Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A csipkebogyó magjából hidegsajtolással előállított, esszenciális zsírsavakban (omega-3 és omega-6) gazdag, finomítatlan (szűz) olaj intenzív ápolást biztosít a száraz, hámló, repedezett, élettelen bőrnek. Halványítja a szem- és szájkörnyéken megjelenő korai ráncokat. Táplálja a bőrt és védi a környezeti tényezők káros hatásától, visszaállítja a bőr nedvesség-egyensúlyát, tonizáló, bőrnyugtató hatású. Használatával a bőr visszanyeri fényét és egészséges megjelenését. A bőrön jól eloszlik és gyorsan beszívódik.

Ár: 1000 , Eladó: ssyakaky
Állapot: kétszer használtam, Helyszín: Kecskemét, fizetés: utalás után foxpost vagy postán maradó
tinyblackpaw

2019. június 25.

Többször is visszatértem hozzá, az esti rutinomban kapott helyet. Híg, könnyen beszívódik, kellemes érzet a bőrnek. Valóban fel van tüntetve, hogy zsíros, pattanásra hajlamos bőrre nem ajánlott és egy darabig el is gondolkodtam hogy érdemes-e arcra használnom de eddig nem tapasztaltam több pattanást mint amikor nem használtam. Ellenben nagyon szépen feltölt, hidratáltabbnak, feszesebbnek, egységesebbnek néz ki a bőröm használatával. A pattanás után maradt foltok is hamarabb gyógyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

bija

2019. június 7.

Most érek az üveg végére, nagyon jól esik a bőrömnek, táplálja, feltölti. Éjszakára használtam, kellemes visszafogott illata van, biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

carmenxo

2019. május 16.

Esti rutinban használtam krém után, jól hidratált de nem lett a kedvenc olajom. Azt egyébként megemlíteném hogy az itteni összetevő lista hibás, ugyanis nem Squalane van benne hanem Squalene, ami nem ugyanaz, az utóbbi a Squalane-el ellentétben UV sugarak hatására oxidálódik ami gyulladást okozhat a bőrben, tehát nappalra nem ajánlatos ezt a terméket fényvédő nélkül használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

csilluska85

2019. május 8.

A szemem környéki területet szoktam vele bekenni este,reggelre nagyon puha,simább lesz a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

FurcsaKavics

2019. április 19.

Karácsonyra kaptam ajándékba a főnökasszonyomtól 1 üvegcsével. Elmondta, hogy a húga kozmetikusként végzett, és szerinte nyugodtan lehet zsíros/pattanásos bőrre is használni ezt a terméket. Nem sok pattim van, inkább miteszerekkel küzdök. Nagyon megszerettem ezt az olajat. Az éjszakai arckrémem mellé teszek egy pár cseppet belőle, és szépen belemasszírozom a bőrömbe. Kicsit ragacsos marad még így "hígítva" is, de reggelre igazán hidratált, szinte selymes arcbőrrel ébredek, mint akit kivasaltak. A leírás szerint nedves arcbőrön kell alkalmazni, ezáltal kevésébé hagy ragacsos érzetet. Szoktam úgy is használni néha-néha. Fáradt, megviselt arcbőrre tökéletes számomra (éjszakás műszakok miatt). Nagyon sokáig elég lesz, mert nem kell sok belőle. Az illata nekem kicsit furcsa, de már megszoktam, a hatása kárpótól. :) Ha elfogy, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

sziszoka

2019. március 8.

Megvettem,és csak itthon olvastam el,hogy pattanásos bőrre ne használjuk.T -vonalban elég zsíros a bőröm,sajnos pattikat okoz.Mindennapos használatra nekem sok,ha az orcákon érzem,hogy szárazabb a bőr,éjszakai krémemhez egy cseppet keverek,reggelre pihe-puha lesz arcom.Tökéletes választás érett,vagy száraz bőrre.
Kipróbáltam még ezen kívűl a combomon lévő narancsbőrre,hidratáltabb lett a bőröm ott is.Sajnos lustaságból nem kenem minden nap,de hosszú távon hatásos lehet.
Ezt az olajat nem nekem találták ki,de ez nem a termék hibája,megy az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Ezt az olajat nem nekem találták ki,de ez nem a termék hibája,megy az 5*.

Sztellaaaaa

2019. március 6.

1600Ft-ért vettem a belvárosi Herbáriában. Féltem hogy hamar el fog fogyni, de amikor először használtam láttam hogy bár nem túl sűrű ugyan, kicsi is bőségesen elég belőle. Szerintem egyáltalán nincsen büdös vagy erőteljes szaga, nyilván jellegzetes, de számomra abszolút elviselhető.
Viszonylag gyorsan és könnyedén beszívódik, fél óra elég neki. A plusz E, és C-vitaminoknak és a szkvalénnek is nagyon örülök, meg úgy az egésznek, úgy tökéletes ahogy van.
Minden szempontból kiváló választás, fix helyet nyert az arcápolási rutinomban, az aromax eddigi egyik legjobbja a rózsás micellás víz és a gránátalmaolaj, illetve a hialuronsavas szérum mellet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

BLili

2019. február 26.

Kifejezetten a plusz összetevők miatt vettem meg, nagyon jól esik a bőrnek, reggelre szebb, hidratáltabb a bőröm tőle, viszont biztos, hogy nem fogom újravásárolni és már várom, hogy elfogyjon, mert egyáltalán nem ivódik be nekem kis mennyiségben sem, és szerintem kifejezetten büdös, mintha a csukamájolajat kentem volna magamra.

Update: mivel nem akart elkelni, ezért inkább továbbhasználtam, és ha csak a soklépcsős rutin utolsó lépése is, és így nem tudom eldönteni, hogy mi, mennyit javít a bőröm, ennek akkor is nagy jelentőséget tulajdonítok a kényelmetlenségek ellenére is. Úgyhogy nemcsak, hogy elhasználom, de lehet, hogy még később is fogok venni arcolajat, mert két heti használat után sokkal kevésbé piros, nyugodtabb, egységesebb, szebb lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

RekaDora

2019. január 8.

Nappalra hasznalom,reggelente nedves arcomat szoktam bekenni vele, hamar beszivodik, nincs tul kellemes illata, de engem nem zavar, hamar hozza lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

joplin

2018. december 22.

jól beszívódik és nagyon szép tőle reggel a bőröm. nem okozott irritációt, sőt kicsit nyugtatja a pattanásokat, piros foltokat. a hidratáló krémembe keverve könnyű felvinni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate