Aromax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1190 Ft

A termésből kinyert olaj jó idegrendszeri tonizálószer, ezért enyhe fokú depresszió, idegesség, aggódás és stressz esetén javasolják a különböző formában (aromalámpából párologtatva, fürdőben, szaunában, masszázshoz) történő használatát. Emellett légúti fertőzések idején is ajánlatos párologtatásra és inhalálószerek alkotórészeként használni a kubebaolajat, mert fontosabb alkotórészei fertőtlenítő és antimikrobiális hatással is rendelkeznek. A kubebatermések illóolaja jó bőrtonizáló és fertőtlenítő, ezért elsősorban akne és zsíros bőr kezelésére alkalmas kozmetikai készítmények előállításhoz használják, de gyakori alkotórésze szappanoknak, parfümöknek és dezodoroknak is. A kubeba illóolaj nagyon enyhén mérgező és nagyon enyhén bőrirritáló, nem bőrérzékenyítő és nem fototoxikus.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

artdeco

2023. augusztus 13.

Tesztelésre kaptam, nekem ez "A CITRUS ILLAT". Imádom! Ruhaszárító közelében párologtatom, jobb, mint bármelyik mosóparfüm. Hetekig érzem az illatot a ruhákon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 13.

Berill23

2023. június 8.

Tesztelésre kaptam,aminek nagyon örültem. Ez az első termék amit tesztelésre nyertem. Köszönöm Krémmánia 🙂

Intenzív citrusos illata van,sokrétűen felhasználható. Párologtatásra is kiváló,stresszoldó nyugtató vírusírtó hatása miatt betegséges időszakra is.

Csuklóra cseppentve is kipróbáltam,nem tapasztaltam irritációt. Jelenleg szúnyogriasztó hatását tesztelem,imádnak a kis vérszívók sajnos.

Takarításhoz szintén kiváló,mosáshoz nem használtam. Párom szerint Cemotox szaga van 😅

Összességében ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 8.

Összességében ajánlom mindenkinek!

bagolylilith

2023. június 2.

Tesztelés keretében volt alkalmam kipróbálni, amit ezúton is köszönök!

Hónapokig visszacsúsztunk egy influenzaszerű megbetegedésbe, a legutóbbi kilábalás után - győzelmi ünneplésként - beiktattunk egy tavaszi nagytakarítást, így kapóra jött, hogy ekkor kaptam kézhez a terméket. Minden mosáshoz és felmosóvízhez adtunk pár cseppet, plusz a felülettisztítók adagolójába is csepegtettünk belőle. Nagyon kellemes terápiás hangulatban telt ez a pár nap, kicsit olyan volt, mintha kiűztük volna a betegséget. :) Bőrre nem használjuk, nekem az Aromax hialuronos terméke sem vált be ilyen téren, arc-, és testápolás körében nálunk kizárt az illóolajok használata, az összes irritálja a bőrünket. Amire még felfigyeltünk, hogy az erkélyajtónál lévő függöny nem feltűnő részére pár cseppet adagolva megszűnt a rovar és galamb járőrszolgálat, örülök, hogy velünk ellentétben nekik nem tetszik az illat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 2.

Tesztelés keretében volt alkalmam kipróbálni, amit ezúton is köszönök!

agika95

2023. május 30.

Tesztelésre kaptam a nagy kiszerelésből. Én nagyon szeretem az illatát, kellemes citrusos, sokáig tart.
Leginkább párologtatáshoz használtam, kevés is elég belőle, mert nagyon intenzív és hosszan tartó. A vélemények között olvastam, hogy valaki takarításhoz is használja, így egy-két cseppet én is tettem a felmosáshoz is. Az elején kicsit megijedtem, látszott a víz felszínén, hogy ott lebegnek a kis olaj cseppek, de nem hagyott nyomot maga után, nem maszatolt, nem volt furcsa réteg a padlón, úgyhogy azóta rendszeresen használom takarításhoz is.
Én használtam bőrön is, egy picit szoktam kenni a csuklómra, hogy érezzem az illatát. Nálam semmilyen mellékhatása nem volt, nem színezte meg a bőrömet, nem pirosodott ki, így elég gyakran kenek belőle a csuklómra, de az egyik barátnőmnél a kiszáradt kezén eléggé sárga nyomot hagyott. Vízzel könnyedén lemosható, így nem volt belőle semmi probléma, de én azért örülök, hogy bírja a bőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 30.

Lin

2023. május 26.

Tesztelésre érkezett hozzám, hatalmas örömömre, mivel illatimádó vagyok. Diffúzorba szoktam csepegtetni, jó sokat és beteríti az illata az egész házat. Kicsit szokatlan citrusos illata van, amolyan tisztaság illat. A férjem ennek az illóolajnak szereti legjobban az illatát, a lányom szerint meg olyan illata van, mint a ginzeng teának. Én is szeretem használni, friss illatú lesz a lakás tőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 26.

inspiredina

2023. május 7.

Masszőrnél éreztem először ezt az illatot, ő használta párologtatóban. Azóta én is beszereztem, megkedveltem. Párologtatásra használom, nappaliban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 7.

Chrissy

2023. március 5.

Tesztelesre kaptam, aminek nagyon orultem, mert nagy illattajongo vagyok egeszen fiatal korom ota. Egyarant imadom a parfumoket es az illoolajokat
A litsea kubeba nagyon furcsa illat szamomra. Valoban citrusos, de tarsul melle egy aroma, ami engem kicsit zavar. Olyan tisztitoszer szeru, zold, megis szuros illat. Emlekzetet az indiai citromfure (azzal is hasonloan vagyok). Ezt a zavaro mellekzonget ellensulyozando altalaban en keverve hasznalom mas citrus illoolajokkal.
Nagyon eros illat egyebkent, valoban eleg belole par csepp, fokepp elsore, amikor meg ismerkedik vele az ember.
Szamomra nagyon fontos a jo minoseg, hiszen az illoolajok belelegezve is bekerulnek a szervezetunkbe. A kubeba fa egy Keleten oshonos fa, nagyon szep viragai vannak, es nagyon illatosak. A fa egesze tartalmaz illoolajat, de a legertekesebb a termesenek az illoolaja. A kubeba borsnak is nevezett resz tartalmazza a legtobb hatoanyagot es ha az ember a legjobb minosegu illot keresi, akkor annak ebbol kell keszulnie. Az Aromax is ebbol kesziti. Igy megnyugodva alkalmazom. Ram nincs nyugtato hatassal, ebben szerintem mindenki egyedi. Viszont kivaloan fertotleniti a helyiseg levegojet, mindemellett, mivel erosebb illat, szagtalanit is - ezert peldaul fozes utan kifejezetten jo hasznalni, vagy ha esetleg valamilyen okbol kellemetlen szag van a hazban/lakasban.
En borre nem hasznalom, mivel nem a kedvenc illatom. Takaritashoz viszont jo, mivel engem az illatban levo mellekzonge ugyis emlekzetet a tisztitoszerek szagara, igy a tisztasagerzetemet optimalizalja :)
Nem oldodik vizben, de ha spricnibe teszem es minden fujas elott felrazom, akkor szepen mukodik. Illetve vettem egy illoolaj oldoszert, ebben oldva vizbe teve mar szepen elegyedik. Mas mar irta a vattara csepegtetest, igy be lehet tenni auto szellozoracsahoz, vagy a porszivo porzsakjaba, igy a kijovo levego illatos lesz (es fertotlenitett). A felmosovizhez mosogatoszerrel keverve szoktam tenni. Mosashoz is lehet hasznalni illoolajat a szintetikus iblitok helyett, en mosodio labdara szoktam csepegtetni az illokat. Van, aki ecet es viz 1:1 aranyu keverekehez ad 10-15 cseppet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 5.

katuska8

2023. február 10.

Tesztelésre érkezett hozzám ez a szuper citrusos olaj. Nagyon finom illattal rendelkezik, párologtatásra szívesen használom. Én takarításnál a felmosó vízbe is szoktam használni, mivel fertőtlenítő hatással is rendelkezik. Egy vattakorongra csepegtettem pár cseppet, majd azt bedobtam a porszívó zsákjába, hogy a használata közben is a friss, citrusos illat áradjon szét.
Egy alkalommal próbáltam samponba csepegtetve is, mert azt is olvastam róla, hogy zsíros bőrre is alkalmazható, ezáltal gondolom a zsíros hajra is. Nem lett sem rosszabb, sem jobb a hajam az egy alkalomtól, viszont ezen alkalmazását inkább hagytam, mivel nem találtam ebben a témában véleményeket róla, nem tudom hosszú távon mit várhatnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 10.

rekaret

2023. január 29.

Tesztelésre kaptam, fürdőszoba illatosításához használom, nagyon kevés is elég ahhoz, hogy kellemes citrusos illat lengje be a helyiséget. Frissítő illat, azoknak, akik hozzám hasonlóan szeretik a citrusos jegyeket, érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 29.

Timi0102

2023. január 21.

Tesztelésre érkezett hozzám is a termék. Párologtatóba használtam és meglepő volt, hogy mennyire intenzív illata van, elég belőle 2 csepp és az egész szobába órákon keresztül érződik a finom citrusos illat. Ilyet más illóolajoknál még nem is tapasztaltam. Nagyon elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 21.

Illatanyagok: Litsea Cubeba Fruit Oil