Best of Beauty 2019

Aromax

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2015. január 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Grapefruitolajjal enyhén illatosított, hatóanyagként makadámdióolajat, borágó- és homoktövismag kivonatot, jojobaolajos sárgarépa kivonatot, növényi antioxidánst és E-vitamint tartalmazó készítmény. Értékes összetevői táplálják a bőrt, helyreállítják rugalmasságát és természetes védekezőképességét, lassítják az öregedési folyamatokat.

Lanie

2019. június 1.

Ne használjátok ezt a terméket napközbenre, csakis estére és így nem fog zavarni az olajos érzet, reggelre olyan lesz mint a babapopsi és nem lesz időtök azzal foglalkozni hogy jaj még mindig nem szívódott be.. :)
A termék csodás összetevőket tartalmaz és többek között ezért is vettem meg. Nem hiszek abban, hogy a már idősödő bőrt kell csak ápolni gazdag olajokkal, főleg ha csak akkor kezded el akkor már majdhogynem veszett ügy. A megelőzésre viszont nagy hangsúlyt fektetek, hiszen problémás egyenetlen a bőröm, még 20 évesen is az volt, nemhogy most 30-hoz közelítve.
Grapefruit illatot enyhén lehet érezni, aminek örülök mert nem szeretem különösebben, így nem is zavar. A termék maga tényleg a leggazdagabb olaj amit valaha próbáltam, minden benne van amit kedvem lenne egyszerre használni, így nem kell külön megvennem őket, egy termék összefoglalja mindazon dolgokat ami kellhet. Nem tömíti el az arcot higgyétek el nekem, brutál eltömődött pórusú ember vagyok, de ettől semmi mást nem kapok, csak egyenletes bőrképet és puha bőrt. Újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

kattya

2019. április 16.

Az összetevő lista győzött meg a boltban. Én szeretem ezt az olajat, tisztítás után nedves, törölközővel csak picit felitatott arcbőrre szoktam kenni kb 2-3 cseppet, finoman de alaposan bemasszírozom, szemem köré plusz egy cseppet eloszlatok és nekem ez így ki is váltja a hidratálók használatát. Ha reggel használom, néha felitatom beszívódás után az esetleges olajos réteget és úgy sminkelek rá, de legtöbbször erre nincs szükség. Szerintem ez tipikusan olyan készítmény, aminek a hatása csakis hosszútávon, akár évek múltán mutatkozhat, persze akkor sem tudhatjuk hogy a jelen állapotot ennek köszönhetjük-e :) de ha valaki kis idő múltán nem tapasztal semmit, nem biztos hogy meg kell válnia tőle. Szóval szerintem ha valakinek beválik vagyis bírja az arcbőre, tartson ki mellette, mert ilyen értékes anyagok csak jót tehetnek a bőrrel, ha látszik valami egyből ha nem. Van illata, de nagyon enyhe, kellemes. Én biztosan újra fogom venni, kb 2 hónap múltán mindennapos használat mellett az üveg 2/3-a van meg. Olykor kézfejre, dekoltázsra is felkenem, ha lenne literes kiszerelésben, legszívesebben ezt kenném mindenhova.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

natasa

2018. november 2.

Nagyon jó kis olaj, szuper összetevőkkel. Kevés elég belőle, jól szívja a bőröm. Kellemes az illata is.
Egyelőre ránctalanító hatásról még nem tudok beszámolni, de ha megelőzi a ráncokat, az is nagyon jó! Szépen ápolja az arcbőrt. Én a hidratálómat dúsítom vele reggelenként, néha pedig este is használom. (2014. december 17.)
UPDATE: Nem arcra használtam el végül, hanem nyakra, dekoltázsra. Arcra túl sok volt hosszabb távon, és zavart maga az olajos érzet. Így hosszú távú hatásról sajnos nem tudok beszámolni, de a nyak-dekoltázs részt szépen ápolta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

sieszter

2018. január 10.

Ezt használva jöttem rá, h ez az olajozgatás nem nekem való: macerás, a bőrömbe meg nem is szívódik be az anyag. Kidobni azért nem akarom, de nem tudom, hova fogom elkenegetni.

Ud.: Hajpakolásba használom végül :) Adok neki még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Ud.: Hajpakolásba használom végül :) Adok neki még egy csillagot.

nikiii.*

2017. december 3.

Eredetileg dekoltázsra vettem, mert ráfért egy kis ápolás és így közeledvén a 24-hez rájöttem, hogy amennyire lehet, későbbre tolnám a ráncosodást. Később aztán arcra is használni kezdtem, mert gondoltam, miért is ne -- és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Leginkább dekoltázs környékén vettem észre a változást mindennapi használat mellett, már két hét után (nem rossz reklámszöveg, tényleg így volt), ugyanis az arcommal pepecselek eleget. A bőröm csodásan puha és rugalmas lett, a striáim halványodtak, a bőröm pedig... maga lett a tömör gyönyör. Az illatanyagtól féltem, de nagyon finom, nem tolakodó, és nem hagy fura szagot maga után (mint pl. a kókuszolaj jellegzetes szaga, ami kimoshatatlan az összes pizsamámból). Hamar felszívódik, gyönyörűen ápol, önmagában és testápolóhoz/arckrémhez keverve is csudi-tökéletes, nagyon nem bántam meg, hogy ezt vettem. :) Eredetileg a mellápoló-olajat akartam kipróbálni, de azt túl drágának találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. október 26.

Nagyon jó kis olaj, nem zsírosít, jól beszívja a bőr. Én éjszakára szoktam használni és nagyon bevált. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 26.

Arodgholab

2017. augusztus 16.

Nekem nagyon bevált,lassan fél éve,napi szinten használom és rengeteg van még benne.Ekcémás és majdnem minden arckrémre allergiás bőröm van.Simán használhatom,nem okos irritációt.Én este a szemkörnyékemre masszírozok belőle egy cseppet és reggel pihe puha arccal ébredek és meggyőződésem hogy a fáradt-duzzadt és karikás szemem is szebb szokott lenni tőle.
Bátran ajánlom,nekem nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Bátran ajánlom,nekem nagy kedvencem.

FeketePiroska

2017. március 1.

Erről az olajról egészen jókat tudok mondani, a kiszáradt arcbőrömet egészen jól rendbe tudja hozni. Nem lesz tőle zsíros.(Amúgy nagyon extrém mód kiszárad az arcbőröm az itteni víztől, semmi sem akarta helyre hozni, de ennek sikerült). Az illata semmi extra talán kicsit grapefruit illatú, de nem jelentős. 1-3 cseppet keverek az arckrémemhez belőle.

Bátran merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Bátran merem ajánlani.

mLK235

2017. február 18.

Fürdés után/közben letakarítom az arcomon maradt szennyeződéseket smink stb, szigorúan arctejjel, amikor van hangulatom át törlöm tonikkal, (bár ezt a kozmetikus már nem ajánlja), és utána 2-3 cseppnél nem többet eloszlatok az arcomon gyorsan eloszlatom és finom felfelé irányuló mozdulatokkal tovább kenegetem, utána a nyakamon szintén felfelé irányuló mozdulatokkal felkenem, majd a dekoltázsomra is teszek a végéből, sőt rakok még hozzá ha többet igényel a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Anita1978

2017. január 28.

Esténként vagy hetvegen reggel is a szemem ala teszek egy cseppet+a szemapolom es nyak dekoltazs.Szepen hidratal,jo illatu es natur, tele finomsagokkal.Ennyit tud, de nem is igertek tobbet. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.