Aromax

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2015. január 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Grapefruitolajjal enyhén illatosított, hatóanyagként makadámdióolajat, borágó- és homoktövismag kivonatot, jojobaolajos sárgarépa kivonatot, növényi antioxidánst és E-vitamint tartalmazó készítmény. Értékes összetevői táplálják a bőrt, helyreállítják rugalmasságát és természetes védekezőképességét, lassítják az öregedési folyamatokat.

gifh90

2020. január 19.

Nagyon jó. Csepegtetős megoldás így jól lehet adagolni, reggel este 2-3 cseppet oszlatok el az arcomon, nekem nagyon könnyen beszívódik mert extrém száraz a bőröm főlegmost télen, de ettől élet kerül bele újra. Az illatát elhagyhatták volna, de meg lehet szokni. Nekem fáj a szívem a csillivilli méregdrága kencékre pénzt szórni, és szeretem az egyszerű megoldásokat, ez az. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

DianaS

2019. december 1.

Szeretjük. :) Most télen nagyon jól jön, ha extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek csepegtetek az arckrémbe vagy éppen az alapozóba 2-3 cseppet. (testápolóba én masszázsolajat szoktam egy picit) De tényleg univerzálisak ezek a kis olajok! Az egyéni igények diktálják miből mennyit, imádom őket keverni, kiegészítik egymást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Serena0123

2019. szeptember 8.

Úristen imádom ez egy kis csoda! 😁
Ajánlom mindenkinek. Az esti rutinom alap kelleke. Reggelre puha az arcom nincsenek szem alatti karikaim (igen en oda is teszek) es feltolt. Furdes utan lefekves előtt: Fújós flakonba tettem desztillált vizet( mert az nem poshad bele + nincs kedvem naponta csapvizet toltogetni) utana jon az olaj az egesz arcra szem ala is, majd teszek Evelin 4D arckremet utana johet az alvas. Szamomra egy csodaszer ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Úristen imádom ez egy kis csoda! 😁

Lanie

2019. június 1.

Ne használjátok ezt a terméket napközbenre, csakis estére és így nem fog zavarni az olajos érzet, reggelre olyan lesz mint a babapopsi és nem lesz időtök azzal foglalkozni hogy jaj még mindig nem szívódott be.. :)
A termék csodás összetevőket tartalmaz és többek között ezért is vettem meg. Nem hiszek abban, hogy a már idősödő bőrt kell csak ápolni gazdag olajokkal, főleg ha csak akkor kezded el akkor már majdhogynem veszett ügy. A megelőzésre viszont nagy hangsúlyt fektetek, hiszen problémás egyenetlen a bőröm, még 20 évesen is az volt, nemhogy most 30-hoz közelítve.
Grapefruit illatot enyhén lehet érezni, aminek örülök mert nem szeretem különösebben, így nem is zavar. A termék maga tényleg a leggazdagabb olaj amit valaha próbáltam, minden benne van amit kedvem lenne egyszerre használni, így nem kell külön megvennem őket, egy termék összefoglalja mindazon dolgokat ami kellhet. Nem tömíti el az arcot higgyétek el nekem, brutál eltömődött pórusú ember vagyok, de ettől semmi mást nem kapok, csak egyenletes bőrképet és puha bőrt. Újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

kattya

2019. április 16.

Az összetevő lista győzött meg a boltban. Én szeretem ezt az olajat, tisztítás után nedves, törölközővel csak picit felitatott arcbőrre szoktam kenni kb 2-3 cseppet, finoman de alaposan bemasszírozom, szemem köré plusz egy cseppet eloszlatok és nekem ez így ki is váltja a hidratálók használatát. Ha reggel használom, néha felitatom beszívódás után az esetleges olajos réteget és úgy sminkelek rá, de legtöbbször erre nincs szükség. Szerintem ez tipikusan olyan készítmény, aminek a hatása csakis hosszútávon, akár évek múltán mutatkozhat, persze akkor sem tudhatjuk hogy a jelen állapotot ennek köszönhetjük-e :) de ha valaki kis idő múltán nem tapasztal semmit, nem biztos hogy meg kell válnia tőle. Szóval szerintem ha valakinek beválik vagyis bírja az arcbőre, tartson ki mellette, mert ilyen értékes anyagok csak jót tehetnek a bőrrel, ha látszik valami egyből ha nem. Van illata, de nagyon enyhe, kellemes. Én biztosan újra fogom venni, kb 2 hónap múltán mindennapos használat mellett az üveg 2/3-a van meg. Olykor kézfejre, dekoltázsra is felkenem, ha lenne literes kiszerelésben, legszívesebben ezt kenném mindenhova.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

natasa

2018. november 2.

Nagyon jó kis olaj, szuper összetevőkkel. Kevés elég belőle, jól szívja a bőröm. Kellemes az illata is.
Egyelőre ránctalanító hatásról még nem tudok beszámolni, de ha megelőzi a ráncokat, az is nagyon jó! Szépen ápolja az arcbőrt. Én a hidratálómat dúsítom vele reggelenként, néha pedig este is használom. (2014. december 17.)
UPDATE: Nem arcra használtam el végül, hanem nyakra, dekoltázsra. Arcra túl sok volt hosszabb távon, és zavart maga az olajos érzet. Így hosszú távú hatásról sajnos nem tudok beszámolni, de a nyak-dekoltázs részt szépen ápolta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

sieszter

2018. január 10.

Ezt használva jöttem rá, h ez az olajozgatás nem nekem való: macerás, a bőrömbe meg nem is szívódik be az anyag. Kidobni azért nem akarom, de nem tudom, hova fogom elkenegetni.

Ud.: Hajpakolásba használom végül :) Adok neki még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Ud.: Hajpakolásba használom végül :) Adok neki még egy csillagot.

nikiii.*

2017. december 3.

Eredetileg dekoltázsra vettem, mert ráfért egy kis ápolás és így közeledvén a 24-hez rájöttem, hogy amennyire lehet, későbbre tolnám a ráncosodást. Később aztán arcra is használni kezdtem, mert gondoltam, miért is ne -- és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Leginkább dekoltázs környékén vettem észre a változást mindennapi használat mellett, már két hét után (nem rossz reklámszöveg, tényleg így volt), ugyanis az arcommal pepecselek eleget. A bőröm csodásan puha és rugalmas lett, a striáim halványodtak, a bőröm pedig... maga lett a tömör gyönyör. Az illatanyagtól féltem, de nagyon finom, nem tolakodó, és nem hagy fura szagot maga után (mint pl. a kókuszolaj jellegzetes szaga, ami kimoshatatlan az összes pizsamámból). Hamar felszívódik, gyönyörűen ápol, önmagában és testápolóhoz/arckrémhez keverve is csudi-tökéletes, nagyon nem bántam meg, hogy ezt vettem. :) Eredetileg a mellápoló-olajat akartam kipróbálni, de azt túl drágának találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. október 26.

Nagyon jó kis olaj, nem zsírosít, jól beszívja a bőr. Én éjszakára szoktam használni és nagyon bevált. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 26.

Arodgholab

2017. augusztus 16.

Nekem nagyon bevált,lassan fél éve,napi szinten használom és rengeteg van még benne.Ekcémás és majdnem minden arckrémre allergiás bőröm van.Simán használhatom,nem okos irritációt.Én este a szemkörnyékemre masszírozok belőle egy cseppet és reggel pihe puha arccal ébredek és meggyőződésem hogy a fáradt-duzzadt és karikás szemem is szebb szokott lenni tőle.
Bátran ajánlom,nekem nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Bátran ajánlom,nekem nagy kedvencem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.