Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A csipkebogyó magjából hidegsajtolással előállított, esszenciális zsírsavakban (omega-3 és omega-6) gazdag, finomítatlan (szűz) olaj intenzív ápolást biztosít a száraz, hámló, repedezett, élettelen bőrnek. Halványítja a szem- és szájkörnyéken megjelenő korai ráncokat. Táplálja a bőrt és védi a környezeti tényezők káros hatásától, visszaállítja a bőr nedvesség-egyensúlyát, tonizáló, bőrnyugtató hatású. Használatával a bőr visszanyeri fényét és egészséges megjelenését. A bőrön jól eloszlik és gyorsan beszívódik.

Meszaroskinga96

2020. április 24.

Nem szoktam véleményt írni, de erről muszáj, mert nekem csodát tett a bőrömmel! Eléggé problémás lett hirtelen az arcbőröm, állandóan gyulladt pattanások jöttek ki, úgy, hogy előtte egyszer sem. Mindent kipróbáltam, erős gyógyszert is szedtem, csak még rosszabb lett... Aztán adtam egy esélyt ennek, és esküszöm ez tette helyre a bőrömet, azóta egyre szebb és szebb! Csupa C-Vitamin, szerintem nem lehet vele mellé nyúlni. Éjszakára viszem fel, nekem nem lesznek tőle újak, puha, ragyogó lesz. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

bleauwsy

2020. április 22.

Eleinte szkeptikusan álltam hozzá, hogy bármire is jó ez, de hát annyi mindent kipróbáltam már, sikertelenül. Hát ez, tényleg csodaszer! Egy számránckrém sem segített a szemem alatti, megviselt életmódból adódó ráncokon, de ez... Hihetetlen!!! 1 használat után másnapra eltűnt az egyik ráncom, a másik oldalt is halványította ennek megfelelőjét. Szemránckrémként mindenkinek csak ajánlani tudom! Pozitív meglepetést okozott, remélem továbbiakban is ilyen jól teljesít! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Pantene

2019. november 26.

Én nagyon nem szerettem... :( az illata számomra borzasztó és az arcbőröm sem szívta be rendesen. Reggelre puha lett az arcom tőle, de ezt más termékkel is elérem, amit még ráadásul nem is utálok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

orsesz

2019. november 25.

Arcomra vettem, gondoltam jó kis tuning lesz majd a téli napokon a megszokott könnyű arcgéljeim mellett, a kombinált bőröm száraz részeire, aztán a csomagolásban lévő papír és egy kis netes kutakodás alapján kiderült, hogy ez pont nem az én bőrömre való. Így végül az lett, hogy konkrétan arcra nem használom, de azért kárba nem vész zsírosabb bőrűeknek is jól jöhet.
25 évesen még a ráncok nem fenyegetnek, de 1-1 kialvatlanabb karikás időszakban óvatosan beleütögetek egy nagyon minimális mennyiséget ujjal a szemem alá és reggelre láthatóan feltöltődik a szemkörnyékem.
A hajamat argán- és kókuszolajjal szoktam ápolni, néha mikor eszemben van, ebből is teszek bele, csak hogy még ütősebb legyen a pakolás. Szerintem önmagában is ki fogom próbálni, ha mondjuk argánolaj nincs kéznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

pappveronika30

2019. október 22.

Egy hete használom a terméket esti arckrém helyett.
Este arcmosás után, a még kissé nedves, vizes bőrbe nyomogató mozdulattal szoktam felvinni, nem kell megijedni ha nem szívódik fel teljesen. Reggelre pihe puha bőrt eredményez, a pattanások helyét halványítja. Remélem a későbbiekben is ilyen jól teljesít. Innentől csak ezt használom esti hidratálásként, mivel szemkörnyékápolónak is kiváló :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Egy hete használom a terméket esti arckrém helyett.

tinyblackpaw

2019. június 25.

Többször is visszatértem hozzá, az esti rutinomban kapott helyet. Híg, könnyen beszívódik, kellemes érzet a bőrnek. Valóban fel van tüntetve, hogy zsíros, pattanásra hajlamos bőrre nem ajánlott és egy darabig el is gondolkodtam hogy érdemes-e arcra használnom de eddig nem tapasztaltam több pattanást mint amikor nem használtam. Ellenben nagyon szépen feltölt, hidratáltabbnak, feszesebbnek, egységesebbnek néz ki a bőröm használatával. A pattanás után maradt foltok is hamarabb gyógyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

bija

2019. június 7.

Most érek az üveg végére, nagyon jól esik a bőrömnek, táplálja, feltölti. Éjszakára használtam, kellemes visszafogott illata van, biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

carmenxo

2019. május 16.

Esti rutinban használtam krém után, jól hidratált de nem lett a kedvenc olajom. Azt egyébként megemlíteném hogy az itteni összetevő lista hibás, ugyanis nem Squalane van benne hanem Squalene, ami nem ugyanaz, az utóbbi a Squalane-el ellentétben UV sugarak hatására oxidálódik ami gyulladást okozhat a bőrben, tehát nappalra nem ajánlatos ezt a terméket fényvédő nélkül használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

csilluska85

2019. május 8.

A szemem környéki területet szoktam vele bekenni este,reggelre nagyon puha,simább lesz a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

FurcsaKavics

2019. április 19.

Karácsonyra kaptam ajándékba a főnökasszonyomtól 1 üvegcsével. Elmondta, hogy a húga kozmetikusként végzett, és szerinte nyugodtan lehet zsíros/pattanásos bőrre is használni ezt a terméket. Nem sok pattim van, inkább miteszerekkel küzdök. Nagyon megszerettem ezt az olajat. Az éjszakai arckrémem mellé teszek egy pár cseppet belőle, és szépen belemasszírozom a bőrömbe. Kicsit ragacsos marad még így "hígítva" is, de reggelre igazán hidratált, szinte selymes arcbőrrel ébredek, mint akit kivasaltak. A leírás szerint nedves arcbőrön kell alkalmazni, ezáltal kevésébé hagy ragacsos érzetet. Szoktam úgy is használni néha-néha. Fáradt, megviselt arcbőrre tökéletes számomra (éjszakás műszakok miatt). Nagyon sokáig elég lesz, mert nem kell sok belőle. Az illata nekem kicsit furcsa, de már megszoktam, a hatása kárpótól. :) Ha elfogy, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate