Aromax

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautyanna, Módosítva: 2022. október 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 3590 Ft

A BIO teafaolajat használhatjuk többek között légfrissítésre, párologtatásra, bőrápolásra, aromafürdőhöz, fejbőr- és körömápolásra, a nátha tüneteinek enyhítésére, rovarcsípések helyi kezelésére és inhalálásra.A fűszeres, kámforos illatú teafa illóolajat használhatjuk aromaterápiás célokra, légtérfrissítésre, aromafürdőhöz, belégzésre, bőrápolásra és otthonunk tisztán tartására. 5 éves kor alatti gyermekeknél ne alkalmazzuk. A BIO teafaolaj 100%-os tisztaságú, vegán, állatokon nem tesztelt termék. A BIO teafaolajat a Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. minősítette.

Ár: 3590 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Gretoo

2023. május 31.

Tesztelésre kaptam és nagyon örültem neki. Mindig van otthon teafaolaj, használom párologtatásra, takarításra és a mosáshoz is mindig teszek egy kis ecet mellé. Nagyon jó minőségű és erős illatú termék. Ha csak a cseppentő végét fogtam meg is mindig éreztem még utána a kezemen az illatát. Egyébként nagyon tetszett a pipettás adagolás, jobban tudtam szabályozni mint a hagyományos csepegtetős fejűekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 31.

nine

2023. március 10.

A lehető legjobbkor érkezett meg a tesztelésre kapott teafaolaj, ugyanis sikerült egy kiadós megfázást összeszednem. Volt lehetőségem kipróbálni párologtatóba csepegtetve és inhaláláshoz is. Ezekre tökéletesen megfelelt, kellemes illata volt, és elvileg a levegő fertőtlenítésére is alkalmas.
Bőrön alkalmazva nekem kicsit szárított, de figyelni kell a koncentrációra, szerintem érdemes higítani, vagy krémhez keverni.
Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 10.

Összességében elégedett vagyok vele.

bmoni86

2023. március 9.

Én is tesztelésre kaptam. Pont jókor érkezett, ugyanis épp megfáztam, így ki tudtam próbálni inhalálásra, ami nagyon jót tett.
Ahogy a többiek is írták, még a dobozt se kell kibontani, máris érződik az illata.
Olvasva az első hozzászólót, kipróbáltam a bőrömre, nekem is segített a miteszereimmel kapcsolatban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 9.

Inzsoelne

2023. március 6.

Nagyon elégedett vagyok az olajjal. Sokoldalúan használható fel, pl. fürdésnél habfürdőhöz adagolva kiváló aromaterápiás hatású. Inhalálásra is jól bevált, fertőtlenít. Pár cseppet keverve krémhez nagyon jó lábápoló. Pattanásokra is használtam, mindig higítva vagy feloldva krémben vagy olajban pár cseppet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 6.

NyBetti

2023. március 6.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök😊
Az előző véleményezőkkel szemben én nem kenem bőrre, nem nagyon bírom sajnos az illóolajokat és nem mertem kockáztatni.
Viszont imádok párologtatni, és oda nagyon szuper, iszonyú tömény, tényleg elég 3 csepp és az egész szoba illatozik, és tartósan meg is marad.
Emellett takarításra használtam, mosdóban használt ecetes tisztítóba cseppentettem, és remekül elnyomja az alap illatát.
Most tesztelem, hogy vászonra cseppentve beteszem a szárítógépbe az edzős cuccok mellé, kis baciölésnek, eddig jónak tűnik.
Nagyon megszerettem, nem gondoltam volna hogy lézetik ennyire tömény olaj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 6.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök😊
Nagyon megszerettem, nem gondoltam volna hogy lézetik ennyire tömény olaj.

Brazilparty

2023. március 3.

Köszönöm, hogy kipróbálhattam ezt a terméket! Eddig is mindig volt teafaolaj a háztartásban, de eddig takarításra használtam, viszont ezt az aromaxos biót most már kipóbáltam az arcbőrömön és a hajbőrömön is, szuperjó :) Nagyon erős illata van, párologtatóba csöpögtetve nekem egy óra alatt enyhítette a köhögést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 3.

lolagirl13

2023. március 2.

Örülök hogy kipróbálhattam ezt a terméket :) egyelőre még csak tesztelgetem aztán kiderül hogy beválik-e hosszútávon :) eddig pozitív véleménnyel vagyok róla ..már a csomagoláson keresztül érződött az illata ,akit ez zavar ,annak mindenképpen hígítva ajánlom mert elég tömény az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 2.

zdoreebaba

2023. február 27.

Örülök, hogy elsőként értékelhetem annak pedig pláne, hogy a Krémmánián keresztül sikerült megnyernem.❣
Csillogó szemekkel, izgatottan vártam, hogy befusson a postás. Pont jókor érkezett, hiszen valami kajának köszönhetően hatalmas ragyák lepték el az áll, a szám és az orrom környékét. De tényleg ezekkel a brutálisan fájdalmas, gyulladt pattanásokkal lettem tele, megváltásra pedig csak tőle számítottam. Egy természetes, 100% tisztaságú, pipettával könnyen adagolható csodatermékről van szó, aminek már a csomagoláson kívül érezni lehetett a jellegzetes illatát, amit igazából senkinek nem kell bemutatni és nem lepődünk meg, hogy durván erős, kámforos fűszeres illat. Nekem sikerült gyorsan hozzászoknom, mivel már korábban is használtam teafás termékeket. A pattanásokra úgy használtam, hogy a kedvenc hialuronos éjszakai krémemből tettem egy keveset a tenyerembe és azzal higítottam 1-2 cseppnyi adag teafaolajat és kentem rá a kezelendő területre. Minden este, lefekvés előtt használtam és pontosan a használatától kezdve 3. nap virradóra már teljesen leszárította az ocsmányságokat. Remek gyulladáscsökkentő, tisztító, fertőtlenítő hatása van, amivel a korai stádiumban lévő, még kialakulatlan pattanások, mitesszerek is jól kezelhetőek, elnyomhatóak. Fontos, hogy mindig higítva legyen és csak a kezelendő felületre menjen. Első alkalommal még én sem tudtam, hogyan is kell pontosan alkalmazni bőrproblémákra - ezt sajnálom, hogy a használati utasításból lemaradt - így az elején egy kicsit kellett vele kísérletezgetnem. Szerintem szimpla éjszakai, nappali arckrémekbe simán mehet belőle, hálás lesz érte a problémás terület.
Nálam tökéletesen bevált a problémás bőr kezelésére, illetve csodajól működik a háztartásban fertőtlenítésre és a gyógyászatban megfázásos tünetek kezelésére és számos más probléma megoldására mentsvár. Sok területen kívánok vele kísérletezgetni. Innentől biztos, hogy őt fogom használni! 🤩💚

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.