Aromax

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: beautyanna, Módosítva: 2022. október 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Aromax, 2490 Ft

Természetes eredetű édesnarancs, ilang-ilang és petitgrain illóolajat, kíméletes eljárással kinyert Bourbon-vanília kivonatot, valamint napraforgó- és földimogyoróolajat és természetes antioxidánst tartalmazó testápoló masszázsolaj. Értékes bőrápoló komponensei puhítják, védik és illatosítják a bőrt. Mindennapi bőrápolásra is ajánlott, harmonikus, lágy és édeskés virágillata tartósan megmarad a bőrön.  Szintetikus illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

maple

2023. április 15.

Talán egy másfél éve vettem ezt a masszázsolajat testápolásra, mert sajnos a téli időszak és meleg zuhanyok kombinációját nem kedveli a bőröm. Mikor először kinyitottam, kicsit másféle illatra számítottam. Egyébként kellemes illata van, de az igazat megvallva nekem nem a kedvencem. Főként a lábaimra használtam, és sajnos csak azért nem tudok neki 5 csillagot adni, mert nehezen szívódik be, illetve mostanra már inkább ilyen "zöld" illata van a maradéknak az üveg alján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 15.

kgnora

2023. február 10.

Imádom az illatát,és testápolásra sem utolsó.Jól beszívódik, nem ragacsos, és szépen ápolja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 10.

t.marianna93

2022. december 1.

Nagyon fini az illata! Imádom. Illóolaj változata is van. Az is szuper.
Maga a masszázsolaj teljesen rendben van, jól használható. Az illata meg mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Nagyon fini az illata! Imádom. Illóolaj változata is van. Az is szuper.