Aromax

Ár:   1219 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Peni21, Módosítva: 2020. november 9.

Kiszerelés:   250ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Értékes alkotórészei puhítják és ápolják a bőrt, Kiváló alapolaj relaxáló masszázshoz, Szintetikus illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

A Relaxa masszázsolaj levendulás - mandarinos illata ellazít és megnyugtat.

Természetes eredetű mandarin és levendula illóolajat és napraforgó- és földimogyoró olajat tartalmazó testápoló masszázsolaj

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

fioretta

2021. május 2.

Masszírozáshoz jó, kellemes az illata és lassan szívódik be. Közepesen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

noname01

2021. április 21.

Kellemes az illata bár nekem egy csöppet túl intenzív. Hidratálni nyilván hidratál, hiszen olaj, de nem kiemelkedő. Maszírozásra nagyon jó, nem szívódik be túl hamar,így sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Peni21

2020. november 6.

Gyantázás után használom a karomra, nem túl barátságos az INCI az illóolajok miatt, talán picit irritál is, de igazából teszi a dolgát és szépen lehozza a gyanta maradványokat. Arcra, hátra semmiképp nem használnám, de erre a célra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

Lipiv04

2017. december 13.

Az illata telitalálat, sokáig elég, ár-érték arányban nagyon jó kis termék! Zuhanyzás után szoktuk magunkat bekenni vele, illetve hátmasszázshoz használom, sokáig tart, mire beszívódik, hidratáló ereje viszont nem túl intenzív, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Tbarbiii

2017. május 29.

Az illata nagyon relaxáló, a tartóssága hosszú ideig jó és nagyon táplált a bőr a masszázs után. Nekem bevált !

Update : Nagyon csalódott vagyok mivel heti egyszeri használat után rettentő pattanásos lett a hátam ami amúgy nem szokott az lenni ..... Ezért soha nem fogom újra venni ! Érzékeny bőrűeknek semmiképp nem ajánlom a kísérletezést vele !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Mandy133

2017. január 16.

Az illata finom, jó masszírozáshoz, mert sokáig olajos, kicsit lemoshatatlan is. Viszont nagyon kiütéses leszek tőle, ezért elhasználni sem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

marryjane

2015. október 28.

Sokáig tart az olajos hatás, az illata is ellazít és érzem a bőrömön, hogy táplálja.
Ára kicsit húzós a kiszereléshez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Ára kicsit húzós a kiszereléshez képest.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate