Best of Beauty 2019

Aromax

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Rendszeres használata segít a mell és a dekoltázs feszességének, rugalmasságának megőrzésében. Értékes összetevői (mandula-, jojoba- és makadámdióolaj, ligetszépemag és homoktövishús kivonat, édesnarancs és grapefruit illóolaj, növényi antioxidáns, E-vitamin) a bőrt simává, feszessé, bársonyossá teszik. A szoptatás időszakában is használható.

Bogirl*

2019. június 28.

Egy barátnőm ajánlása alapján vettem meg. Nem igazán tudtam, hogy kit várhatok tőle, de próba szerencse alapon a kosaramba landolt. Nem bántam meg. Kövezzetek meg, de nem csak bőrápolás során hasznos, az illata valami zseniális, és olaj mivolta ellenére öröm használni, hiszen könnyen beszívódik, jól ápol. Párom is imádja ám, az illatát főként, de ő is észrevette rendszeres használat mellett, hogy milyen selymes, puha a dekoltázsom. És még a kis érzékeny bőröm is bírja, imádom! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Kinga79

2019. április 29.

Mellfelvarrás után vettem meg ezt az olajat, még 2018.novemberében volt a műtét, december elején kezdtem el használni. Felvarrás után nem tűnnek el a stríák, de lényegesen kevésbé látszanak. Másfél üveggel kenegettem el, majd meguntam. Most hogy nem használom napi szinten kb márciustól, tegnap tűnt fel, hogy bizony jobban láthatóak a csíkok a melleimen, mint decemberben, a varratszedés után, amikor elkezdtem használni ezt az olajat. Vagyis szerintem hasznos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Luna1024

2018. október 2.

Még abból a korszakomból való, amikor mindenfélét összevásároltam, amire talán nem is lett volna szükségem. Ez a kis olaj is csak úgy "miért ne?" alapon került be a kosaramba. :D Szerencsére erről azóta leszoktam, de ezt az olajat azóta is az egyik legpozitívabb csalódásként tartom számon. Az illata valami elképesztően fantasztikus, rendesen addiktív, ugyanis Karácsonyi édesnarancs illata van! Ha egyszer megszagoljátok, tuti, hogy Nektek is be fog ugrani egy csomó emlék. :) A hatása is nagyon szuper: kicsit tényleg feszesít, de azért nem extrém mértékben (mondjuk egy olajtól én ezt nem is várom el), és a hidratáló hatása magasan felülmúlta a várakozásaimat. Ha este bekenem, a bőröm reggelre hiperpuha és elképesztően selymes tapintású, mintha újonnan kaptam volna. :) Olajhoz képest egyébként viszonylag gyorsan, kb. 10 perc alatt beszívódik - nem teljesen ugyan, de épp eléggé ahhoz, hogy rá lehessen húzni a pizsit. :) Ha valaki intenzívebb feszesítésre, és a melltónus növelésére vágyik, ajánlom mellé az Eveline Mezo Push-Up krémjét, azt reggel szuper használni, hatásos is, és az Aromax olajjal nagyon szépen kiegészítik egymás hatását. :) Szerintem újraveszem ezt a kis olajat, mert elégedett vagyok vele, ráadásul a kicsi mérete ellenére sokáig elég, és nem is drága.

(Amúgy ha valaki hozzám hasonlóan kutatja az ilyen Karácsony illatú dolgokat, akkor mondanám, hogy a Hask márka Argan Oil hajvégápolójának (amit a Müllerben lehet kapni, 18 ml-s, és kb. 800 Ft) egy az egyben ilyen illata van. :) Csak mondom. :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Neubauter

2018. május 22.

Imadom, latvanyosan hidratal, csodalatos az illata (a rozsa az rozsa), es magyar! Szuper :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

biabari

2018. február 12.

Règóta hasznàlom az illata nagyon jó,èn a feszesítő hatàsàt is tapasztalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Règóta hasznàlom az illata nagyon jó,èn a feszesítő hatàsàt is tapasztalom!

Gyevocska

2017. december 10.

Jesszusom! 6 éve használtam ezt a kis olajat. Ugyan elkentem 1 üveggel, feszesítő hatásról nem nagyon tudok beszámolni. Ellenben nagyon jó illata van, és a bőröm is szép volt tőle. És kb. ennyit tud. De amit tud, azt maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Emiii

2017. december 10.

Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, mert irritáció miatt hamar fel kellett függesztenem a használatát. Tele lettem piros pöttyel, így biztos allergiás vagyok valamelyik összetevőre. Ez nem az olaj hibája, így nem pontozom le. Az illata nagyon kellemes volt, próbáltam legalább illóolajnak felhasználni, de úgy sajnos nem érződik az illata.

Leander

2017. november 19.

Nagyon jó kis olaj. Isteni rózsaillata van, hidratál, feszesít, megnyugtat. Nagyon kellemes a használata. Egyetlen hátránya, hogy eléggé gyorsan elfogy: napi kétszeri használat mellett kb. egy hónapra elég egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Melszi

2017. október 26.

Kb. 2 hete használom. A feszesítésről még nem tudok írni, majd pár hét használat után frissítem a véleményt. Viszont az illata az tényleg csodás. Alig várom, hogy este újra bekenjem magam, mert narancsos zselés szaloncukorra emlékeztet az illata :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Timicat

2017. augusztus 30.

Nem csodaszer, a megereszkedett mellel nem sokat tesz, de jól ápol. Szépek az összetevői, ezért plusz pont jár. Az illata finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.