Aromax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautyanna, Módosítva: 2022. november 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 4025 Ft

Az édesnarancs közérzetjavító és fertőtlenítő hatású olajának fő alkotórésze a legalább 80-90%-ban jelenlévő limonén. A VIII. Magyar Gyógyszerkönyvben hivatalos édesnarancs illóolajat aromafürdő; inhaláció; masszázs- és fürdőolajok, valamint diffúzoros ill. aromalámpás párologtatás formájában légtér fertőtlenítésre és frissítésre; nyugtalanság és szorongás oldására, alvászavarok megszüntetésére, illetve kozmetikai jellegű bőrpanaszok kezelésére használják. Fontos illatösszetevője a különféle friss, citromos alapillatú illatszereknek és parfümöknek.

Az édesnarancs terméshéjából kinyert illóolaj nem mérgező, a bőrt nem irritálja, de fényérzékenyítő hatású lehet.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bublup

2023. június 28.

Én is tesztelésre kaptam, nagy kedvencem a narancsolaj. Az Aromax termékei magas minőségűek, használtam már többféle kozmetikumot, szérumot is tőlük. Ez az olaj tiszta, vidám narancshéj illat, ami mindig jókedvre derít! Keverhető pár csepp testápolóba is, de párologtatásra is kiválóan alkalmas. Nagyon köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 28.

rekaret

2023. május 12.

Az XXL verziót kaptam tesztelésre. Tökéletes kiegészítő a többi citrusos diffúzorom mellé, az egész szobát betölti az isteni "frissen hámozott narancs" illat. Melegen ajánlom a narancsimádóknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 12.

pankalany

2023. május 3.

Már régóta használjuk az Aromax termékeket, most tesztelésre kaptam az xxxl kiszerelésű édesnarancsot. Aromax diffúzorban használjuk kellemes, tiszta, nyugtató illat, nagyon szeretjük. Inkább zuhany pártiak vagyunk, de lehet egy lazulós kádfürdő kapcsán fürdővízbe csepegtetve is kipróbáljuk. Arcon-testen nem kísérletezek vele, az olajos dolgokat egyébként sem szeretem és megvan a bevált rutinom, azt nem szívsen borítanám de diffúzorba tényleg jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 3.

Bubucim

2023. április 30.

Tesztelésre kaptam. Korábban láttam már a márka olajait, de különösebben nem foglalkoztam velük. Amikor megkaptam tesztelésre, utánaolvastam az oldalukon, mi mindenre tudjuk bevetni. :) Meg is lepődtem, hányféle módon használhatók ezek az olajok. Egyelőre testápolásra vetettem be. Pár cseppet csepegtettem a testápoló olajamhoz, s nagyon kellemesen csalódtam. Egy nehéz nap után teljesen ellazított, megnyugtatott az illata. Biztosan be fogom még vetni a hidegebb időszakban párologtatásra és aromafürdőhöz. :) Én főként a téli idpszakban kedvelem a narancsos illatokat, de egy hidegebb, esős napon is jól jött. A citromos tesójával is kacérkodom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 30.

zita98

2023. április 30.

Tesztelésre kaptam, tényleg kellemes az illata, viszont bőrrel érintkezve iszonyatosan irritáló hatása van.
Úgyhogy megmarad párologtató olajnak, annak tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 30.

Úgyhogy megmarad párologtató olajnak, annak tökéletes :)

Nap

2023. április 29.

Tesztelésre kaptam belőle egy XXXL (50 ml-es) verziót, amit itt is köszönök szépen! Sötétített üvegben van, ami már önmagában védi valamennyire az olajat. A csomagoláson szerepel még ez a felirat: "tartalmaz: Dipentene, Citral." Párologtatásra használtam, igazán kellemes illata van, a gyerekkori téli estéket idézi fel bennem, amikor a radiátorra tettük a narancs lehántott héját. A kellemetlen szagokat gyorsan semlegesítette.Megnéztem a honlapjukon, hogy ennek a kiszerelésnek 3790 Ft az ára. Volt már olyan, jóval drágább illóolajom, aminek még ennél is intenzívebb illata volt, de a levegő illatosítására, párologtatni teljesen megfelel, ár-érték arányban tökéletes, óriási kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 29.

Vikiiiiiii

2023. április 25.

Tesztelésre kaptam, az illata nagyon jó, párologtatva átjárja a szobát. Olyan problémáim, amikre javasolják, nincsenek, így a hatásairól sajnos nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.