Aromax

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mikeemykanic, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

• borsosmentaolaj nélkülözhetetlen orvossága a különböző légúti megbetegedéseknek is, melyek kezelésére inhalálószerek, légzéskönnyítő szaunaolajok alkotórészeként kerül felhasználásra.
  • citromolaj szinte nélkülözhetetlen a különböző helyiségek légterének (kórházak stb.) fertőtlenítésében, amit főként járványos időszakokban érdemes használni (tehát nem csak légtérillatosítként lehet alkalmazni).
  • Az eukaliptuszolaj frissítő, hangulatjavító és a figyelem összpontosítását elősegítő légtérillatosító keverékek összetevője.
  • grapefruitolajat szorongások oldására és a meghűlések okozta kellemetlen tünetek enyhítésére lehet használni.
  • kubebaolaj jó idegrendszeri tonizálószer, ezért enyhe fokú depresszió, idegesség, aggódás és stressz esetén javasolják a különböző formában (aromalámpából párologtatva, fürdőben, szaunában, masszázshoz) történő használatát.

mikeemykanic

2015. július 12.

Nagyon finom és légfrissítésre is alkalmas! Nagyon jól elveszi a szagokat és friss tőle a levegő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.