Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katja, Módosítva: 2015. november 19.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Indiában őshonos Moringa fa – melyet „csodafának” is neveznek – több hónapot is túlél víz nélkül. A Moringa olajat a növény magjából vonják ki hidegsajtolással. Az egyszeresen telítetlen zsírsavakban leggazdagabb olajok között tartják számon.

Bőrkondícionáló, ápolja a száraz bőrt, kicserepesedett ajkakat. Bent tartja a nedvességet a bőrben. Értékes és keresett hatóanyag az anti-aging bőrápolásban. Lassítja az öregedési folyamatokat, helyreállítja a bőr rugalmasságát. Rendszeres használata fokozatosan csökkenti a szem és száj körüli finom ráncokat.

Telítetlen zsírsavak aránya:

• Omega-3 >60%
  • Omega-6 >5%

Hplusz

2019. június 3.

Télen számomra ez az olaj elengedhetetlen. Nem minden nap használtam, de rendszeresen. Leginkább éjszakára, nedves arcbőrre viszem fel, így maradéktalanul beszívódik. Másnap pihe- puha bőrrel ébredek. Egy gyengébb hidratálókrémmel is bátran összekeverhető tenyérben, és szépen elosztható azvarcon ez a sűrű olaj. Gyakran akciózzák, nekem elég hamar elfogy, szóval mindig jól jön egy kis akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Lanie

2019. június 1.

Estére használom, nem olyasvalami amire szeretnék sminkelni mivel az olajos textúrájának köszönhetően az alapozó elmozdulna (én meg nem vagyok hajlandó munka előtt jóval korábban kelni csak ezért). Semleges illatú, nagyon gazdag termék, érdemes a nyak területére is felvinni mint a legtöbb olajat, hiszen a nyak vékony bőrével csodákat tesz. Rettenetesen puha és kellemes érzetű lesz a bőröm, a használata után úgy érzem tényleg tettem valamit az arcbőröm egészségéért és még csak nem is kellett vennem drága szintetikus sz*rokat.
Btw, az általam évek óta nézegetett moringás arcápoló a Lustól valami tizenezrekért vesztegetik, szóval ez ahhoz képest konkrétan ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

anett76

2019. március 28.

Vártam a Moringa illatát, sajnos hiába, csak semleges olajszaga van. A hidratáló hatása valamivel jobb, mint a Beauty nevű társáé, de ahhoz hasonlóan ez is inkább olaj, mint szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

RekaDora

2019. január 8.

Ejszakara hasznalom, picit nehezen szivodik fel, nincs illata, en meg szoktam ra kenni egy hidratalot, de reggelre beszivodik, pihepuha lesz az arcom. A napi rutin resze lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

AFuxli

2018. december 8.

Pár napja használom, az eddig kipróbált olajos szérumok közül a legjobb. Vattakoronggal viszem fel, így egyenletesebben oszlik el, nem maradnak "olajtócsák" a bőrömön. Kicsit ugyan fénylik, de kellemes érzés a bőrömnek, nem nehéz. A szám kifejezetten szereti, azonnal kellemes puhára simítja.
Anti-ageing hatást néhány nap alatt még nem tapasztalok, de nekem egyelőre az is elég, hogy így téli időszakban finom komfortot ad a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Mariposaa

2018. október 16.

Tényleg nagyon jól hidratál, vízhiányos bőrre szerintem kiválló, nem hagy nehéz zsíros érzetet magaután

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Odri

2018. március 12.

A télen száraz bőrömre nagyon szuper volt. napközben úgy használtam, hogy egy cseppet a krémemhez kevertem, este pedig arctisztítás után vittem fel a bőrömre magában, majd miután beszívódott következhetett a hidratáló. Nekem beszívja a bőröm, nem csillog tőle, nem ragad. Nálam pattanásokat nem okozott, viszont szépen puhította és hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

ava

2017. szeptember 30.

Másodikat használom,jónak találom a hidratáloképességét,nyakamra kenem,nem lesz allergiás,kiütéses,mintha kicsit javítana az apró ráncokon is(ideig óráig.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

timilla

2015. december 30.

Arckrémhez keverve használom ezt az olajat, nagyon jól feltölti és védi a bőrömet a hidegben, ráadásul a BHA okozta bőrszárazságot is megszünteti. Krémhez keverve nem is fénylik tőle az arcom, de igazából úgy látom, hogy magában sem ad vészes bőrképet. Az illata natúr, nem kellemetlen, viszont aromaxék továbbra sem képesek olyan csavaros kupakot csinálni, amit stabilan a helyén marad, emiatt morcos vagyok, de pontot nem vonok le, mert a cucc szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate