Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A csipkebogyó magjából hidegsajtolással előállított, esszenciális zsírsavakban (omega-3 és omega-6) gazdag, finomítatlan (szűz) olaj intenzív ápolást biztosít a száraz, hámló, repedezett, élettelen bőrnek. Halványítja a szem- és szájkörnyéken megjelenő korai ráncokat. Táplálja a bőrt és védi a környezeti tényezők káros hatásától, visszaállítja a bőr nedvesség-egyensúlyát, tonizáló, bőrnyugtató hatású. Használatával a bőr visszanyeri fényét és egészséges megjelenését. A bőrön jól eloszlik és gyorsan beszívódik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

encshhy

2021. január 2.

Esténként szoktam vele a szemem alatti részt hidratálni, majd kb 1-2 cseppet az egész arcomon bemasszírozom az éjszakai hidratálómmal keverve (clinique moisture overnight mask). Reggelre gyönyörűen kisimult a bőröm. Persze, azért a ráncokat nem tűnteti el, de annyira feltölti az egyébként vízhiányos bőröm, hogy akár még azt is hihetnénk. Egyébként nagyon meglátszik, ha kihagyom az esti rutinból. Szóval biztosan mindig újraveszem. Nekem tényleg csodaszer, és abszolút nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

TahinZsofi

2020. december 10.

Rá kellett jönnöm, hogy az én arcbőröm nem rajong az olajokért, egyszerűen nem szívja be, akár milyen kis mennyiséggel próbálkoztam. Dekoltázson működik, de ott sem szívodik fel maradéktalanul, deezen a területen nem zavar, arcon viszont nagyon nehezen viselem el. Elhasználom, működik, de nem veszem újra, ez nem a termék hibája, ezért lepontozni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

canaille

2020. november 19.

Ez az olaj mindig van a hűtőnkben. Nagyon szeretem. Érzékeny bőröm van, télen-nyáron kissé száraz. Éjszakrára szontam felvinni a mist-szérum-hidratáló szentháromság részeként, a hidratálókrémbe keverve kb 3 cseppet. Zseniálisan regenerál, táplál, kisímultabb pofival ébredek fel. Én a zoldbolt.hu-ról szoktam rendelni, ott szinte mindig van készleten, egyébként nekem a fenti paraméterekkel ( plusz: néha a férjemet is sikerül elkapnom és bekennem vele) kb 3 hónapig elegendő egy üvegcse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

Marina89

2020. október 12.

Heti 2-3 alkalommal használom esténként az arcomon. Ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de a bőröm sokkal puhább lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

bleauwsy

2020. október 2.

Eleinte szkeptikusan álltam hozzá, hogy bármire is jó ez, de hát annyi mindent kipróbáltam már, sikertelenül. Hát ez, tényleg csodaszer! Egy számránckrém sem segített a szemem alatti, megviselt életmódból adódó ráncokon, de ez... Hihetetlen!!! 1 használat után másnapra eltűnt az egyik ráncom, a másik oldalt is halványította ennek megfelelőjét. Szemránckrémként mindenkinek csak ajánlani tudom! Pozitív meglepetést okozott, remélem továbbiakban is ilyen jól teljesít! <3

Fél év múlva:
Még mindig nagyon szeretem szem alá (események előtt pláne), valamint a szárazabb bőrrészekre is kenem hidratálónak(?) és szépen karban tartja azokat a régiókat is. Néha hajvégekre vagy borotválkozás után is bevetem. Soha nem fog elfogyni :D A szaga elismerem hogy leginkább a halolajra hasonlít, de ez nem zavaró ha cserébe hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 2.

Fél év múlva:

pappveronika30

2020. augusztus 23.

Update 2020.08.23!!
Azóta használtam gyógyszertári krémet, másik fajta drága arckrémeket is de teljesen feleslegesek, mert ez az abszolút kedvenc!! Az összes hegem, pattanásom elmúlt, feltölt, puha bört eredményez. Soha többet nem cserélem le:)

Egy hete használom a terméket esti arckrém helyett.
Este arcmosás után, a még kissé nedves, vizes bőrbe nyomogató mozdulattal szoktam felvinni, nem kell megijedni ha nem szívódik fel teljesen. Reggelre pihe puha bőrt eredményez, a pattanások helyét halványítja. Remélem a későbbiekben is ilyen jól teljesít. Innentől csak ezt használom esti hidratálásként, mivel szemkörnyékápolónak is kiváló :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Update 2020.08.23!!

Egy hete használom a terméket esti arckrém helyett.

Meszaroskinga96

2020. április 24.

Nem szoktam véleményt írni, de erről muszáj, mert nekem csodát tett a bőrömmel! Eléggé problémás lett hirtelen az arcbőröm, állandóan gyulladt pattanások jöttek ki, úgy, hogy előtte egyszer sem. Mindent kipróbáltam, erős gyógyszert is szedtem, csak még rosszabb lett... Aztán adtam egy esélyt ennek, és esküszöm ez tette helyre a bőrömet, azóta egyre szebb és szebb! Csupa C-Vitamin, szerintem nem lehet vele mellé nyúlni. Éjszakára viszem fel, nekem nem lesznek tőle újak, puha, ragyogó lesz. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Pantene

2019. november 26.

Én nagyon nem szerettem... :( az illata számomra borzasztó és az arcbőröm sem szívta be rendesen. Reggelre puha lett az arcom tőle, de ezt más termékkel is elérem, amit még ráadásul nem is utálok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

orsesz

2019. november 25.

Arcomra vettem, gondoltam jó kis tuning lesz majd a téli napokon a megszokott könnyű arcgéljeim mellett, a kombinált bőröm száraz részeire, aztán a csomagolásban lévő papír és egy kis netes kutakodás alapján kiderült, hogy ez pont nem az én bőrömre való. Így végül az lett, hogy konkrétan arcra nem használom, de azért kárba nem vész zsírosabb bőrűeknek is jól jöhet.
25 évesen még a ráncok nem fenyegetnek, de 1-1 kialvatlanabb karikás időszakban óvatosan beleütögetek egy nagyon minimális mennyiséget ujjal a szemem alá és reggelre láthatóan feltöltődik a szemkörnyékem.
A hajamat argán- és kókuszolajjal szoktam ápolni, néha mikor eszemben van, ebből is teszek bele, csak hogy még ütősebb legyen a pakolás. Szerintem önmagában is ki fogom próbálni, ha mondjuk argánolaj nincs kéznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

tinyblackpaw

2019. június 25.

Többször is visszatértem hozzá, az esti rutinomban kapott helyet. Híg, könnyen beszívódik, kellemes érzet a bőrnek. Valóban fel van tüntetve, hogy zsíros, pattanásra hajlamos bőrre nem ajánlott és egy darabig el is gondolkodtam hogy érdemes-e arcra használnom de eddig nem tapasztaltam több pattanást mint amikor nem használtam. Ellenben nagyon szépen feltölt, hidratáltabbnak, feszesebbnek, egységesebbnek néz ki a bőröm használatával. A pattanás után maradt foltok is hamarabb gyógyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate