Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LathatatlanOzike

2016. március 27.

Megtettem felé az első lépést, megvettem a boltban a pozitív vélemények hatására. :) (Egyébként most 700 forint a Rossmannban, viszik, mint a cukrot, az első boltban nem is volt már belőle.)
Írták, hogy ajánlott egy próba először, meg is tettem a karomon, nekem nem okozott irritációt.
A többit később, kíváncsian várom, hogy rám milyen hatással lesz.
Eddig 5-öst neki! :D

Visszatértem. :) Az illata nem lett a kedvencem, sőt egyenesen gyűlölöm, de megéri kibírnom, mert a termék nem is annyira rossz.
Egy vattapamacsra szoktam tenni a szokásos micellás vizemet, és erre teszek még 1-2 teafaolaj cseppet, azután pedig a műalkotásommal áttörlöm az arcom. Nekem nem hozott drasztikus változást a pattanások terén, viszont a használata óta simább, valamennyivel egyenletesebb arcbőrrel rendelkezem. A homlokom zsírosságán egyértelműen segít, már nem fénylik annyira, mint a Salamon töke. Persze, azért nem lett totálisan matt a homlokom, de ez nem is baj, megoldom más termékkel.
Marad az 5 csillag, csak sajnos már most látom, hogy gyorsan fog fogyni.

Update 2: Jobb a bőrömnek a levendulaolaj (több változást idéz elő), de ennek a használatával sem hagyok fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

A többit később, kíváncsian várom, hogy rám milyen hatással lesz.
Eddig 5-öst neki! :D

Marad az 5 csillag, csak sajnos már most látom, hogy gyorsan fog fogyni.

Tekka

2016. március 22.

Ez az a csodaszer ami nélkül szinte nem megyek sehová, bármilyen kezdetleges pattanást még csírájában elfolyt, nagyon szépen leviszi a gyulladást. Én akkor szoktam használni, mikor érzem, hogy valahol pattanás készülődik és a teafaolajjal használva szerencsére nem látnak napvilágot :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

viikii

2016. március 12.

Legjobb csodaszer a pattanásokra.A samponhoz is szoktam 3-4 cseppent adni,nagyon jó korpás és zsíros hajra.Illata nem kimondottan kellemes de hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Emci

2016. március 10.

Éveken át használtam, főleg pattanásoknál, csodákra képes, de sajna ez is kifogyott mint az Oriflame-es teafa olaj, túl hamar fogynak, de nagyon szeretem, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

mujerconfused

2016. március 1.

Nekem minden teafaolaj a barátom, most épp ez volt akciós. Teszi a dolgát, én is pattanásokra és szőrtelenítési utáni pöttyökre kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

profectuscat

2016. február 19.

pattanásra szoktam tenni, szépen leviszi a puklis gyulladást, jól fertőtlenít. Nem szoktam mosáshoz se felmosó vízhet tenni, mert a szagát senki se bírja, még a pár cseppet se. Néha vizes vattára 3-4 cseppet tettem, ami szintén szépen fertőtlenített, de nagyon szárít sajnos, és párom olyankor órákig hosszas távolból néz csak rám, fancsari arccal, hogy: "már megint bekented magadat valamivel?"... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

kati94

2016. február 1.

Pattanásra, zsíros bőrre, hajra öblítővízbe csepegtetve, epilálás utáni kipattogás megelőzésére, szinte mindenre jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Nikoca99

2016. január 11.

Ez nagyon szuper termék rengeteg dologra lehet használni és egyszerűen mindenre jó! Én egy héten egyszer megtisztított arcra viszek fel 4-5 cseppet és beledolgozom az arcomba nagyon puha lesz tőle az arcom és a pattanásokat is megelőzi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

lidoo

2015. december 7.

Az a teafaolaj nincs fent amit én használok,de a teafaolaj áldásos hatásáról én is szót ejtenék. Nem olyan régóta használom,ami a legmeglepőbb benne, hogy a már eléggé előrehaladott állapotú pattanásokat is visszahúzza. Abszolút ajánlom minden zsírosabb bőrtípusra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Zsokaa

2015. december 4.

Szinte mindig van itthon. Legtöbbször pattanás helyi kezelésére használom, de csepegtetek belőle samponba, arcpakolásba, tonikba is. Nagyon szeretem, de nem szabad vele túlzásba esni, mert akkor bizony kiszárítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.