Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2011. december 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Természetes eredetű édesnarancs, ilang-ilang és petitgrain illóolajat, kíméletes eljárással kinyert Bourbon-vanília kivonatot, valamint földimogyoróolajat és természetes antioxidánst tartalmazó, virágillatú fürdőolaj. Ápolja, kondicionálja a bőrt. Szintetikus illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

Tearsong

2013. május 13.

én is nagyon szerettem, nem száradt ki a bőröm a fürdéstől, és utána nem kellett testápoló, bár az illata annyira nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

egifeny

2011. december 7.

Nagyon szeretem :) Kepes vagyok 1-2 orat is a furdokadban ulni, es ez meglatszik utana a boromon is! Kis mennyiseg eleg belole, vekonyan bevonja a bort, nem szarad ki, de nem is marad olajos! Sokaig erezni az illatat, kellemes, egzotikus. Egyetlen hatranya, h takaritani kell utana az olajmaradvanyokat a kad szelerol :)
Remelem nem fog teljesen megszunni, v lesz alternativaja, kiarusitason vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 7.

Remelem nem fog teljesen megszunni, v lesz alternativaja, kiarusitason vettem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Oleth-5 eu 3 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.