Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A csipkebogyó magjából hidegsajtolással előállított, esszenciális zsírsavakban (omega-3 és omega-6) gazdag, finomítatlan (szűz) olaj intenzív ápolást biztosít a száraz, hámló, repedezett, élettelen bőrnek. Halványítja a szem- és szájkörnyéken megjelenő korai ráncokat. Táplálja a bőrt és védi a környezeti tényezők káros hatásától, visszaállítja a bőr nedvesség-egyensúlyát, tonizáló, bőrnyugtató hatású. Használatával a bőr visszanyeri fényét és egészséges megjelenését. A bőrön jól eloszlik és gyorsan beszívódik.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

curlyangel

2022. március 13.

azt nem merem állítani, h a pie foltjaimat aktívan halványítaná, de amikor esténként felkenem a hidratálókrém felé, sokkal élettel telibbnek érződik az arcom és a gyulladásokat is mintha talán nyugtatgatná. az illata engem nem zavar, de valóban rendelkezik egy kis illattal. inkább egy kis luxus lépésként tekintek rá, évek óta kedvenc olajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 13.

Csokismentol

2022. január 23.

Alapkrém mellé szerettem volna folthalványító, anti-aging hatást elérni, ehhez vettem, csodákat olvastam róla. Már jó pont, hogy beissza a bőröm és nem zavar utána, nem marad olajos, nem irritálja a sokmindenre érzékeny bőrömet. Viszont nagyon amit vártam tőle, azt nem hozza: lehet többet kellene használnom és később látszik majd meg, vagy nem vagyok elég ráncos, de én nem látom amit mások írnak, hogy reggelre milyen üdén, kisimulva ébrednek. Már van, hogy reggel használom, kényelmes viselet nappalra is. Jó kis arcolaj a természetből, de nekem azt az azonnali "wow" hatást másnap reggelre egy használattal, amit sokan írnak, egyáltalán nem hozta, sőt ebben csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Csillamrambo

2021. december 16.

Jóminőségű csipkebogyóolaj. Nagyon szeretem az illatát, főleg rózsavízzel keverve. Ha rendszeresen használom, valamint szedek mellé E-vitamint, igazán szépen ragyogó lesz a bőröm kevesebb, mint egy hét alatt. Mindig arckrémmel elkeverve viszem fel, sokkal jobban felszívódik, mint önmagában. Sebes, ekcémás kezeimet két éjszaka alatt rendbehozza (legjobb kombó: csipkebogyó, bepanthen+, mixa atopiance hidratáló). Hajmosás után egyetlen cseptől a hajam sem nehezedik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

zilogel

Korcsoport: < 18
2021. szeptember 12.

Elég kétesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészről reggelre szépen kisimítja az arcomat, másrészről amint óvatosan átmosom reggel az arcom, már oda az ígért puhaság. De ez nem a termék hibája, csupán nem valószínű, hogy az én vízhiányos bőrömnek nem ez a legmegfelelőbb arcápoló olaj. Szemkörnyékápolásnál sem vettem észre különösebb változást, de irritációt sem okozott. Az illata kellemes, gyógynövényes. + náthánál kifejezetten jól esett ezzel ápolni a kisebesedett orromat. Nem csípte és kellően hidratálta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

encshhy

2021. január 2.

Esténként szoktam vele a szemem alatti részt hidratálni, majd kb 1-2 cseppet az egész arcomon bemasszírozom az éjszakai hidratálómmal keverve (clinique moisture overnight mask). Reggelre gyönyörűen kisimult a bőröm. Persze, azért a ráncokat nem tűnteti el, de annyira feltölti az egyébként vízhiányos bőröm, hogy akár még azt is hihetnénk. Egyébként nagyon meglátszik, ha kihagyom az esti rutinból. Szóval biztosan mindig újraveszem. Nekem tényleg csodaszer, és abszolút nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

TahinZsofi

2020. december 10.

Rá kellett jönnöm, hogy az én arcbőröm nem rajong az olajokért, egyszerűen nem szívja be, akár milyen kis mennyiséggel próbálkoztam. Dekoltázson működik, de ott sem szívodik fel maradéktalanul, deezen a területen nem zavar, arcon viszont nagyon nehezen viselem el. Elhasználom, működik, de nem veszem újra, ez nem a termék hibája, ezért lepontozni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

canaille

2020. november 19.

Ez az olaj mindig van a hűtőnkben. Nagyon szeretem. Érzékeny bőröm van, télen-nyáron kissé száraz. Éjszakrára szontam felvinni a mist-szérum-hidratáló szentháromság részeként, a hidratálókrémbe keverve kb 3 cseppet. Zseniálisan regenerál, táplál, kisímultabb pofival ébredek fel. Én a zoldbolt.hu-ról szoktam rendelni, ott szinte mindig van készleten, egyébként nekem a fenti paraméterekkel ( plusz: néha a férjemet is sikerül elkapnom és bekennem vele) kb 3 hónapig elegendő egy üvegcse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

Marina89

2020. október 12.

Heti 2-3 alkalommal használom esténként az arcomon. Ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de a bőröm sokkal puhább lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

bleauwsy

2020. október 2.

Eleinte szkeptikusan álltam hozzá, hogy bármire is jó ez, de hát annyi mindent kipróbáltam már, sikertelenül. Hát ez, tényleg csodaszer! Egy számránckrém sem segített a szemem alatti, megviselt életmódból adódó ráncokon, de ez... Hihetetlen!!! 1 használat után másnapra eltűnt az egyik ráncom, a másik oldalt is halványította ennek megfelelőjét. Szemránckrémként mindenkinek csak ajánlani tudom! Pozitív meglepetést okozott, remélem továbbiakban is ilyen jól teljesít! <3

Fél év múlva:
Még mindig nagyon szeretem szem alá (események előtt pláne), valamint a szárazabb bőrrészekre is kenem hidratálónak(?) és szépen karban tartja azokat a régiókat is. Néha hajvégekre vagy borotválkozás után is bevetem. Soha nem fog elfogyni :D A szaga elismerem hogy leginkább a halolajra hasonlít, de ez nem zavaró ha cserébe hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 2.

Fél év múlva:

pappveronika30

2020. augusztus 23.

Update 2020.08.23!!
Azóta használtam gyógyszertári krémet, másik fajta drága arckrémeket is de teljesen feleslegesek, mert ez az abszolút kedvenc!! Az összes hegem, pattanásom elmúlt, feltölt, puha bört eredményez. Soha többet nem cserélem le:)

Egy hete használom a terméket esti arckrém helyett.
Este arcmosás után, a még kissé nedves, vizes bőrbe nyomogató mozdulattal szoktam felvinni, nem kell megijedni ha nem szívódik fel teljesen. Reggelre pihe puha bőrt eredményez, a pattanások helyét halványítja. Remélem a későbbiekben is ilyen jól teljesít. Innentől csak ezt használom esti hidratálásként, mivel szemkörnyékápolónak is kiváló :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Update 2020.08.23!!

Egy hete használom a terméket esti arckrém helyett.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate