Aromax

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2023. június 9.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Aromax, 1290 Ft

Rendszeres használata segít a mell és a dekoltázs feszességének, rugalmasságának megőrzésében. Értékes összetevői (mandula-, jojoba- és makadámdióolaj, ligetszépemag és homoktövishús kivonat, édesnarancs és grapefruit illóolaj, növényi antioxidáns, E-vitamin) a bőrt simává, feszessé, bársonyossá teszik. A szoptatás időszakában is használható.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NovErke

2023. június 5.

Bár nem a feszesítés volt a fő célom vele, de valóban feszesebbnek látom a melleimet.
Az egyik mellbimbóm már egy ideje duzzadtabbá és érzékenyebbé vált. Természetesen először orvosnál voltam vele, de szerencsére nincs semmi rossz indulatú. Viszont kerestem valamit amivel ápolhatom és talán kicsit javít az állapotán. Még mindig kicsit nagyobb az a mellbimbóm viszont az érzékenység megszűnt és sokkal puhábbá is vált!
Nem az a tipikus olajos érzete van szerencsére, amit nem szeretek. Nagyon gyorsan beszívódik.
Nekem az illata nem olyan jó mint sokaknak viszont teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 5.

Nekem az illata nem olyan jó mint sokaknak viszont teljesen elégedett vagyok.

nutellaskokuszdio

2023. április 4.

Tegnap vettem a rossmannban, szerencsére akciós volt. Este használtam a rossmann mellápoló krémjével együtt de most külön külön fogom a krémet reggel az olajat este tusolás után. Hihetetlenül gyorsan beszívódik felfogni se volt időm milyen gyorsan. Az illata kellemes nekem kicsit narancsos, a többi illat ami még erződik benne pedig kellemes és nem túl erős. Biztosan újra fogom venni, emellett még jojoba olajat használok arcra is mert az is szuper jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 4.

MissSejla

2021. július 3.

Evek ota hasznalom, mindig van itthon. Jo illata van, es szerintem feszesit is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Yolanda38

2021. május 28.

Pár éve testápoló olajat keresgéltem, és ezt emeltem le a polcról. Impulzus vásárlás volt - persze akciósan - de nem bántam meg.
Így kell véletlenül csodaszerre találni! :)
Azóta többször újravettem, mert nagyon jól hidratálja a dekoltázst. Elég gyorsan beszívódik, persze fürdés után este könnyebben. Egyébként nagy feszesítő hatást nem vártam tőle, de megelőzésként nagyon jól ápol. Kellemes illatú kényeztetés, főleg ha párunkat is bevonjuk az esti ápolásba. ;) ;)
Napozás/szoli előtt nem ajánlott, a citrusolajak miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Így kell véletlenül csodaszerre találni! :)
Napozás/szoli előtt nem ajánlott, a citrusolajak miatt.

Bebera

Korcsoport: >54
2021. április 5.

Én már több üvegcsével elhasználtam, mindig újra veszem. Szeretem, mert szépen ápol, kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 5.

bnory

2021. február 26.

Maximum puhítja a bőrt, más extrát nem tud, de az illata zseni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Maximum puhítja a bőrt, más extrát nem tud, de az illata zseni!

Judy777

2020. november 26.

csodát nem kell tőle várni feszesítés terén, de az nagyon jól ápol és rendkívül kellemes az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

Syndell77

2019. szeptember 12.

Szintèn mellmütèt utàn hasznàltam. Barna foltok jelentek meg rajtam. Sem az aloe vera gel, sem a körömvirág nem tüntette el. Màr kezdtem feladni, mikor eszembe jutott ez a kis csodaszer.
Mütèt elött utolsó próbálkozásként feszesítöként kiprobaltam. Abban nem jeleskedett, de valoban gyönyörüvè tette a dekoltazsom börèt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Bogirl*

2019. június 28.

Egy barátnőm ajánlása alapján vettem meg. Nem igazán tudtam, hogy kit várhatok tőle, de próba szerencse alapon a kosaramba landolt. Nem bántam meg. Kövezzetek meg, de nem csak bőrápolás során hasznos, az illata valami zseniális, és olaj mivolta ellenére öröm használni, hiszen könnyen beszívódik, jól ápol. Párom is imádja ám, az illatát főként, de ő is észrevette rendszeres használat mellett, hogy milyen selymes, puha a dekoltázsom. És még a kis érzékeny bőröm is bírja, imádom! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Kinga79

2019. április 29.

Mellfelvarrás után vettem meg ezt az olajat, még 2018.novemberében volt a műtét, december elején kezdtem el használni. Felvarrás után nem tűnnek el a stríák, de lényegesen kevésbé látszanak. Másfél üveggel kenegettem el, majd meguntam. Most hogy nem használom napi szinten kb márciustól, tegnap tűnt fel, hogy bizony jobban láthatóak a csíkok a melleimen, mint decemberben, a varratszedés után, amikor elkezdtem használni ezt az olajat. Vagyis szerintem hasznos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.