Aromax

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Aromax-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2022. október 11.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Aromax, 2990 Ft

Bőrkondicionáló és feszesítő szérum. A szérum egyedülálló, bőrazonos hatóanyag liposzómái a bőr mélyebb rétegeibe hatolva fejtik ki hosszan tarto hidratáló hatásukat. A hialuronsav kiváló vízmegkötő hatású, fokozza a kollagénrostok képződését, látványosan javítja a bőr rugalmasságát és tónusát. Az aloe vera kivonat elősegíti a bőr regenercióját, míg az új-zélandi páfránykivonat feszesítő hatást biztosít. A szérum rendszeres használatával a bőr feltöltődhet nedvességgel, feszesebb és rugalmasabb lehet, a ráncok mélysége látványosan csökkenhet.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

beauté

(!)
2022. november 28.

Tesztelési nyereményjátékban kaptam, és nagyon örültem neki, mert imádom a szérumokat. :) Az Aromax márkát már jól ismertem, hiszem Revox előtti időkben rendszeresen próbálgattam tőlük szérumokat, olajokat, és mindig meg voltam elégedve. Egy dologra emlékszem, hogy az üveget záródása használat során már nem volt megfelelő. Egy hete használom ezt a szérumot, itt még ilyen problémát nem tapasztaltam. Este szoktam használni, reggelre hidratált, kisimult lesz az arcbőröm tőle. Nagyon érzékeny bőröm van, de semmilyen panaszt nem tapasztaltam. Feszesítő, ránctalalanító hatásáról nem tudok még beszámolni. Meg vagyok elégedve a termékkel, ár-érték arányban szerintem szuper. Biztos, hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 28.

bagolylilith

(!)
2022. november 21.

Tesztelés keretében volt alkalmam kipróbálni, amelyet ezúton is köszönök. A pipettájával kezdeném, ami nagyon igényes, pár márka a mai napig gondban van az adagolók gyártásával, így ennek a terméknek a csomagolását biztosan megtartom tartaléknak, mert jól bírja. Magával a termékkel kapcsolatban arra jutottam, hogy sokkal jobban beváltak az enyhén zselés, vizesebb állagú tonerek, ha hialuronsavas termékről van szó. Csodát nem ettől a hatóanyagtól várok, alapozásként viszont stabilan a rutinom része. Éppen ezért ár-érték arányban a 200 ml kiszerelésű tonerek/esszencia tonerek sokkal jobban megérik (még külfölről beszerezve is), ha az egységárat nézzük. Emellett ilyen összegben már haladó szintű, 30 ml-es, valódi retinolos terméket szerzek be, így összességében anyagilag is tudatos rutin szempontjából ennek a terméknek nem én vagyok a célközönsége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

floserban

2022. november 12.

2 hét használat után azt tudom mondani róla, hogy jó kis szérum. Főleg anyagmaszk után használtam egyből hidratáló mellé, mert az nagyon szárítja a bőrömet. Jó érzés volt felkenni, raktam a szem alatti mimikai ráncaimra is (szerencsére még csak azok vannak :D), de azokon nem láttam semmiféle hatást, (hozzá kell tenni, hogy azokkal eddig semmilyen krém nem tudott csodát tenni).
A zsíros bőrömnek egyáltalán nem volt sok, hamar beszívódott, a pipettája is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 12.

Enne

2022. november 3.

Évek óta benevezek a tesztelési nyereményjátékra, de eddig még egyszer sem sikerült nyernem. Ennél nem is vártam meg az eredményt, mert annyira érdekelt a termék. Egy ideje a hyaluron szérumom mellé mindig használok aloe vera gélt is, ez a kombó elég jól bevált a rosaceás bőrömre. Nagyon megtetszett, hogy ebben mindkettő megvan, megspékelve még pár jó dologgal, mint a glycerin, allantoin vagy a levendula. Engem megvett kilóra. Így elrobogtam egy drogériába és beszereztem.
Néhány hete kezdtem el használni nappalra. Mellé még pakolok azért egy kis aloe vera gélt és néha gyógyszertári hidratáló krémet, ha szükségesnek érzem. A szérumok egyébként sem helyettesítik a krémet, hanem kiegészítik egymás hatását.
Eddig tetszik, egységesebb a bőröm, és segít a feltöltésben (néhány kisebb ránc van az arcomon, de azokat szépen simítja). Semmilyen irritációt nem okoz a hisztis bőrömön.
Állaga kissé tapadós, folyós, jól eloszlatható, de nem lehet kenegetni, dörzsölgetni, mint a selymesebb vagy gélesebb állagú szérumokat. Illatanyagot nem tartalmaz, ami nálam plusz pont.
Az árát egy kicsit sokalltam, mert 20 ml-ért kérnek 3000 Ft-ot, de mivel több hatóanyagot is tartalmaz, ennyi baj legyen vele. Ha beválik, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 3.

anystone74

2022. október 22.

Hetente többször is használom az Aromax hyaluron-aloe szérumot. Egy pillanat alatt beissza a bőröm és, kellemes tapintású, hidratált lesz tőle. Lefekvés előtt is érdemes használni kimondottan a mimikai és egyéb ráncokra, mert éjszaka pihen az arcbőr, és a hatóanyagok még jobban ki tudják fejteni a hatásukat. A hyaluronsavnak és aloe verának köszönhetően szemlátomást csökken a ráncok mélysége, kisimul az arc. Az aloe vera hidratáló tulajdonsága mellett a sebgyógyító hatását is ki szokta, használni, ha például a mitesszerek, vagy kezdődő pattanás nyomkodása miatt kisebb horzsolás keletkezik érzékeny bőrömön. 1-2 nap alatt nyom nélkül elmúlik a bőrhiba, regenerálódik a bőr. Az állaga is kitűnő, a pipettás kiszerelése miatt pedig könnyű adagolni. Nagyon szeretem a terméket, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin