag túl sok volt, elég félrevezető a szérum megnevezés, nem itta be az arcbőröm, illetve az illata is zavart,leginkább illatmentes termékeket használok az arcomon.
Kipróbáltam sminklemosásra is, de elég pazarlónak éreztem, hogy mennyi vattát el kell használnom és még mindig nem lett tiszta az arcom (utána még micellás vízzel áttöröltem és nem volt tiszta a vatta).
Végül kipróbáltam a talpamra, ami nagyon puha lett tőle, szóval valószínű lábápolóként fogom elhasználni.Illetve olvastam a többi véleményben, hogy csak néhány cseppet kell belőle használni, szóval majd erre jobban odafigyelek.
A szép összetevői miatt nem pontozom le,de szerintem ez inkább a nagyon száraz, zsírhiányos bőrre ideális és a szérum elnevezés megtévesztő lehet, olyan szempontból, hogy a legtöbb ember valami könnyebb formulára számítana.
Összel majd újrapróbálom és updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Összel majd újrapróbálom és updatelek.

petobarbi

2019. október 14.

Használtam már néhány szérumot az Aromaxtól, így az illattal már nincs bajom, meg lehet szokni. Valóban gazdag olajról van szó de szerintem nem vészes ha csak 1-2 cseppet visz fel az ember. Nedves kézzel célszerű nedves bőrre felvinni, sokkal hatékonyabb és látványosabb az eredmény is, mint a száraz bőrön, elég jó munkát végez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

izabella73

2019. október 12.

Önmagában használva túl tömény a bőrömnek, nem is szivodik be rendesen, sokáig érzem utána olajosnak. Az illata is elég kellemetlen. De hidratáló krémbe keverve, jól működik valamint sminklemosás után áttörlöm vele az arcom és szuperül leszedi ami festék esetleg még maradt a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 12.

Honeyhair

2019. július 3.

Az első pár használat során a vízhiányos, az olajos textúrákkal amúgy máskor jó barátságban lévő arcbőröm nem nagyon szerette ezt a terméket, tiltakozását egy-két kisebb pattanással fejezte ki. A szaga sem volt éppen kellemes. Aztán egy este azt mondtam neki - mármint az arcomnak -, hogy leszel szíves megszokni a cuccot, mert a számodra legjobb, legértékesebb olajokat tartalmazza, plusz E és C vitamint, úgyhogy hagyd abba a hisztit. És ha hiszitek, ha nem, ez bevált, azóta nagyon szeretik egymást. Eddig az Alverde vadrózsás arcolajáról zengtem ódákat, most ketten felváltva gondoskodnak a bőröm puhaságáról és vízmegtartó képességének javításáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

MrHannaBela

2019. május 31.

Nem életem terméke. De kiárusításon vettem. Nem lesz tőle pattanásom. A száraz érzéses elmúlik. Az illata nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

tinyblackpaw

2019. március 30.

UPDATE: Megérdemli, hogy felpontozzam és megkapja az 5 csillagot! :) Időközben nagyon megkedveltem ezt a szérumot, gyönyörű ragyogó, feszes, táplált, élettel teli bőrt varázsolt napok-hetek alatt. Pattikat egyáltalán nem okoz, ellenben más termékekkel együttműködve még tisztább és szebb összképet produkált. Ha továbbra is ilyen szép eredményeket érek el a használatával akkor újra fogom venni :)

Elhatároztam, hogy újra visszanyúlok régi jó szokásomhoz és beiktatok egy kis olajat az arcápolási rutinomba. Eredetileg a már korábban is használt csipkebogyó olajat akartam megvenni, de azt nem találtam sehol ez pedig éppen akcióban volt és a benne lévő értékes olajak mind ígéretesnek tűntek. Pattanásokra hajlamos és mitesszerektől cseppet sem mentes bőrömön nem okozott idáig problémát, nem lett több vagy kevesebb pötty az arcomon. Az állagát tekintve kicsit hígabb olajra számítottam, ez viszont meglehetősen sűrű és tömény, így smink alá nem tartom praktikusnak felkenni. Elsősorban arcmasszázshoz használom "masszázsolajként" legtöbb esetben nem mosom le, hagyom az arcomon, utána még feldobok mellé egy hidratálókrémet. Amennyiben lemosom akkor előzetesen megtisztított arcon olívaolaj hozzáadásával szintén arcmasszázshoz alkalmazom azonban a géles lemosómmal lemosom, az olaj és lemosóból képzett "emulzión" átmegyek Foreo Play Plus-szal (a mélytisztító hatásért) és készen is vannak a tökéletesen kitisztított pórusok. Sima, puha, ragyogó és élettel teli bőrt kapok használata után. A szaga nem különösebben zavar, bár nem a legkellemesebb. Összességében jó kis olajszérum ez, még nem használtam el a teljes üvegcsét, egyelőre 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

anett76

2019. március 27.

Ez nem szérum, hanem olaj. Amivel nem is lenne semmi baj, ha az lenne ráírva. Viszont akkor biztos, h nem vettem volna meg, mert már kitapasztaltam, h nem szereti a bőröm az olajos formulát semmiben, se arclemosó, se szemfesték lemósó.... A téli hidegekben a kezemre kenegettem, de valószínű, h előbb rámromlik, minthogy elfogyjon. Ja és a lényeg, h nekem nem hidratált szinte semennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0