Aromax

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1650 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: beautyanna, az összetevőket feltöltötte: Andrea_official, Módosítva: 2022. november 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1650 Ft

"Az illóolaj keverék a zavartalan nyugalom, felhőtlen boldogság és a valódi szabadság érzését tartogatja számodra a kubeba és borsosmenta illóolaj izgalmas párosával. Nyárias és friss illat, ami kiszakít a hétköznapok nyüzsgéséből és egzotikus tájakra repít."

Ár: 1650 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

-.Nikii.-

2023. október 16.

Sorsoláson nyertem és nagyon örültem neki! :) Párologtatni szoktam, ahhoz használtam ezt is. Ennél borsmentásabb illatra számítottam, nekem nagyon elvitte a citrus, jobban, mint gondoltam, csak ezért a 4 csillag. Ennek ellenére finom és frissítő, de aki inkább borsmenta illatot keresi, neki lehet, hogy ez túl citrusos lesz.

ui. nem találom hol kell bejelölni, hogy nyertem/kaptam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

ui. nem találom hol kell bejelölni, hogy nyertem/kaptam :(

kolozsve

2023. október 3.

Sorsoláson nyertem a terméket, tesztelésre, köszönöm szépen!
Magamtól lehet, hogy nem vettem volna meg, mert alapvetően nem vagyok menta rajongó, egy keveset mohito-ban tudok elképzelni :).
Már kibontáskor lehetett érezni az intenzív illatot, első szimatolásra hozta a megszokott frissességet. A nagy melegben hűsítően hatott az érzékeimre.
Míg én párologtatóban használtam, Nővérem a fürdővízbe is cseppentett és közben borsmenta teát iszogatott :).
Ha valaki szereti a borsmentás illatot, mindenképp tegyen vele egy próbát, igazán tartós és citrusos élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 3.

Sorsoláson nyertem a terméket, tesztelésre, köszönöm szépen!

drebeka

2023. október 2.

Nagyon szépen köszönöm az olajat, amit tesztelésre kaptam! :)
Aromaterápiás diffúzorban használom ezt a kellemes citrusos, borsmentás illatú illóolajat. Felfrissíti a levegőt, viszonylag tartósan megmarad az illata, úgyhogy teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 2.

Nagyon szépen köszönöm az olajat, amit tesztelésre kaptam! :)

Evko

2023. szeptember 29.

Tesztelésre kaptam az olajat,köszönöm!
Egyelőre kőre cseppentve próbáltam még,nagyon finom az illata,számomra citrusos az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 29.

Tesztelésre kaptam az olajat,köszönöm!

borsosgergo

2023. szeptember 27.

Tesztelésre kaptam. Vattakorongra csepegtettem, az illata viszonylag intenzív, nem kellett sokat használnom. Nálam jobban dominált a borsmenta illat, de a citrusos jegyek is kellemesen érezhetőek. Kellemes illóolaj, de 5 csillagot nem adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

kispajkos

2023. szeptember 15.

Erőteljes citrusos, mentás illat. Aromalámpában illetve vattakorongra cseppentve használtam. Óvatosan kell adagolni, mert tényleg intenzív, viszont gazdaságos is. Szerintem erősebb illatélményt ad, mint az önálló olajok.
Tesztelésre kaptam a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

Tesztelésre kaptam a terméket.

SzBoni

2023. szeptember 14.

A terméket aromaterápiás diffúzorban használtam. Erőteljes borsmenta és citrus illata van. Nekem a gyógynövényes torokcukorka jutott róla eszembe. :)
Ha más nem, nátha esetén bevethető.
A terméket tesztelésre kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 14.

Ha más nem, nátha esetén bevethető.
A terméket tesztelésre kaptam.

skriszti94

2023. szeptember 12.

Aroma diffúzorban használom a illóolajat, nagyon tartós. Az esti párologtatás után, még reggel is érezni a szobában. Néha jobban kiérezni a borsosmenta illatát, alapvetően citrusos. Légfrissítőkőként vízzel elkeverve is használom, felfrissíti a levegőt és megmarad az illata.

A terméket tesztelésre kaptam, meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 12.

A terméket tesztelésre kaptam, meg vagyok vele elégedve. :)

Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil