Aromax

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. szeptember 28.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 500 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, személyes átvétel
2200 ft - Aromax Teafaolaj és sok más csomagban
Ár: 2200 ft az egész csomag , Eladó: SweetLikeMee
Állapot: a leírásban ;), Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előreutalással, postával vagy foxpostal tudom küldeni

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bonita27

2022. július 10.

Szerintem is nagyon sok oldalu kis olaj, nekem is lehuzza a pattanasaim mint sokaknak, ill eleg komoly gomba es bakteriumölő, es gylladascsokkento, igy tényleg sok mindenre hasznaltam mar. Altalaban a zoldboltban kaphato nagyobb kiszerelest hasznalom, de hasznaltam mar ezt is. Az illata nekem amugy nem nagyon jon be... de mivel hatasos, kibirom. Covid alatt citromfuolajjal keverve parologtattam, h fertotlenitse a levegot. Igy nyomtam el az illatat. Egyebkent csak azert mert sokaknak leszaritja a pattanasait meg nem lesz mindenkinek hatasos. Uj kozmetikumot egyebkent sem arcon kene egybol kiprobalni, foleg egy ilyen olajat higitatlanul... en siman csak bevizezem a pamacsot es aztan cseppentek ra, es nem irrital. De mind masok vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 10.

NovErke

2022. április 4.

Eddig pattanásra és rovarcsípésre használtam. Szerencsére pici pattanásaim voltak de 1 nap alatt elbánt velük. Rovarcsípést olyan jól hűsíti, miután bekenem egyáltalán nem viszket. Mintha szebben is gyógyulna de lehet hogy csak azáltal hogy nem vakarom. Meg úgy veszem észre hogy a rovarok nem szeretik a szagát, nem csípnek ha bekenem magam. Pedig sajnos engem nagyon szeretnek épp csak hogy elkezdődött a tavasz és nekem máris van csípésem.... Viszont én meg szeretem az illatát olyan légúttisztítós de nem az a nagyon durva. Meg is lepődtem mert máskor is volt már teafa olajam csak más márka és az nagyon büdös volt. Azon lepődtem még meg hogy olvasom, vannak akinek hígítani kell mert irritál, nekem azt sem kell. Nekem ez teli találat nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

kittikorbel

2021. június 16.

Mint mindenki én is pattanások kezelesere használom. Tini koromban kezdtem el, és azóta is töretlen a szeretetem a teafa iránt :) én vízzel picit higgitom, ne legyen annyira tömény, majd úgy tisztítom át vele az arcomat. Nincs mindennapi használatban, de ha problema van elokerul :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

sparksy

2021. február 27.

Gyönörű kémiai égést tud vele produkálni az ember lánya. Szegény barátnőm egy randi előtt kijött pattanásra kipróbálta és 5 Ft-os körben megégett a bőre ahová kente. Lányok, kérlek, higítsátok, ha már minden kép ezt akarjátok használni. Feles pohárnyi vízbe mondjuk 5 csepp és vattával elkenni.

Én is hasznááltam, de csak sokkal, sokkal rosszabb lett tőle a bőröm. Irritált, szárított és hosszútávon nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

luci_i

2021. január 3.

Azt gondolom az ára szuper. Néha előfordul egy-két pattanás akkor szoktam használni, nyílván el nem tünteti, de általában egészen szépen lehúzza. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

glilla

2020. október 21.

Kezdődő pattanásokra szoktam rákenni, nekem bevált, a legtöbbször tényleg szépen lehúzza reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Csuporka

2020. október 17.

Nagyon sokoldalú kis csoda, gyulladáscsökkentőnek használom, az illatát is szeretem. Ha elkezdi jelezni egy pattanás, hogy márpedig ő jönni és nőni fog, megsimogatom teafaolajjal, ami lebeszéli a szándékáról az eltökélt pattanások 90 százalékát. A már érettebbeket, amik hajlamosak azt hinni, hogy győzedelmeskedtek, meg két-három nap alatt leszárítja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

wildrose

2020. június 8.

Nekem bőrfertőtlenítésre kitűnően bevált, az illatát pedig imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

Nekem bőrfertőtlenítésre kitűnően bevált, az illatát pedig imádom.

Fiszuli

2020. május 19.

Kolléganőm tanácsára vettem meg, jópár évvel ezelőtt, a pattanásaim kezelésére. Először úgy használtam, hogy a mosdókagylóba vizet engedtem, majd bele csepegtettem nagyjából 10 cseppet és így mostam arcot, naponta kétszer. Ezzel kitartóan próbálkoztam, nagyjából 2-3 hónapig, de semmilyen várt eredményt nem hozott. Gyorsan fogyott így, többször kellett újra vennem. Másodjára jobban utána jártam a dolgoknak és fültisztító pálcikára cseppentve egy cseppet, közvetlenül a pattanásokat támadtam vele, de az illata nekem annyira tömény volt, hogy teljesen mindegy volt, hogy az arcom melyik részét kentem vele, a szemem, az orrom és még a számat is szétmarta. Igyekeztem kitartó lenni, de konkrét változást nem láttam a pattanások kezelésében, az irritáció pedig tarthatatlan volt. A maradékot elajándékoztam a kolléganőmnek. Azóta van már egy nagyon jó arcápolási rutinom, amivel felvettem a harcot a pattanások ellen, viszont olyan sok jót olvasok a ennek az olajnak a hatásairól, hogy valószínűleg a jövőben ki fogom még próbálni másfajta felhasználásban, alkalmazásban. Amire eddig szántam, arra egyáltalán nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

nnmrop

2020. május 8.

Rengetegszer huzott már ki a pácból. Én a pattanásokat szoktam vele leszáritani. Egy fülpiszkáló pálca végére cseppentek egyet és azzal átkenem a pattanást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.