Aromax

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorsia, Módosítva: 2016. május 13.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Természetes eredetű klementin (mandarin), bergamott (narancs), ho-shiu, grapefruit és cickafark illóolajat, napraforgó- és földimogyoró olajat, valamint E-vitamint tartalmazó testápoló masszázsolaj. Értékes alkotórészei puhítják és ápolják a bőrt. Kiváló alapolaj az ellazítást segítő masszázshoz. Szintetikus illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

Eszter4

2018. május 27.

Ajándékba kaptam ezt a terméket. Nekem nem szívja be rendesen a bőröm, utána jól le kell mosakodnom mert különben minden tiszta olaj lesz. Az illata nekem nem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Mandulaszem

2018. május 22.

Nagyon különleges, egzotikus illata van, emellett nagyon intenzív. Puha, selymes és élettelteli tőle a bőröm.☺🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Lipiv04

2017. december 13.

A többi Aromax olajnak jobb illata van, de ez sem rossz. Sokáig elég, jól beszívja a bőröm. Masszázshoz kiváló, hidratáló tulajdonsága miatt csak 3 csillag, nekem nem lett tőle puhább a bőröm sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

mona82

2017. december 5.

Bőrápoló tulajdonsága ebben az árban jó,viszont én más illatra számítottam,ez olyan semmilyen.Elhasználom,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

dorsia

2016. június 11.

Pozitívum:

Száraz bőrre tökéletes, ráadásul E vitaminos.

Negatívum:

Az esti rutinom része volt mert a beszívódási ideje picit sok (ez nem a termék hibája, egy olajtól nem is lehet másra számítani).
Minden pozitívuma ellenére egy ideje már nem használtam mert nem tetszik az illata. Nem vitték el termékfejlesztés közben egy irányba sem, így a sok különböző illat közül egyik sem dominál különösebben. A sok, önmagában egytől-egyig karatkeres olaj egy meghatározhatatlan langymeleg semmivé rontja egymást, kis meghatározhatatlan mellékszaggal - azért csak két pontot vonok le emiatt, mert szerencsére beszívódás után nem marad meg a bőrön.

Teljes áron nem ajánlanám senkinek, ha találtok akciósan és szükségetek van egy quick fixre vagy nem éreztek szagokat, akkor viszont simán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Pozitívum:

Száraz bőrre tökéletes, ráadásul E vitaminos.

Negatívum:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.