Aromax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1190 Ft

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, bőrápoló olaj készítéséhez rovarcsípés esetén, testápoló olaj készítéséhez

Ár: 1190 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bstr13

(!)
2023. október 27.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Egész nyáron ezt használtuk szúnyogok ellen a teraszon, szuperül bevált, elnyomja a dohányfüstöt is. Homokra szoktam csepegtetni.Az illata NAGYON intenzív, emiatt beltérre nem tudjuk használni, zavarja a cicáimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 27.

Chamana

2023. július 31.

Legeslegjobb. Egy nyomorult szúnyog se jön a közelembe. Tulajdonképpen eredetileg nem is ezért vettem, hanem olvastam, hogy ízületi fájdalmakra, bántalmakra, mindenféle nyűgre jó...és tényleg. Fürdővízbe szigorúan max 2 csepp, mert mindent elnyom, beterít az illata, ami nekem amúgy szokatlanul kellemes. Nem az a migrénes citrom, hanem olyan lágyabb, nincs héj szaga mint amannak. Ez egy eukaliptusz fajta, de milyen jó.A felsőlégúti betegségemet sem bántja, sőt, mintha segítene is rajta. Jó termék, nagyon elégedett vagyok. Azt hiszem sokakat zavar az illata, értem, hogy miért, de nekem érdekes módon kimondottan friss, üdítő élmény. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 31.

Colormonkey

2023. február 6.

A hatása nagyon jó, ebben a hideg-nyálkás időben jót tesz a légutaknak. De az illata borzasztó (szerintem). Szúnyogírtó szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 6.

redrick

2018. február 23.

Vásárláskor nem tudtam illatmintát venni, a látatlanban befektetett bizalmi viszony nem bizonyult kifizetődőnek: párologtatásra használom ebben a hideg-nyálkás időben hálószobába, rendkívül erős, fejfájós, állott hatást produkált, pedig mindössze négy cseppet hígítottam. Egyelőre száműzve van az erkélyre, aztán kipróbálom egycseppes verzióval legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

guppi666

2016. július 17.

Én mellékhelyiség illatosítására használom. Nagyon jól semlegesíti a szagokat és sokáig érződik. Szódabikarbónára csöpögtetem, úgy még lassabban párolog és tényleg nagyon sokáig érződik. Azonban vigyázni kell hogy ne hasznàljunk sokat, mert elég folytogató és émelyítő tud lenni. Nekem tetszik az illata, de anyukámnak viszont nem, szóval ízlés kérdése.
Tuti újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Tuti újra veszem.

Aerodon

2016. július 17.

Elsősorban párologtatásra használom főleg a hidegebb időszakban. Mécses felett vagy csak egy kis tálkába csepegtetem a vízbe. Kellemes, és pár napig tartó illata van. Nem zavaró vagy túl erős. A légutakat meg megfázás esetén nekem kicsit tisztította ez a levegő, szóval nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Katie

2015. július 10.

Megfázás ellen vettem, mert úgy hallottam, ez hatékonyabb, mint a sima menta, de nekem az utóbbi jobban bevált, bár tény, hogy ennek is nagyon finom illata van. Enyhe nyugtató hatást is észrevettem, bár arra meg általában levendulát használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

dorcus89

2013. március 13.

Én megfázáskor folyton ezzel párologtatok, a család nagy bánatára, mert ők nem szeretik az illatát. De nekem könnyebb a légzés ha ezt érzem a levegőben. Ki fogom próbálni fürdővízbe is! Egy rossmann-os akcióban vásároltam 300 forint körül, nagyon megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Lotheg

2013. március 11.

Nagyon jó ... jojoba olajba rakok néhány cseppet és a barátom hátába és mellkasába masszírozom be, amikor fulladni kezd a sok portól vagy ilyesmitől, valamint izmok lazítására is jó arra is szoktam bedörzsölni kicsit.... Meg természetesen párologtatni is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

rocksteadycat

2013. február 23.

Kellemes, nem fojtogató. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

Kellemes, nem fojtogató. :)

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil