Aromax

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: berni88, Módosítva: 2012. január 5.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Az illóolajat frissítő hatása miatt fáradtság, kimerültség enyhítésére ajánlják. Alkalmazási területei: légtér fertőtlenítés és frissítés; izom- és izületi fájdalmak, sportsérülések kezelése, bőr vérkeringésének fokozása; bőrproblémák kozmetikai kezelése

Kiszerelés: 10 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sophie33

2020. július 2.

Nagyon szeretem ezt is, a jojoba olaj mellett arctisztításra használom, tisztább puhább és szebb tőle a bőröm, a ránctalanító hatását még nem vettem észre de majd Updatelek később !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

eszterlánc

2020. január 31.

Én szemölcsre használtam anno. Nem tudom igazából ez segített-e mert mindent kipróbáltam amit lehetett, de ez volt az utolsó amit használtam, és a végén leszáradt. Szerintem jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

paranoidcat

2017. január 2.

Fürdővízbe, párologtatóba, párnára szoktam csepegtetni - nagyon kellemesen ellazít, tényleg stresszoldó hatása van. Arctonikos vattára is szoktam cseppenteni belőle, az én bőröm szereti, és sokkal üdébbnek, frissebbnek érzem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

vixca

2016. május 19.

Hát ez nekem nem annyira jött be, akciósan vettem így teljesen megérte az árát, el is fogom használni, de semmi hatását nem éreztem..az illata jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Katie

2015. október 5.

Fürdővízbe csepegtettem belőle, nagyon finom illata van, és felfrissít. Tervezem, hogy majd krémeket is készítek belőle, remélem, úgy is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Luca33

2014. szeptember 6.

Az arcpakolásomba keverem teafaolaj mellé, vagy csak magában, meg tervezem hogy fürdővízbe is teszek belőle. Imádom az illatát, pedig a gyümölcsöt sosem szerettem :D Árban jobban megéri, mintha krémeket vennék, amiben nyomokban fellelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

huncutka

2013. szeptember 9.

fürdőkrémbe keverve használom, nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

fürdőkrémbe keverve használom, nagyon jó!

Lynx

2013. március 18.

Shea -és kókuszolajba szoktam cseppenteni arckrémnek,testápolónak használva, istenien frissít, élénkít, és az illatát is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

tuzgyujto

2013. március 11.

Kevertem már fürdővízbe is, de inkább akkor szoktam az ajkaim fölé kenni élénkítőnek, ha nagyon sokat kell tanulnom. A mellékelt tájékoztatón van egy recept zsíros bőr kezelésére, még nem próbáltam, de a közeljövőben muszáj lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

miraclum

2012. május 16.

A házilag kutyult bőrfeszesítő szereim egyik (méltó) főszereplője.
Olcsó, de hasznos és jó kis élénkítő illatú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

A házilag kutyult bőrfeszesítő szereim egyik (méltó) főszereplője.
Olcsó, de hasznos és jó kis élénkítő illatú...