Aromax

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Kiszerelés: 5 ml

BelleDeJour

2019. március 29.

Azt leszámítva, hogy én kifejezetten nem szeretem az illatát, pattanásokra nekem csak ez vált be. Legyen bármilyen stádiumban, másnapra teljesen leszárítja/ lelappasztja a pattanást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Vivi05

2019. január 24.

Sziasztok!
Ezt a teafaolajat már egyszer kipróbáltam pár hónappal ezelőtt, és akkor jó volt. Most viszont katasztrófa. Semmit nem használt, és olyan mintha teljesen más lenne az üvegében. De a fő kérdésem az az, hogy másnál fordult már olyan elő, hogy lejön tőle az üvegen levő címkének a festéke? Pár cseppet a kezembe szoktam csöpögtetni, és az egyik ujjammal bekenem vele néhány helyen az arcom, és megfogtam az üveget, és szó szerint zöld, stb színű lett a kezem tőle, és a címkén meg el volt mosódva, és teljesen elszíneződött. Ez normális dolog? Régebben olyan mintha ezt nem csinálta volna..
De a lényeg, hogy amint elfogyott, többet biztos nem ezt a fajtát fogom megvenni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Sziasztok!

Valentine

2019. január 6.

Fodrászom tanácsára elkezdtem pár cseppet samponhoz adagolni. Természetesen 400ml-es flakonhoz pár csepp. Nekem ez is hozzájárult ahhoz, hogy a hajam kicsit kevésbé zsírosodik. Páromnak ez is sokat segített azon, hogy hámlott a fejbőre.
Ezen kívűl mosáshoz is szoktam adagolni belőle.
Illata nagyon tömény, de számomra nem zavaró.
Biztos, hogy még másképp is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Ezen kívűl mosáshoz is szoktam adagolni belőle.
Illata nagyon tömény, de számomra nem zavaró.
Biztos, hogy még másképp is ki fogom próbálni.

Bradshaw

2018. december 14.

Gombás bőrre is nagyon hatásos. A viszkető égő piros bőr 2 nap alatt teljesen rendbe jön. De rovar csípésre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

veronka052194

2018. november 13.

Szinte alig jött elő a herpeszem mikor ezzel kentem. Öblítő helyett is nagyon jó. Patikat hamarabb rendbe teszi...én az éjszakai krémembe kevertem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

aesthete

2018. október 5.

Valóban csodaszer, felhasználása sokrétű. Szinte azonnal leviszi a pattanásokat, de nagyon jó herpeszre, kisebb gyulladásokra és a lábápolásnál is nagyon hasznos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

RarityRose

2018. szeptember 22.

Imádom a teafaolajat, de 5ml nagyon kevés és ahhoz képest drága is. 2000ezerért már 20ml veszek, ami 2 hétig elég. 5ml nekem 5 napig tartott. Szerintem nem éri meg. Persze a hatásával nincs bajom, nagyon jó csak nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Pattanásokra szoktam használni, évek óta, nagyon jó, de csak pöttyökben szoktam, mert csípni tuja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Dorina257

2018. szeptember 5.

herpeszemre szoktam használni és hat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

herpeszemre szoktam használni és hat :)

Kalarika

2018. augusztus 22.

Lehet csak én vagyok ennyire elégedetlen ezzel a termékkel, meg úgy általában a teafaolajjal. Tény: eddig csak pattanásra használtam és nekem nagyon nem vált be! Megrekesztette a pattanásomat azon a szinten, ahol volt és totál betokosodott tőle, itt éktelenkedik az arcomon napok óta egy nagy darab száraz dudor. Még mielőtt lett volna bármi gyorsan kezelni szerettem volna a pattanást, emiatt lett olyan nagy darab, amilyen akkor volt, amikor rákentem. Ezzel szemben a kezelő oldat, amit előtte használtam - és amit ezután is fogok szinte visszafordítja az állapotot, amennyiben pedig már kidugta a kis bugris a fejét leszárítja szépen, nem ilyen agresszív módon, mint a teafaolaj.
Többetektől olvastam, hogy mennyire mindenre használjátok, keresek neki én is más funkciót és majd frissítem a bejegyzést, de mint pattanáskezelő oldat szerintem egyes :-o
Mivel másról még nem tudok nyilatkozni így kap egy hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Mivel másról még nem tudok nyilatkozni így kap egy hármast.