Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Rekana19

2023. október 18.

Mandulaolajba keverve hasznalom; meglepoen keves is eleg belole; sokoldaluan felhasznalhato! Ar-ertek aranyban nem rossz de nem is a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

DIza

2023. augusztus 18.

Tesztelésre kaptam, sokféle módon használható és a kiszerelése is megfelelő. Sokáig elég mert nagyon intenzív pár csepp belőle. Én nagy habfürdőzésekhez használtam, kevés elég belőle hogy az egész fürdőszobában érezhető legyen az illata. Emellett a combomon lévő sötét pattanások utáni foltokra kentem éjjelre testápolóval keverve. Teljesen nem szűntek meg a sötétebb foltok de javított a gyógyuláson. Amikor beteg voltam éjjelre a mellkasomra kenve kifejezetten jól esett könnyített a légzésen. -1 csillag mert vigyázni kell vele, elsőre testápoló nélkül próbáltam ki a bőrömön és a szemem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

DragonGirl2002

2023. július 12.

Szintén tesztelésre kaptam egy XXL kiszerelést, leginkább pattanásokra használom, nagyon hamar elmulasztja őket. Semmiféle irritációt nem okozott.
Update: Kipróbáltam szúnyogcsípésre, nem csak hogy elmulasztja a duzzanatokat, a viszketést is megszünteti egész gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 12.

Sztellus

2023. június 21.

Szintén tesztelésre kaptam az xxl-es kiszerelést. Hát ez egy csoda, szúnyogcsípésre, pattanásra, illatosítónak használtam eddig. Nagyon szuper termék, én is megfogom vásárolni, amint elfogy. Nem okozott irritációt, nem tolakodó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 21.

orsi22

2023. június 20.

Tesztelőként volt lehetőségem kipróbálni a terméket. Nekem nagyon bevált :) én főleg fürdőzésre használom illetve párologtatásként. A fürdő vízbe azért is szeretem mert olyan frissítően tisztának érzem magam fürdés után, hogy az valami mennyei. Imádom az illatát, nekem olyan megnyugtató főleg párologtatáskor. Nagyon ajánlom mindenkinek!! :) ami bónusz, hogy szúnyogcsípésre is szuperjó :D most nyárra nagyon hasznos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 20.

mscintia

2023. június 19.

XXL-es változatban kaptam tesztelésre egy pár héttel ezelőtt. Elsősorban diffúzorban használtam, és azért is jó volt, mert korábban még nem próbáltam teafaoldajat párologtatásra, csak tinikoromban a pattanások legyőzésében segédkezett. Elégedett vagyok a termékkel, friss illata van, nem émelygek tőle, nagyon jó érzést kelt bennem a használata. Köszönöm a lehetőséget! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

haszi79

2023. január 14.

Lakásba illatosítónak, ill fertőtlenítőnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 14.

Lakásba illatosítónak, ill fertőtlenítőnek használom.

KisCsi

2022. november 21.

Párom ajakherpesz ellen használja, megelőzésre és kezelésre is kiváló, én néha az arcomat törlöm át vele, jó fertőtlenítő. Időnként a fürdővizembe is csepegtetek.
Mindig van belőle itthon legalább 2 üveg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

Mindig van belőle itthon legalább 2 üveg.

Eszti115

2022. szeptember 28.

Gyulladás csökkentésre, és kisebb-nagyobb pattanások megelőzésében szívesen használom. Reggelre valamennyire lehúzza a puklikat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Bonita27

2022. július 10.

Szerintem is nagyon sok oldalu kis olaj, nekem is lehuzza a pattanasaim mint sokaknak, ill eleg komoly gomba es bakteriumölő, es gylladascsokkento, igy tényleg sok mindenre hasznaltam mar. Altalaban a zoldboltban kaphato nagyobb kiszerelest hasznalom, de hasznaltam mar ezt is. Az illata nekem amugy nem nagyon jon be... de mivel hatasos, kibirom. Covid alatt citromfuolajjal keverve parologtattam, h fertotlenitse a levegot. Igy nyomtam el az illatat. Egyebkent csak azert mert sokaknak leszaritja a pattanasait meg nem lesz mindenkinek hatasos. Uj kozmetikumot egyebkent sem arcon kene egybol kiprobalni, foleg egy ilyen olajat higitatlanul... en siman csak bevizezem a pamacsot es aztan cseppentek ra, es nem irrital. De mind masok vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 10.